دیده نشدن جنین وقلبش درهفته هفتم

سلام.وقتتون بخیر من هفته هفتم بارداریم رفتم سونوسایز ساک25میل بود ویولک ساک3.8بود ولی نه جنین دیده شد نه قلبش دکتر گفت احتمال زیاد بارداری پوچ وبرای دوهفته بعد دوباره سونو نوشت.خییییلی حالم گرفتس چون هم حالت تهوع دارم هم سینه هام تیر میکشه وزیر دلم هم گاهی تیر میکشه وهیچ لک وخونریزی نداشتم بااین شرایط میتونم امید داشته باشم که سونوی بعدی ازناامیدی دربیام وچیزی دیده بشه؟چون واقعا حس بدی حالت بدباشه برای چیزی که نیست

Re: دیده نشدن جنین وقلبش درهفته هفتم

سلام دوست عزیز
زمانیکه اندازه ساک حاملگی مساوی یا بیشتر از 25میلی متر باشد فتال پل باید دیده شود ولیکن نباید امیدتان را ازز دست بدهید. گاهی اتفاق می افتدکه سونو اشتباه گزارش کرده باشد
كارشناس مامايي فيروز

Re: دیده نشدن جنین وقلبش درهفته هفتم

سلام
من ۷فروردین اولین روز آخرین پربودم بوده که در پانزدهمین روز پریودم سونو دادم و دو تا فولیکول به اندازه های ۱۶ و ۱۷ داشتم.و سونو گفت که تخمک آزاد نشده.پزشک امپول hcg تجویز کرد.و در روز 5اردیبهشت بیبی چک مثبت شد.تیتر بتا۵۷بود.سه روز بعد تیتر بتا رو تکرار کردم و این سری ۱۹۱بود.با توجه به تاریخ آخرین پریودیم در ۷هفته و۲روز سونو دادم که داخل سونو ساک بارداری به اندازه 5/5میلیمتر و فاقد محتویات بارداری بود.و در سونو نوشته بود که سن بارداری۵ هفته و ۲ روز می باشد.دلیل اختلاف سن بارداری در سونو چیست و کدام سن بارداری دقیق است.البته من سابقه تنبلی تخمدان و پریودی نامنظم دارم و تحت درمان میباشم.آیا ممکن است حاملگی سالم باشد؟اندازه ساک بارداری به نسبت سن بارداری کمتر نیست؟
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 6 مهمان