تشخیص بارداری

سلام بچه ها خوبین؟
آخه من تازه واردم ونمیدونم چجوری مطالب یاسوالموتوتالاربزارم.
میخاستم بگم من امروز تست بیبی انجام دادم جوابش مثبت بودش بنظرتون آیامن باردارم؟لطفاکمکم کنین
خیلی ممنونم ازدوستان عزیز

:roll:

Re: تشخیص بارداری

hamid42643 نوشته شده:میخواستم بدونم کم اشتهایی هم از علائم بارداری هستش ؟ و اگر بعد از نزدیکی طرف مقابل بعد از چند روز عادت ماهیانه خودش رو داشته باشه بازم احتمال بارداری وجود داره ؟
سلام
تعداد معدودی از خانوما در دوره بارداری پریود هم میشن اگر بی بی چک مثبت شده یا جواب آز مثبت بود حتما باردارین
در ضمن با توجه به زمان تخمک گذاری بارداری در نزدیکی 7 الی 10 روز قبل از پری اتفاق میفته
کم اشتهایی هم میتونه یکی از علایم بارداری باشه
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

nazly53 نوشته شده:
hamid42643 نوشته شده:میخواستم بدونم کم اشتهایی هم از علائم بارداری هستش ؟ و اگر بعد از نزدیکی طرف مقابل بعد از چند روز عادت ماهیانه خودش رو داشته باشه بازم احتمال بارداری وجود داره ؟
سلام
تعداد معدودی از خانوما در دوره بارداری پریود هم میشن اگر بی بی چک مثبت شده یا جواب آز مثبت بود حتما باردارین
نازی.... :mrgreen: ایشون آقا هستن سوال پرسیدن :mrgreen:

maryam2662 نوشته شده:
nazly53 نوشته شده:
سلام
نازی.... :mrgreen: ایشون آقا هستن سوال پرسیدن :mrgreen:
میگم سایت نا امن شده قبول نمی کنین باید چادر سر کنیم :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
جریان آزمایشگاه دوره عقد :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :twisted: :twisted: :twisted:

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

maryam2662 نوشته شده:خب تو سرکاری لباست پوشیده است راحتی... نکنه تو اتاقی که دادن بهت مث خونه لباس میپوشی :mrgreen: چادررنگی بذار پس :mrgreen:
د :mrgreen: قیقا منم همین "اره دقیقا" کشت :mrgreen:
خوب شد گفتی میخواستم چادر سیاه سفید بذارم :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
این اتاق من مث کریدور هست اسمش جداس
همه از اتاق من رد میشن :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 40 مهمان