Re: کارشناس مامایی جواب لطفا

سلام رابطه مشکوکم ۶تا۸ اذر بود البته ۴ آذر شروع پریودم بود یعنی تو زمان پریودم رابطه داشتم ۳ دفعه امپول برا سقط زدم که اسمش نمیدونم چیه.بعد ۹ دی پریود شدم مث همیشه کم .۴ روزه.بعد ۱۵ بهمن بیبیچک زدم منفی بود ۱۶ بهمن پریود شدم باز ۲ تا بیبیچک زدم که انگار منفی بود ولی رشد موهام زیاده تخمدان راستم خیلی بعضی وقتا درد داره چرا؟ممنونم از جوابتون

Re: Re: کارشناس مامایی جواب لطفا

سلام دوست عزیز
زمانیکه پریود میشوید یعنی که باردار نیستید و نیازی به انجام تست بارداری نیست.درد تخمدان میتواند مربوط به کیست ،عفونت و ... باشد همانطور که قبلا هم خدمتتان عرض کردم بهتر است معاینه بالینی شوید درمانگرتان درصورت نیاز جهت تشخیص بهتر سونو درخواست می نمایند
كارشناس مامايي فيروز

سلام دوست عزیز
رشد موهای زاید گاهی مواقع در تخمدانهای پلی کیستیک اتفاق می افتد ولی علتهای دیگری نیز برای رشد موهای زاید وجود دارد. لطفا بفرمایید شما الان در چه موردی نگران هستید
كارشناس مامايي فيروز

سلام دوست عزیز
در صورتیکه اندازه کیست بیشتر از ۵سانت است بهتر است اول کیست را درمان کنید سپس اقدام به بارداری نمایید.توصیه میکنم زمانیکه لتروزول مصرف میکنید تحت نظر درمانگرتان باشید
كارشناس مامايي فيروز

سلام کارشناس محترم
من متاسفانه جنینم رو از دست دادم و سه شنبه کورتاژ انجام دادم. از فردای عمل، خونریزیم خیلی کم شد ولی دچار درد روره و مقعد شدم. البته درد دایم نیست بلکه کوتاه و گذراست. راهنمایی میفرمایید.

سلام خسته نباشید اخرین رابطم ۶ تا ۸ اذر بود که شروع پریودم ۴ اذر بودبعد اون تا اسفند هرماه پریودشدم ۱۵ بهمن ببعدم بیبیچک هر۳ تا منفی بودن بعداز تمام شدن پریودم ۳ روز بعدش درد تخمدان و بالا اومدن زیرشکم دارم چرا؟
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 17 مهمان