Re: آیا خونریزی من لانه گزینی هست یا پریود شده ام?

سلام وقتتون بخیر
من دوماه هست اقدام به بارداری کردم ، آذر ماه با ده روز تأخیر۲۴م پریود شدم، ودیماه چند روز قبل از تخمک گذاری نزدیکی داشتم به قصد دختر دار شدن ، تمام علائم بارداری, تهوع درد زیر شکم خستگی و خواب آلودگی تکرر ادرار و گرفتگی عضلات ضربان قلب و تنگی نفس هم داشتم و هنوزم دارم و شدیداً ضعف گرسنگی دارم دائما و بدنم از گرسنگی گاها بی رمق میشه اما ۲۴ دیماه تا ۲۶ م لکه بینی داشتم لکه قهوه ای که هیچ وقت ایجوری پریود نمیشدم، جمعه کامل و شنبه تا ظهر پریود بودم و دیگه کلا پریودم قطع شد، امروز بی بی چک استفاده کردم منفی بود
مادرم و مادر بزرگم زمانی که دختر باردار بودن تا سه ماه پریود میشدن و اصلا نمیدونستن باردارن،ایا امکان بارداری من هم تو این شرایط هست یا خیر ؟؟من چه زمانی باید از بی بی چک استفاده کنم ؟؟ممنون میشم جواب سوالمو بدین🙏🙏🌹🌹

سلام دوست عزیز
اگر حجم خونریزی شما نسبت به قاعدگیهای قبلی خیلی کمتر بوده احتمال اینکه این خونریزی مربوط به لانه گزینی باشد وجود دارد ولی متاسفانه احتمال ضعیفی است و از آنجا که احتمال دارد جواب بی بیچک به صورت کاذب منفی یا مثبت شود بهتر است آزمایش بتا انجام دهید تا از وضعیت بارداری خود اطمینان حاصل نمایید
كارشناس مامايي فيروز

KarshenaseMamaee نوشته شده:
یک‌شنبه 28 دی 1399, 9:17 pm
سلام دوست عزیز
اگر حجم خونریزی شما نسبت به قاعدگیهای قبلی خیلی کمتر بوده احتمال اینکه این خونریزی مربوط به لانه گزینی باشد وجود دارد ولی متاسفانه احتمال ضعیفی است و از آنجا که احتمال دارد جواب بی بیچک به صورت کاذب منفی یا مثبت شود بهتر است آزمایش بتا انجام دهید تا از وضعیت بارداری خود اطمینان حاصل نمایید

ممنونم از پاسخ شما
چه زمانی بهتره آزمایش خون انجام بدم ؟؟

سلام کارشناس عزیز

من روز ۲۵ ام موعدم بود پریود نشدم و فقط زیر دلم تیر میکشید گاهی

۲۶ ام یه لکه قهوه ای اومد ازم
و وقتی دسشویی میرفتم اون موقع خون خارج میشد ولی داخل پد نمیومد

۲۷ ام تا ظهر همون قطره خون قهوه ای بود ولی ظهر به بعد داخل پد ام خون اومد و تا ۲۹ ام شب ادامه داشت

از شب ۲۹ تا امروز ۳۱ هی لکه بینی دارم قهوه ای رنگ
و هر چند ساعت یبار میاد ی قطره
بعد از این همه روز امروز ۳۱ کمی درد کمر دارم ک قابل توجه نیس از بس که کمه و تو کل این روز ها حس تهوع داشتم کمی

اینسری پریودم فرقی که داشت مثل پریودی های قبلم نبود

من همیشه دو روز اول لخته و خون زیاد و درد زیاد داشتم
اما اینسری دردم اصلاا زیاد نبود فقط در حد یک ساعت سمت چپ پایین شکمم و و رون پای چپم یک مقدار درد داشت ک اصلا دردش حس نمیشد زیاد

بنظرتون مشکلی هست یا لانه گزینیه؟

سلام
من روز لکه بینی رفتم ازمایش بتا دادم
و ۱.۵ شد
ممکنه بخاطر اینکه هنوز در زمان لکه بینی بودم و تست دادم این بتا بیاد یا قطعی منفیه؟

و اینکه جدیدا تست بارداری خونگی میزنم گزینهC نصفش پررنگه نصفش کم رنگ
ایا دلیلی داره یا خرابن؟

سلام کارشناس محترم من پریودی منظم و روبه شدیدی دارم هرازگاهی قبل موعد لک بینی دارم این ماهم ک گذشت سه روز قبل موعد لک قهوه ای دیدم ک یروز بعدش تبدیل ب خونریزی قطره ای و روان شد ک فقط یروز بود و بعد اون خونریزی رفته رفته کم و تبدیل به لک شد و روز سوم بکل قطع شد لکه ها. من تابحال همچین دوره ی پریودی نداشتم پریودمن 28دورس با 7روز پریودی واینکه باوجود خونریزی من همچنان حساس و دردناکی سینه هامو داشتم و دارم ایا این خونریزی مال لانه گزینیه یا پریود؟

سلام دوست عزیز
متاسفانه فقط با این نشانه ها نمی‌توان حدس زد که آیا پریود شده اید یا این خونریزی مربوط به لانه گزینی بوده بنابراین جهت تشخیص قطعی باید تست بتا انجام دهید
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشید.من نزدیک ۳۵ تا۴۰ روز بعد رابطه ۴ تا بیبیچک زدم _بودن میشه اعتمادکرد؟همه هم مارک روژان بودن البته من ۲ اذر پریودشدم که روز اخر لک خونم توادراربود ویور مارکش +شد😔بعد ۲۰تا۱۴ روز بعد باروژان ۴ تاتست زدم منفی بود

سلام خسته نباشید.من نزدیک ۳۵ تا۴۰ روز بعد رابطه ۴ تا بیبیچک زدم _بودن میشه اعتمادکرد؟همه هم مارک روژان بودن البته من ۲ اذر پریودشدم که روز اخر لک خونم توادراربود ویور مارکش +شد😔بعد ۲۰تا۱۴ روز بعد باروژان ۴ تاتست زدم منفی بود

سلام دوست عزیز
در صورتیکه شما بعد از رابطه مشکوک پریود شده باشید یعنی رابطه منجر به بارداری نشده است. در مورد بی بی چک بهتراست زمانی استفاده شود که حداقل٢_٣روز از موعد پریود گذشته باشد
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان