bmi

سلام، bmi چی هست؟!
و اینکه من خیلی عذر میخوام ولی باید بپرسم،بعد از نزدیکی با اینکه بلافاصله بلند نمیشم،ولی منی همسرم برمیگرده،حتی فردای نزدیکی هم برمیگرده،حالا نمیدونم کامل برمیگرده یا نه!!!؟؟

Re: میزان مصرف متفورمین

با سلام خدمت کارشناس عزیزم،میخواستم بگم من سر خود مصرف متفورمینو قطع کردم،چون خیلی اذیتم میکنه،گفتم شاید این روزها که ،روزهای اقدام به نزدیکیمون هست زیادهم لازم نباشه،نمیدونم! در ضمن الان که دقیقا یک هفته است،بطور یک در میان نزدیکی داریم،من احساس میکنم زیر شکمم سفت شده،ولی میگم به احتمال زیاد بعلت تخمکگذاری باشه،و یک هفته زود باشه برای پیدایش علائم حاملگی!!! نه؟!

Re: خانم کااارشنااااس کممممممک

خانم کارشناس،الان ۱۱ روز از اولین نزدیکیمون میگذره،من هنوز سفتی زیر شکمو دارم،هر از گاهی درد زیر شکم هم دارم،رنگ قهوه ای نوک سینه هام هم پهنتر شده،دانه های نوک سینه ام هم مطمئن نیستم ولی انگار بیشتر شده،یعنی ممکنه حامله باشم؟! متفورمین هم نمیخورم باز!!!
توروووو خدا زوووود جواب بدین،راستی بی بی چک هم منفیذنشون داد،هرچند میدونم زوده واسه استفاده بی بی چک،،،ولی هل شدم یکمممم!!! :roll:

سلام
دوست عزیزم! می دونم که این علائم خیلی مارو مشکوک به بارداری می کنه اما از اونجایی که اینقدر شاهد بوده ام که افراد این علائم از در ماههایی که در حال اقدام هستند حس می کنند و البته پریود هم شده اند سعی می کنم کلآً اونها رو قابل اعتنا ندونم.
البته امیدورام نه به خاطر داشتن این علائم بلکه با امید و توکلی دارید این ماه رو شاهد نتیجه باشید عزیزم.
كارشناس مامايي فيروز

سلام 4 ساله ازدواج کردم و عادتهای بسیار نامنظم دارم از سیکل های 30 روزه تا 60 روزه روزی یک عدد هم متفورمبن میخورم اوایل در منظم کردن تاثیر داشت ولی الان حدود یک ساله که تاثیری نداره چیکار کنم؟
در ضمن یک ماهه که تصمیم به بارداری گرفتم

sepidmola نوشته شده:خانم کارشناس ،در مورد قطع مصرف متفورمین چیزی نفرمودید!!
راستی رفتم تست دادم،منفی شد !!!!! :cry:
قبلاً عرض کرده بودم روش صحیح قطع ناگهانی نیست. اما دیگه شما قطع کردید انشالله که مشکلی پیش نمی آید.
مگه چند روز تاخیر داشتید که آزمایش دادید؟
كارشناس مامايي فيروز

دا

فریماه نوشته شده:سلام 4 ساله ازدواج کردم و عادتهای بسیار نامنظم دارم از سیکل های 30 روزه تا 60 روزه روزی یک عدد هم متفورمبن میخورم اوایل در منظم کردن تاثیر داشت ولی الان حدود یک ساله که تاثیری نداره چیکار کنم؟
در ضمن یک ماهه که تصمیم به بارداری گرفتم
اغلب برای چنین حالاتی عزیزم متفورمین رو کم کم هر 8 ساعت می کنند(در این زمینه با درمانگرتون صحبت کنید)
اگر زون مناسب ندارید کاهش زون برای رسیدن به وزن نرمال کمک منظم شدن سیکلتون هم می کند.
اگر همچنان بی نظم هستید کنار متفورمین حتماً باید از داروی تنظیم کننده ی دیگری طوری که هر ماه 1 بار قاعدگی رو حتما داشته باشید، استفاده کنید.
در کنار اینها داروی محرک تخمک گذاری (اگر تنبلی تخمدان در سونو هم اثبات شود) ضروری ست.
به این شکل زمان را برای باردار شدن از دست نخواهید داد.
كارشناس مامايي فيروز

با سلام خدمت کارشناس عزیزم،حدود ۱۱ روز از اولین نزدیکیمون میگذشت که رفتم آزمایش،متفورمینو دوباره از امروز میخورم،میخوام پیش دکتر گیاهی هم برم یا خودم داروهای گیاهی استفاده کنم!! یعنی این خانمه بعد از اینهمه استفاده از متفورمین،به نتیجه ای نرسیدن؟!
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 47 مهمان