Re: بارداری با قرص کلومیفن

سلام
عزیزم کلا بعد اتمام قاعدگی تون تا پریود بعدی بهتر است یک شب درمیان نزدیکی کنید
اگر مشکلی یا منعی دارید لااقل از 10تا 22 ام سیکل
کلومیفن هم گفته می شود اگر از روز دوم شروع شود تا 5 روز ، جواب بهتری می دهد(نظر درمانگر دیگری رو هم جویا شوید)

كارشناس مامايي فيروز

سلام، این ماه کلومیفن استفاده کردم. روز ۱۳ سیکلم رفتم سونو ی فولیکول ۱۵ و ی ۱۷ داشتم. روز ۱۴ و ۱۶ و ۱۸ پریودم رابطه داشتم
الان روز ۲۰ هستم و هیچ علائمی ندارم، آیا امکان بارداری وجود دارد؟ امکان دو قلو زایی هم وجود دارد؟

Shahla 1374 نوشته شده:سلام من کمر درد شدید و شکم درد ودرد واژن وسینه دارم هنوزم مونده ب پریودم یعنی بعد از قرص اوومید که مصرف کردم قرص دوفاستون هم مصرف کردم الان منتظرم پ بشم اما این دردا رو دارم بنظرتون باردارم
سلام
این دردها هم در بارداری گزارش می شوند هم قبل پریود در نتیجه به تشخیص کمک نمی کنند.
اما کلا درد زیر دل جدی ضمن مصرف محرک های تخمدان باید از نظر کیست تخمدان و ...بررسی شود
كارشناس مامايي فيروز

باسلام
من اين ماه سرخود ٥ تا قرص كلوميفن خوردم با توجه به اينكه كيست در رحمم دارم و تو تخمدانم نيست
امپول هم نزدم و روز ١٤ و ١٦ پريودم هم نزديكي داشتيم طبق كيت تخمك گذاري پيش رفتيم و الان من دو روزه تخمدان هام درد دارن خيلي نگرانم الانم جمعه هست و دسترسي به جايي ندارم ميشه زود جوابمو بدين
حتي حس ميكنم تخمدان هام باد كردن مخصوصا سمت راست
ممنونم

سلام ببخشید من دیشب اخرین قرص کلومفین خوردم ولی دیروز بی بی زدم خط دوم بسیار کمرنگ امروز زدم کمی پررنگتر شده خط امکان داره باردار بودم قبل مصرف قرص یا این مثبت بودن مال مصرف قرص دهنم چند روز تلخ و حالم یجوریه اگ باردارم اینهمه قرص خوردم جنین خطرناکه براش وای میترسم فردام امپول اچ سی جی دارم نمیدونم چکار کنم

من بیست دوم باید پری میشدم نشدم و بیست شسم شروع به قثخوردن قرص کردم تا سی ام شبی گفت چهار عدد حالا قرصام دیشب اخری بود خوردم دیروز تستم مثبت بود بی بیچک کمرنگ امروز کمی پررنگتر دیروز شد من همش میتزسم باردارم قرصا بد بوده باشن... و اینکه روز سوم قرصا دهنم تلخ شد و چشمام دو دو میزد دکتر گف ماه دیگه نخور بیا عوض کنم برات امپول اچ سی هم دارم فردا شب نمیدونم چکنم؟؟
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 20 مهمان