دکتر ملک اقصی رو میگه؟منم مطالبش رو در هفته نامه سلامت خوندم اما اطلاعی که مورد روند درمان ندارم.اگه خواستی خصوصی بزار تا دکترم رو معرفی کنم خانم بسیار با ایمان و مهربانی و هر سوالی ازش داشته باشی تا اونجایی که وقت داشته باشه جواب میده حتی میتونی به مطبش زنگ بزنی و بگی با دکتر کار دارم منشیش وصل میکنه و اگه صلاح بدونه شماره موبایلشم میده.البته با من اشناست اما من دیدم با مریضاش چه طوری برخورد میکنه.دیر هم وقت نمیده روزهای زوج هست

در ناامیدی بسی امید هست

سلام کارشناس عزيز من اين ماه براي اولين بار کلومفين خوردم اما متاسفانه جواب نداد و پريود شدم اما پريود من فقط روز اول که درحد يه لک و روز دوم و روز سوم کامل اما ديگه قطع شده من اولين باره که اينطوري شدم هميشه تا 5 روز کامل بود و تا روز 7 قطع ميشد اما الان فقط دو روز خونريزي داشتم ايا از عوارضه قرصه ؟يا کيست ايجاد شده؟

سلام ersce عزيز

به فيروز خيلي خوش اومدي :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

كلوميفن در حقيقت براي تحريك تخمدان ها تجويز ميشه..اصولا از روز سوم يا پنجم پريود مصرفش با توجه به نظر پزشك آغاز ميشه...تعداد فوليكول هاي تخمدان رو افزايش ميده و بخاطر همين شانس حاملگي رو بيشتر ميكنه..
اصولا از 4 الي 8 روز پس از مصرف آخرين قرص تخمك گذاري اتفاق مي افته..
يه فرشته از آسمون برای عزیزترین موجود خدا مادر...............

ersce بپرس عزیزم
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

مرسي venoosجون.
من خودم تنبليه تخمدان دارم.بعدار 4ماه دكتر رفتن.اين سري بهم اين قرصارو داده.ولي هنوز پري نشدم.پريم هم نامنظمه.گفته اگه تا10روز پري نشدي آمپول بزن تا بشي...
بعد قرصارو استفاده كن.
ببخشيدا....ولي بعد از تخمك گذاري چي ميشه؟يعني حامله ميشم؟

اگه تخمك آزاد بشه و همون موقع اسپرم هم حضور داشته باشه عزيزدلم لقاح و حاملگي صورت ميگيره :wink:

عزیزم دنبال پزشک زنان هستی؟

من یک پزشک متخصص سراغ دارم خواهرم و چندین نفر و می شناسم پیشش رفتند دستش خیلی سبکه هر کسی پیشش میره زود باردار میشه

نمی دونم شاید درست نباشه و حالت تبلیغ بشه اگر مایل بودین برام پیغام خصوصی بذارید معرفیش کنم
...

اين تخمكه اگه آزاد بشه خيلي كارا حل ميشه :mrgreen: بعضي وقتا به جاي آزاد شدن رشد ميكنه بيش از حد بزرگ ميشه و تبديل به كيست ميشه ....

كه براي من همين اتفاق افتاد و يه كيست 7 سانتي درآوردم و براي آب كردنش 42 روز قرص خوردم هنوزم نميدونم آب شده يا نه :wink:

وای خدای من میدونی من چقدر کلومیفن خوردم الان هم دارم روزی 3تا میخورم وای خدا ایشاا.....که آب شده ونوس جون

نگراني و استرس ممنوع :wink: :mrgreen:

عزيزم اول خدا بعدش با انجام درست كار دكترامون هممون نتيجه ميگيريم.....

خيالت راهت يه فرشته اون بالا ماله توه كه هرموقع خدا صلاح بدونه ميذاره تو دلت :wink:

فدای تو ونوس عزیزم
ایشاا...برای شما هم همین طور :P :P :P :wink: :wink: :wink:

ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 73 مهمان