Re: Re: کارشناس مامایی جواب لطفا

میشه آزمایش بیگین چجوری
شرایط چجوری چون با تاخیر پریود میشم
Fsh 3.75ml
Follicular phase 3.2 , 15
Luteal phase 1.3 , 11
0vuiatory phase 7.5 , 20
Menopauasl phase 36 , 138

Lh 0.267
1.2 , 12.5 Follicular phase
Luteal phase 0.4 , 19
Ovuiatory 12 , 82
Menopauasl phase 14 , 48
پرولاکتین ۲۵۰.۸
استرادیول ۲۷.۷۵

سنم ۳۲ هست
لطفا راهنمایی کنید ممنون

Re: کارشناس مامایی جواب لطفا

سلام ممنون میشم کمکم کنید من ۶هفته رفتم سونو لکه بینی داشتم و گفت فقط ساک و زرده تشکیل شده و قطب جنینی و جنین دیده نمیشهاندازه ساک بارداری هم ۱۶بود یک هفته وقت داری تا جنین تشکیل بشه و دکترم شیاف و دوفاستون داده میتونم بپرسم این حاملگی پوچ یا خیر

۶۸Linda نوشته شده:
شنبه 13 آذر 1400, 12:37 pm
میشه آزمایش بیگین چجوری
شرایط چجوری چون با تاخیر پریود میشم
Fsh 3.75ml
Follicular phase 3.2 , 15
Luteal phase 1.3 , 11
0vuiatory phase 7.5 , 20
Menopauasl phase 36 , 138

Lh 0.267
1.2 , 12.5 Follicular phase
Luteal phase 0.4 , 19
Ovuiatory 12 , 82
Menopauasl phase 14 , 48
پرولاکتین ۲۵۰.۸
استرادیول ۲۷.۷۵

سنم ۳۲ هست
لطفا راهنمایی کنید ممنون
سلام دوست عزیز
بهتر بود همراه این آزمایشات آزمایش تیروئید هم انجام می‌دادید. چون در بسیاری موارد اختلالات هورمون تیروئید باعث اختلالات پریود میشوند. آزمایشات شما مشکل عمده ای ندارد. اگر چاق هستید موهای زائد دارید یا صورتتان جوش می‌زند از نظر تنبلی تخمدان نیز بهتر است بررسی شوید
كارشناس مامايي فيروز

Rozhinebadi نوشته شده:
شنبه 13 آذر 1400, 1:28 pm
سلام ممنون میشم کمکم کنید من ۶هفته رفتم سونو لکه بینی داشتم و گفت فقط ساک و زرده تشکیل شده و قطب جنینی و جنین دیده نمیشهاندازه ساک بارداری هم ۱۶بود یک هفته وقت داری تا جنین تشکیل بشه و دکترم شیاف و دوفاستون داده میتونم بپرسم این حاملگی پوچ یا خیر
سلام دوست عزیز
اگر سونو شکمی انجام داده اید و ساک حاملگی تان ١۶ میلیمتر بوده هنوز امکان رشد جنین وجود دارد بنابراین طبق دستور درمانگرتان باید سونو را ١٠_ ١۴روز دیگر تکرار کنید.اگر در طی این مدت علائمی به نفع رشد جنین دیده نشد احتمال حاملگی پوچ وجود دارد
كارشناس مامايي فيروز

سلام دوست عزیز
تا زمانیکه آزمایش‌های تکمیلی و سونو انجام نداده اید امکان تشخیص تنبلی تخمدان وجود ندارد. نتیجه آزمایش‌های قبلی هم باید با توجه به شرح حال و اینکه چه روزی از دوران قاعدگی انجام شده تفسیر شود
كارشناس مامايي فيروز

سلام وسط سیکلم توابان رابطه ای داشتم ولی مطمنم ارضا نشد که بگیم سمت واژن رفته اصلا ارضا نشد جز دستش تماس با واژن نداشت بعد اون رابطه دوبار سرموعدم خونریزی ۳.۴روزه مثل پریود داشتم الان مطمن باشم باردار نیستم؟خسته نباشید

سلام دوست عزیز
زمان مناسب خواندن بی بیچک فقط ٢_٣ دقیقه اول پس از انجام آزمایش است و گذشت زمان باعث می‌شود نتیجه عوض شود. ضمنا رحم همیشه در یک جای ثابت قرار دارد و جابجا نمی‌شود. شما هم هیچگونه استرسی نداشته باشید استرس باعث برهم خوردن تعادل سیکل های قاعدگی خواهد شد
كارشناس مامايي فيروز

سلام من نه هیچی از بارداری دارم نه رابطه داشتم .اخرین رابطم بهمن بود که قرص جلوگیری زعفران خوردم الان بعد ۵.۶ ماه نه چاق شدم هیچی هرماهم پریود میشدم قبل وقتم هرماه اویشن میخوردم ولی این ماه نشدم میشه بخاطر جابجاییم باشه تابستون اومدیم توهوا خنک

سلام من نه هیچی از بارداری دارم نه رابطه داشتم .اخرین رابطم بهمن بود که قرص جلوگیری زعفران خوردم الان بعد ۵.۶ ماه نه چاق شدم هیچی هرماهم پریود میشدم قبل وقتم هرماه اویشن میخوردم ولی این ماه نشدم میشه بخاطر جابجاییم باشه تابستون اومدیم توهوا خنک

سلام دوست عزیز
بله امکان داره. ولی دلایل اصلی اختلالات پریود ،عفونتها، اختلالات تیروئیدی، تنبلی تخمدان،استرس و... میتواند باشد در صورت طولانی شدن تاخیر به درمانگرتان جهت بررسیهای لازم مراجعه نمایید
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 19 مهمان