عزیزم بستگی به شرایط خانم باردار داره و حالات روحیش.
گاهی اوقات در بعضی افراد دیدم که تمایل زیاد شده و در بعضی تمایلات کمتر بوده.
در ناامیدی بسی امید هست

بله تمایلات جنسی تغییرات عمده ای در بارداری (به خودی خود) نمی کنند اما اینکه برخی به علت فیزیک بدنشون که از تناسب شاید افتاده باشد و ... و یا ترس از صدمه به بارداری(به غلط یا درست) میلشان کم می شود بستگی به خودشان دارد نه بارداری و هورمونهایش
كارشناس مامايي فيروز

خانم کارشناس سلام..
بله درست می‌فرمایید.. من از ترس آسیب رسیدن به جنین مثل همیشه نیستم ولی میلم کم نشده.. سوالم این است آیا واقعا ضرر نداره!! دکتر خودم گفت دخول معمولی بدون ضربه های شدید بی ضرر است ولی من از همان لحظه که شک به بارداری هم داشتم اجازه دخول ندادم.. خیلی میترسم خدایی نکرده اتفاقی بیوفته..
یا امام رضا..
تو که آخر گره رو وا میکنی!
پس چرا امروز و فردا میکنی!

سلام ملیساجان! اشتباه بزرگی رو که بسیاری از زنان در طول دوران زندگی شون انجام می دهند رو تکرار نکنید. قطع رابطه ی جنسی در طول بارداری نرمال و بی مشکل، از لحاظ علمی ، اخلاقی و ...کاری نه تنها بیهوده بلکه مخاطره انگیز است. فراموش نکنید که داشتن فرزندی سالم برای شما و همسرتون برای بهتر شدن زندگی تون است اما اصل زندگی نیست...
اگر بارداری در وضعیت تهدید به سقط(لکه بینی ، جفت سرراهی از نوع شدید، خونریزی پشت جفت و پارگی کیسه آب و ... ) نباشد نزدیکی به هیچ عنوان :!: منعی ندارد. فقط باید پوزیشن ها را مراقب باشید تا به شکم فشار نیاید
كارشناس مامايي فيروز

سلام کارشناس گرامی
من بسیار تمایلم کم شده و این موضوع من رو خیلی توفکر برده که ایا ممکنه بعد از زیامانم هم سرد شده باشم. چه کار باید بکنم. منم دخول نداشتم یعنی همسرم هم همین رو میخواد که دخول نباشه که احیانا به جنین اسیب نرسه .اما به غیر از دخول ارضا شدم منتها زیاد تمایل ندارم حتی در مواقعی که همسرم تمایل داره من تمایل ندارم .ممکنه بعد 4 ماه بهتر بشم؟
لطفا راهنمایی ام کنید.
در ناامیدی بسی امید هست

منم پلی کیستیک دارم چهار ماهه دارم اقدام میکنم . هرماه هم سونو دادم فولیکول داشتم اما نمی دونم چرانمیشه. این ماه دکتر نرفتم الان 5 روز تاریخی که قراره پری میشدم میگذره ولی هنوز نشدم دعا کن برام حالت تهوع هیچ ندارم نمی دونم باردارم یانه؟
ولایت علی ابن ابی طالب حصنی فمن دخل حصنی امن من عذابی

نیناجون آز دادی؟
یا بی بی چک امتحان کردی؟
برای رفع حالت تهوع ات از قرص دمیترون استفاده کن تا اگه باردارم باشی بتونی استفاده کنی
در ناامیدی بسی امید هست

نه هنوز چیزی استفاده نکردم میخوام تا آخر هفته صبرکنم بعدش بی بی چک استفاده کنم . چون اصلا حالت تهوع ندارم به نظر شما میشه باردار باشم. برام دعا کنید.
ولایت علی ابن ابی طالب حصنی فمن دخل حصنی امن من عذابی
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 19 مهمان