Re: احتمال بارداری

سلام،من در تاریخ 30 بهمن ،در روز ششم از پریودم با همسرم رابطهء کنترل نشده داشتم و مقداری مایع منی وارد بدنم شد،در کمتر از یک ساعت دو عدد قرص اوسیز خوردم،و امروز یعنی بعد از چهار روز چیزی شبیه ب پریود مشاهده کردم،
الان واقعا پریودم یا چیزه دیگه ای هست؟اثره قرصه و احتمال بارداری دیگه وجود نداره؟
لطفا زود جواب بدین
خیلی نگرانم

سلام دوست عزیز
معمولا احتمال وجود تخمک در روز ۶پریود بسیار کم میباشد و ضمنا در صد شکست قرصهای اورژانسی بسیار پایین است بنابراین احتمال بارداری در شما بسیار کم است و خونریزی مربوط به مصرف قرص اورژانسی است.معمولا قرصهای اورژانسی باعث نامنظم شدن پریود برای چند دوره میشوند
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشید
من در روز ششم پریودم رابطهء کنترل نشده داشتم،در یک ساعت اول دو قرص اوسیز خوردم ،چهار روز بعد ب مدت دو روز پریود شدم و بعد از حدود ده روز بیبی چک استفاده کردم،ک ی خط پررنگ خیلی نزدیک ب نقطهء c ظاهر شد،ایا مشکلی نیست؟و دیگه احتماله بارداری وجود نداره؟
زمان پریودم هر ماه بیست و پنجمه،
باید دوباره بیبی چک استفاده کنم؟
خیلی نگرانم

سلام دوست عزیز
احتمال بارداری نزدیک به صفر است و احتمال اینکه در دو دوره بعدی سیکل قاعدگی شما نامنظم شود وجود دارد با این حال بهتر است در صورتیکه در تاریخ 25ام پریود نشدید در فاصله 3_5روز بعد از تاخیر قاعدگی بی بی چک انجام دهید
كارشناس مامايي فيروز

سلام
روزتون بخیر
من سوال قبلم رو بازم مینویسم ک در ادامه یه سوال دیگه دارم

من در روز ششم پریودم رابطهء کنترل نشده داشتم،در یک ساعت اول دو قرص اوسیز خوردم ،چهار روز بعد ب مدت دو روز پریود شدم و بعد از حدود ده روز بیبی چک استفاده کردم،ک ی خط پررنگ خیلی نزدیک ب نقطهء c ظاهر شد،ایا مشکلی نیست؟
زمان پریودم هر ماه بیست و پنجمه
الان سوالم اینه ک من همش انگار ماهیچه های شیکمم و بالای مثانم منقبض میشه،دلیلش میتونه خوردن قرص اوسیز باشه؟
همش میترسم ک باردار باشم

Nafisehmohamadpoor نوشته شده:
یک‌شنبه 18 اسفند 1398, 8:35 pm
سلام خانم دکتر عزیز.من هفته۳۱بارداری هستم دوروزه زیر دلم درد می‌کنه خطرناکه یا نه.؟احتمال داره از کار کردن وبا دست لباس شستن و چندتا پادری شستن باشه

سلام نفیسه جان
بهتر است استراحت کنید و از انجام کارهای سنگین پرهیز کنید
كارشناس مامايي فيروز

سلام وقتتون بخیر
من ۵ روز از موعدم گذشته و دوبار بی بی چک استفاده کردن با خط کمرنگ مثبت شد و علائم بارداریم دارم اما امروز آزمایش بتا منفی نشون داد با عدد ۱.
الان یعنی باردارنیستم؟ یا امیدی هست به آزمایش مجدد یا تغییر محل آزمایشگاه؟

سلام وقتتون بخیر
من ۵ روز از موعدم گذشته و دوبار بی بی چک استفاده کردن با خط کمرنگ مثبت شد و علائم بارداریم دارم اما امروز آزمایش بتا منفی نشون داد با عدد ۱.
الان یعنی باردارنیستم؟ یا امیدی هست به آزمایش مجدد یا تغییر محل آزمایشگاه؟
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 13 مهمان