کارشناس عزیز میشه بیاین؟؟؟؟؟؟/

سلام
خوبین؟
من تو این سیکلم یه دردای مبهمی داشتم به اضافه خستگی و احساس گرمای شدید
روزیکه باید پریود میشدم یکی دو لک قهوه ای دیدم. روز بعدشم داشتم و تبدیل به خونریزی شد ولی نه مثل قبل شدید. و روز دوم و سوم کم شد. در حد لک بینی. من نه سابقه لک بینی دارم نه سابقه پریود نامنظم
روز سوم بعد این خونریزی بی بی چک زدم منفی بود. احتیاج به پیگیری دارم. میشه من باردار باشم؟ اگه نباشم چرا این بار اینجوری شدم؟

سلام
معمولا بي بي چك بعد از گذشتن از زمان پريود درست نشون مي ده ولي اگه خونريزيتون مثل قبلا نيست بهتره از خون بتا بدهيد

سلام
مریم جان! اگر این الگوی خونریزی مجدد تکرار شود نیاز به پیگیری دارد در غیر این صورت 1 بار آن ، نگران کننده نیست. برای اطمینان از بارداری هم آژمایش خون(با سنجش بتا) مطمئن تر است.
كارشناس مامايي فيروز

سلام مريم جون جي شد عزيزم باردار شدي؟
تورو خد اونايي كه باردار شديد يه خورده از علايمتون واسه ماماناي منتظر بنويسين و واسه ما هم دعا كنين. ممنون بوووووووووووس. مريم جون منتظر خبر خوش هستم انشاالله خدا به همه مامان باباهاي منتظر يه نظر فقط يه نظر بندازه.. الهي امين.
نيني سالم ميخوام

مريم جون سلام نا اميد نباش خانومي منم مثل تو خيلي وقته منتظره خبر مامان شدن هستم الان ٨ماهه.. ولي نااميد نشو انشااالله هرزمان كه اون بالايي بخواد مطمئن باش به ما هم نظر ميندازه حتما تابه حال به صلاحمون نبوده عزيزم. نااميد نشو خدا قهر ميكنه باهات حانومي. دل و بزن به دريا ببينيم خدا جي ميخواد. برات دعا ميكنم مريم جون تو هم واسه من دعا كن اين بهترين كاره. بوووووس.
نيني سالم ميخوام

نميكم منم نااميد شدم ولي حالا ميفهمم مريم واسه جي مي كفت خستم انتظار خيلي بده.. خدايا به فرياد تمام مادران منتظر برس. آمين.
كارشناس عزيز سلام سال نوتون به خير و شادي ..دعامون كردي موقع سال نو؟
نيني سالم ميخوام

Re: کارشناس عزیز میشه بیاین؟؟؟؟؟؟/

سلام
مژگان جان! احتمال پوچ بودن بارداری هست راکه وقتی رشد ساک به 20 میلی متر رسید انتظار دیدن جنین را داریم و وقتی به 25 رسید انتظار دیدن ضربان قلب.
اما تشخیص قطعی با سونوی بعدی ست
كارشناس مامايي فيروز

Re: کارشناس عزیز میشه بیاین؟؟؟؟؟؟/

maryam2662 نوشته شده:سلام
خوبین؟
من تو این سیکلم یه دردای مبهمی داشتم به اضافه خستگی و احساس گرمای شدید
روزیکه باید پریود میشدم یکی دو لک قهوه ای دیدم. روز بعدشم داشتم و تبدیل به خونریزی شد ولی نه مثل قبل شدید. و روز دوم و سوم کم شد. در حد لک بینی. من نه سابقه لک بینی دارم نه سابقه پریود نامنظم
روز سوم بعد این خونریزی بی بی چک زدم منفی بود. احتیاج به پیگیری دارم. میشه من باردار باشم؟ اگه نباشم چرا این بار اینجوری شدم؟
سلام دوست خوبم
احتمال بارداری دور ازانتظار می باشد اگر برای اولین بار است دچار این حالت شدید جای نگرانی نیست سیکل ماهانه در خانمها متاثر از موارد بسیاری است .اگر این تغییرات در حداقل دو پریود آینده شما تکرار شد تازه ارزش پیگیری دارد در غیر اینصورت خیر
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 40 مهمان