لطفا جواب بدید

سلام
دوتا سوال داشتم:
1. برای اینکه بدونم برای بارداری هیچ مشکلی ندارم چه آزمایشاتی باید انجام بدم یا اصلا چکار باید بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ همسرم چه آزمایشاتی بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2. برای منظم شدن پریودی چه باید کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Re: لطفا جواب بدید

سلام
خوبی گلم؟
اول از خودتون بگین
مثلا چندساله؟
چن سال هست ازدواج کردین؟
وسیله جلوگیری تون چی بوده؟
الان دوره هات چند روزه اس؟
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

با سلام 26 ساله هستم یک سال ازدواج کردم با کاندوم جلوگیری داشتیم پریود نامنظم دارم ولی ازمایش و هم سونو دادم مشکلی نداشتم همسرم هم مشکلی نداره. 30 اردیبهشت پریود شدم برای بارداری روز تخمک گذاری که با کیت مشخص کردیم به مدت پنج روز پیاپی اقدام کردیم الان تقریبا 10 روز تاخیر پریود دارم ولی بی بی چک منفی نشون میده در ضمن دو هفته اس سینه هام سفت و دردناک شدن کمردرد دارم زیر دلم گاهی احساس سوزش و درد دارم ایا امیدی به بارداری هست تا کی باید منتظر باشم . روز 28 پریودی هم آز تیتر خون دادم 1.4 بود .ممنون

tetra1363 نوشته شده:سلام
ممنون عزیز
29 سالمه
2سال و نیمه ازدواج کردم
9ماهه که اقدام کردیم برای بارداری
وسیله جلوگیری هم کاندوم بوده
پریودم نامنطمه الانم 10 روزه عقب انداختم اما امروز بی بی استفاده کردم منقی بود متاسفانه
سلام
چون 9 ماه است که اقدام را شروع کردید و سیکل بی نظم دارید بهتر است زودتر این اقدامات رو انجام دهید:
سونوگرافی از رحم و ضمائم. آزمایش روتین پیش از بارداری + FSH و پرولاکتین که هورمون هستند.(روز سوم قاعدگی) و نیز معاینه از نظر رد عفونت.
چنانچه همه نرمال بود آنالیز اسپرم برای همسرتون هم لازم می شود.
اگر هم تنبلی تخمدان و ... در کار بود که به تحریک تخمدان توسط دارو کمک می شود
كارشناس مامايي فيروز

parsa92 نوشته شده:با سلام 26 ساله هستم یک سال ازدواج کردم با کاندوم جلوگیری داشتیم پریود نامنظم دارم ولی ازمایش و هم سونو دادم مشکلی نداشتم همسرم هم مشکلی نداره. 30 اردیبهشت پریود شدم برای بارداری روز تخمک گذاری که با کیت مشخص کردیم به مدت پنج روز پیاپی اقدام کردیم الان تقریبا 10 روز تاخیر پریود دارم ولی بی بی چک منفی نشون میده در ضمن دو هفته اس سینه هام سفت و دردناک شدن کمردرد دارم زیر دلم گاهی احساس سوزش و درد دارم ایا امیدی به بارداری هست تا کی باید منتظر باشم . روز 28 پریودی هم آز تیتر خون دادم 1.4 بود .ممنون
ا
اگر در عین حال که بی نظمی داشته اید چنین تاخیری براتون بی سابقه بوده آزمایش بارداری (نه روز 28 ام بلکه الان که 10 روز تاخیر دارید لازم است انجام شود) اگر منفی بود با آمپول پروژسترون باید قاعده شوید و سپس در سیکلی که ایجاد می شود باید تنظیم کننده مصرف کنید
كارشناس مامايي فيروز

Re: لطفا جواب بدید دوستان عزیز و خانم کارشناس

سلام خانم کارشناس
سونو گرافی انجام دادم که در یه پست دیگه براتون جوابشو فرستادم گفتید نرماله.
آزمایش هرمونی هم انجام دادم همش نرمال بود فقط پرولاکتینم بالا بود که داستنیکس استفاده کردم که نرمال شد.
ولی معاینه تا الان نرفتم.
علایم عفونت چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام خانم کارشناس
آزمایش هرمونی هم انجام دادم همش نرمال بود فقط پرولاکتینم بالا بود که داستنیکس استفاده کردم که نرمال شد.

سلام خانم کارشناس
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 78 مهمان