آیا عدد بتای من طبیعی هست؟

با سلام خدمت کارشنس محترم
من 2 شب قبل از موعد پری بی بی چک گذاشتم و مثبت شد و فردا صبحش(یک روز مونده به موعد پرید) گذاشتم و بعد از مثبت شدن آزمایش تیتر بتا دادم و 59.8 بود و 48 ساعت بعدش هم(امروز) ازمایش دادم که 275 بود...به نظر شما این عدد بتا طبیعی هست و حاملگی من مشکلی نداره؟دکتر گفت 10 روز دیگه بیا برا سونو چون الان با این بتا ساک معلوم نمی شه..در ضمن در روز موعد پرید یه لکه قهوه ای به همراه مقداری تشح قهوه ای داشتم که فرداش هم یه کرو دستمال می دیدم..با تشکر

سلام مبارک باشه عزیزم :P
بله طبیعی ست (رنج افزایش طبیعی بتا این است که حداقل در 48 ساعت دوبرابر شود)
نظر پزشکتون رد مورد سونو درست است کمی صبرکنید بهتر است.
اما در مورد ترشح (حتی اگر خیلی اندک بوده )سریعاً پزشکتون رو مطلع کنید
باآرزوی بارداری سلامت و خوش
كارشناس مامايي فيروز

با سلام مجدد
واقعا ممنونم از اینکه خیلی زود جواب منو دادین..لکه بینی من همون 24 ساعت بود که البته یه لک بیشتر نبود و بقیه مقدار خیلی خیلی کم ترشح قهوه ای اونم روی دستمال و الان دیگه اصل نیست که به نظرم مال لانه گزینی بوده باشه...دکتر گفتن شیاف پروژستون و قرص ایزو پرین مصرف کنم که البته من 2 تا شیاف و یه دونه ایزو پرین بیشتر مصرف نکردم..می ترسم مضر باشه..اگه لک دیدم می زارم..نظر شما چیه؟

نظر من این است که طبق تجویز پزشکتون عمل کنید البته اصرارم بیشتر روی مصرف شیاف پروژسترون است به این خاطر که در حال حاضر لکه بینی ندارید اصلاً صلاح نیست قطعش کنید مضر هم نیست.
در مورد ایزوپرین تشخیص با پزشک شما و تصمیم با شماست.
كارشناس مامايي فيروز

Re: آیا عدد بتای من طبیعی هست؟

eli29 نوشته شده:
چهارشنبه 4 اسفند 1389, 11:37 pm
با سلام خدمت کارشنس محترم
من 2 شب قبل از موعد پری بی بی چک گذاشتم و مثبت شد و فردا صبحش(یک روز مونده به موعد پرید) گذاشتم و بعد از مثبت شدن آزمایش تیتر بتا دادم و 59.8 بود و 48 ساعت بعدش هم(امروز) ازمایش دادم که 275 بود...به نظر شما این عدد بتا طبیعی هست و حاملگی من مشکلی نداره؟دکتر گفت 10 روز دیگه بیا برا سونو چون الان با این بتا ساک معلوم نمی شه..در ضمن در روز موعد پرید یه لکه قهوه ای به همراه مقداری تشح قهوه ای داشتم که فرداش هم یه کرو دستمال می دیدم..با تشکر

بله عزیزم مشکلی نداره تو 48 ساعت باید حداقل دو برابر بشه. تو این پست عدد بتا در بارداری سالم توضیح داده.
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 20 مهمان