Re: آیا خونریزی من لانه گزینی هست یا پریود شده ام?

سلام ببخشید من الن هفت روز بود ک تاریخ پریودیم عقب افتاده بودک امروز چندتا لکه در حد قطره دیدم ک رنگش قهوه ای تیره بود شکم درد دارم و اینکه همش خستم خوابم میاد قبلن اینجور نبودم و تکرر ادرارم دارم ایا لانه گزینیه یا پریود شدم؟

من هفته پیش سونو دادم نوشته بود فیبروم 27 میلیمتر که هرسه لایه رحم رو درگیر کرده وفولیکول به سایز 18و20 درتخمدان راست مشاهده شددیروز دوباره سونو رفتم فیبروم 24 میلیمترشده در میومتر قدامی و هفته 4بارداری نوشته شده واینکه من 3روزه لکه بینی دارم الان باید چکارکنم دکتر شیاف پروزسترون داده اما لکه بینیم ادامه داره

سلام دوست عزیز
سونوی هفته پیش به دلیل پایین بودن سن جنین قادر به تشخیص حاملگی نبوده.شما باید همچنان شیاف پروژسترون را ادامه دهید و استراحت نمایید و برای آگاهی از روند رشد جنین سونو را در هفته های آینده تکرار کنید
كارشناس مامايي فيروز

سلام دوستان کسی هست منو راهنمایی کنه؟ من ۵۳روز از نزدیکیم میگذره که از مقعد بوده ولی ممکنه مایع به واژن رسیده باشه و سه ساعت بعدش هم پریود شدم دو بار بیبی زدم منفی بوده الان حدود ۱۷روز از زمان پریودم که باید میشدمو نشدم میگذره ومن پریود شدم ولی خیلی سبک تر از قبله ،و از شنبه ۲۴آبان تا الان که ۲۷آبان هست ادامه داره ممکنه از لانه گزینی باشه ؟ کی باید تست بدم؟
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 16 مهمان