امید به خدا

سلام به همه دوستان عزیز فیروز
من پونه هستم 29 ساله از بچه های قدیمی فیروز الان مدت زیادی که نمی یام چون سر کار بودم و نمی رسیدم بیام الانم بعد از مدتها تونستم بیام.
به مریم جون رز جون و مرضیه جون و همه بچه ها سلام دارم.
راستش رو بخواید بچه ها خواستم یه حرف دوستانه به همه شما بزنم از اینکه خدا بچه بهتون نمی ده ناراحت نباشید همه چیز دست خداست و به خودش توکل کنید به تعداد ماهی انتظار برا بچه دار شدن فکر نکنید می دونم سخته ولی بی خیال باشید تا خدا هر وقت صلاح دونست بهتون بچه بده هیچ چیز خدا بی حکمت نیست.
خود من اول ازدواج جون دانشجو بودم و بخاطر اینکه شوهرم مخالف بود بچه دار شیم تا 1 سال جلوگیری می کردم و بعد از اون که با اسرار گذاشتم بچه دار شم شوهر اونقدر ضعیف شده بود که اسپرمش با وجود اینکه تعدادش زیاد بود ولی جهش نداشت من نزدیک 2 سال چند ماه اینقدر دوا درمون کردم تا شوهرم خوب بشه اخر سر بعد از خوردن چند ماه داروی عطاری که بسیار تلخ بود و به زور می خورد و باز جواب نداد دکتر گفت واریس داره و باید عمل کنه درست 2 روز قبل از اینکه عمل بشه موقع این بود که پریود بشم ولی 6 روز عقب افاد بود بی بی جک زدم و دیدم مثبت هست از ترسی که همراه با خوشحالی بود رفتم آزمایشگاه تا بعد از 2 ساعت که آماده شد دل تو دلم نبود که تو آزمایش هم مثبت نشون داد باورم نمی شد چون دیگه ناآمید شده بودم.
الان 7 ماه 7 روزمه ولی باور کنید هنوز باورم نشده تا دنیا نیاد و لمسش نکنم باورم نمی شه انشاالله خدا به همه آرزو مندا بچه بده و همه این حس تجربه کنن برا منم دعا کنید تا بچه سالم و صالحی دنیا بیارم.
شرمنده سرتون رو درد آوردم ببخشید.
بای. می بوسمتون.

Re: امید به خدا

سلام پونه جون
خدا رو شکر. من به حکمت خدا ایمان دارم اینقدر تو زندگیم ازش معجزه دیدم که نگو. ولی نمیدونم چرا این فکر باردار نشدن یه لحظه آرومم نمیذاره :-( ایشالا که به سلامتی بیاد و در آغوشت بگیریش. برای ما هم دعا کن.

nasimehdy نوشته شده:سلام پونه جون
خدا رو شکر. من به حکمت خدا ایمان دارم اینقدر تو زندگیم ازش معجزه دیدم که نگو. ولی نمیدونم چرا این فکر باردار نشدن یه لحظه آرومم نمیذاره :-( ایشالا که به سلامتی بیاد و در آغوشت بگیریش. برای ما هم دعا کن.
سلام شما چند وقته تو اقدامی عزیزم نگران نباش استرس خودش همه چیزو خراب میکنه گرفتی که

سلام ناجی عزیز
4 ماهه تو اقدامم. قبلش تمام آزمایشایی که دکتر نوشته بود دادم گفت هیچ مشکلی ندارم. ولی کم کم دارم نگران میشم. پری هام دقیقه و روز تخمک گذاریمم هم میدونم هم کیت گذاشتم و درست بود، یه شب در میونم تو اقدامم. نمیدونم چرا نمیشه :-( شاید این ماه اگه نشد شوشو رو ببرم آز بده، یا خودم عکس رنگی بگیرم، احساس میکنم یه مشکلی هست :-( برام دعا کنین.
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 5 مهمان