Re: آیا خونریزی من لانه گزینی هست یا پریود شده ام?

سلام دکتر عزیز من آزمایش بتا دادم منفی بود سوالی که واسم پیش اومده این هستش که چرا عقب انداختم اونم ۴ روز تا به حال واسم پیش نیومده بود که عقب بندازم و پریودیم فقط به صورت لکه بینی قهوه ای اونم به مدت ۵ روز باشه،و مرتب قطع و وصل بشه اگر پریودی بوده اصلا شبیه به پریودی های سری های قبل نبود دردم هم کم بود مثل دفعه های قبل شدت نداشت

سلام دوست عزیز
استرس تاثیر بسیار زیادی بر روی سیکل قاعدگی میگذارد شاید استرسی که این روزها وجود دارد باعث این مشکل شده باشد البته عوامل دیگری مثل عفونت،اختلالات هورمونی ،کیستهای تخمدانی ،مشکلات تیروئیدی نیز بر روی سبکل قاعدگی تاثیر دارند .اگر این مشکل در ماههای آینده نیز تکرار شد نیاز به بررسی داردگ
كارشناس مامايي فيروز

سلام دوست عزیز
بله احتمال بارداری وجود دارد و اگر خونریزی مجدد شروع نشود میتواند مربوط با لانه گزینی جفت باشد.هرچه زودتر یک آزمایش بتا انجام دهید تا از وضعیت بارداری خود اطلاع حاصل کنید
كارشناس مامايي فيروز

سلام وقت بخیر من ماه گذشته ۱خرداد شروع پریودم بود و در اقدام برای بارداری هستم معمولا پریودام ۲۸،۲۹روزه س اما ۲۵م خردادپریود شدم که حجمش کم بود نسبت به قبل و اینکه ۳روزه قطع شد همون روز ۲۵م بی بی چک زدم منفی بود الان همش احساس دل درد شدید(۳روزه و بیشتر شب ها) و تهوع و کمر درد دارم میخواستم ببینم ممکنه باردار باشم؟ الان بی بی چک جواب میده؟

سلام دوست عزیز
از آنجاییکه احتمال خطای بی بی چک زیاد است بهتر است جهت اطمینان از وضعیت بارداری آزمابش بتا انجام دهید.ضمنا با توجه به تغییر الگوی قاعدگی احتمال بارداری وجود دارد
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشین من ماه اول اقدام هستم ۲۵ سالمه پیش دکتر رفتم وازمایشات قبلو انجام دادم ازشب ۳پریودی وشب ۸پریودی قرص بود که دکتر تجویز کرد بخورم وصب قبل اقدام بهم ۲تا امپول دادکه بزنم قبل ۱۰صب.الان بدن درد گاهی اوقات حالت تهوع وبی حالی دارم.دقیقا ۴روز قبل پریودی ام متوجه شدم لباس زیرم با لک قهوه ای الوده شده الانم به طور عجیب کمر درد دارم.البته بگم من اصلا هیچوقت لک نداشتم وموقع پریودی اصلا بدن درد نداشتم به نظرتون احتمال بارداری هس؟

با سلام خسته نباشید ببخشید من 22 سالمه و هف ماه هس که برای بارداری اقدام میکنم ولی نتیجه ای نگرفتم دوره های پریودیم در این مدت کلا بهم ریخته بطوری که مقدار خون ریری زیاد بود وبیشتر از ده روز میشد که بعد اتمام همش لکه بینی داشتم و بگم که رحمم دوشاخ هستش دوره پونزده روزه پروژسترون مصرف کردم و روز بیستم پری پریود شدم و نه روز طول کشید این ماه 14هم پری خونریزی خفیف و لکه بینی دارم امکان داره مربوط به لانه گزینی باشه یا مشگل چیست ممنون میشم کمک کنید ببخشید متن طولانی شد با تشکر

سلام دوست عزیز
خونریزی لانه گزینی معمولا دیرتر اتفاق می افتد لکه بینی در روز ۱۴ گاهی اوقات مربوط به تخمک گذاری میشود.در مورد شما به نظر میرسد دچار اختلالات هورمونی شده اید بنابراین لازم است برخی هورمونهای جنسی .هورمون تیروئید و پرولاکتین مورد بررسی قرار گیرند
كارشناس مامايي فيروز

سلام دوباره و ممنون از پاسختون ازمایشات قبل بارداری کلا سالم بود که شامل ازمایش تیروئید هم بود و یه سونو دادم که فقط گفت رحمت دوشاخ هس و الان دوره های ماهانم 23 روزه هست و چون از زمان مجردی هر ماه روز یازهم یا دوازدهم پریود مقدار کمی خون ابه میاد که همراه یکم درد هس فک میکنم که روز تخمک گذاریم همونه برای همون پرسیدم امکان لانه گذینی هس بازم ممنون ازتون
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 17 مهمان