کارشناس محترم لطفا کمکم کنید

سلام وقتتون بخیرمن روز۱۳پری اچ سی جی زدم بعد ۱۵روز یعنی روز۲۵پری به مدت چهارروزلکه بینی داشتم قهوه ایی خیلی کم که بادستمال کشیدن مشخص میشد یه روز قبل موعدپریودم کامل قطع شد بیبی زدم منفی بودش الان ۶روزازپریودم گذشته اماخبری از پریودنیست. دیشب هم رفتم آزمایش ادرار بارداری دادم منفی بود اما آزمایش خون ندادم
توروخداکمک کنید یعنی همون چهارروزلکه بینی پریودم محسوب میشه ؟آخه من سابقه نداشتم😔
ممکنه اثرات داروهاباشه چون سینال آف هم زدم برای همین پریودنمیشم؟
من سابقه عقب انداختن تا۱۰روزداشتم ممکنه کسی بااینکه اچ سی جی زده بازم عقب اندازه توروخداجوابمو بدین😔
آخرین ويرايش توسط 1 on Sara goon, ويرايش شده در 0.

Re: اچ سی جی ولکه بینی وبیبی چک منفی

سلام عزیزم 
یه آزمایش خون بده ممکنه باردار هستی 
چون این آمپول هم زدی احتمالا بارداری 
بیبی چک خطا داره و بعد از 20 روز از لقاح نشون میده عزیزم 
تور استانبول  تور باکو تور گرجستان  تور وان

Re: کارشناس محترم لطفا کمکم کنید

سلام دوست عزیز
آمپول سینال اف یک داروی تحریک تخمک گذاری است و باعث نامنظمی پریود نمیشود.بهتر است آزمایش بتا انجام دهید چون بیبی چک احتمال خطا دارد.با آزمایش خون تقریبا ۱۰روز بعد از لقاح میتوان بارداری را تشخیص داد. دو تست به فاصله چند روز از هم باید انجام شود.اگر باردار نباشید در این صورت میزان بتاhcgصفر میشود یا اینکه در تست دوم میزان آن کم است اگر باردار باشید hcgافزایش می یابد
كارشناس مامايي فيروز

KarshenaseMamaee نوشته شده:
یک‌شنبه 27 بهمن 1398, 10:10 pm
سلام دوست عزیز
آمپول سینال اف یک داروی تحریک تخمک گذاری است و باعث نامنظمی پریود نمیشود.بهتر است آزمایش بتا انجام دهید چون بیبی چک احتمال خطا دارد.با آزمایش خون تقریبا ۱۰روز بعد از لقاح میتوان بارداری را تشخیص داد. دو تست به فاصله چند روز از هم باید انجام شود.اگر باردار نباشید در این صورت میزان بتاhcgصفر میشود یا اینکه در تست دوم میزان آن کم است اگر باردار باشید hcgافزایش می یابد

یعنی با آزمایش ادرار بارداری منفی امکان بارداری هست عزیزم؟

با عرض سلام و وقت بخیر خدمت شما
من سوالی دارم که واقعا یک هفتست که من رو درگیر کرده و همینطور زندگیمو مختل.
ازتون استدعا میکنم که جواب کاملی رو به بنده بدهید.
بنده حدود ۴ ماه است که روز ۲۸ ام هرماه پریود میشوم.در روز ۱۶ ام و ۱۷ ام این ماه دو رابطه بدون دخول داشتیم با نامزدم از روی لباس نازک و همینطور دست کشیدن روی آلت هامون و همینطور بنده بکارت دارم و نامزدم حتی ارضا هم نشد.
امروز که روز ۲۸ ام هست ۳ ۴ روز هست که هنوز درد شکم دارم که تقریبا میشه گفت مثل درد قبل از پری های سابقم هست ولی منتظرم که تا اخر شب پریود شوم .
میخواستم بدونم آیا احتمال بارداری بنده هست ؟
و اینکه اگر هست ، چگونه میتونم بدون در نظر گفتن آزمایش خون ، بفهمم که هستم یا نه ؟
منظورم اینه که فکر میکنید اگر باشم حداکثر تاریخ لانه گزینی بنده چه زمانی هست و از چه زمانی منتظر علائم بارداری باشم ؟ و یا اگر نیستم ، منتظر به وقوع پیوستن پریودیم باشم ؟
چون تاحالا که روز ۲۸ ام هست ،هیچ علائمی به جز شکم درد نداشتم.
و آخرین سوالمم این هست که درصورت باردار بودن بنده ، آیا امکانش هست که مثلا این ماه پریود شوم مثل سابق اما از ماه دیگر مثلا لکه بینی داشتم یا علائم بارداری ؟
به عبارت ساده تر آیا دقیقا زمانی که نشان میدهد بنده باردار هستم همین ماه میباشد که این اتفاق افتاده یا میتونه ماه آینده هم باشد ؟
با تشکر از لطف و توجهتون

Elham123123 نوشته شده:
دوشنبه 28 بهمن 1398, 3:46 pm
بنده حدود ۴ ماه است که روز ۲۸ ام هرماه پریود میشوم.در روز ۱۶ ام و ۱۷ ام این ماه دو رابطه بدون دخول داشتیم با نامزدم از روی لباس نازک و همینطور دست کشیدن روی آلت هامون و همینطور بنده بکارت دارم و نامزدم حتی ارضا هم نشد.
امروز که روز ۲۸ ام هست ۳ ۴ روز هست که هنوز درد شکم دارم که تقریبا میشه گفت مثل درد قبل از پری های سابقم هست ولی منتظرم که تا اخر شب پریود شوم .
و اینکه اگر هست ، چگونه میتونم بدون در نظر گفتن آزمایش خون ، بفهمم که هستم یا نه ؟
منظورم اینه که فکر میکنید اگر باشم حداکثر تاریخ لانه گزینی بنده چه زمانی هست و از چه زمانی منتظر علائم بارداری باشم ؟ و یا اگر نیستم ، منتظر به وقوع پیوستن پریودیم باشم ؟
و آخرین سوالمم این هست که درصورت باردار بودن بنده ، آیا امکانش هست که مثلا این ماه پریود شوم مثل سابق اما از ماه دیگر مثلا لکه بینی داشتم یا علائم بارداری ؟
به عبارت ساده تر آیا دقیقا زمانی که نشان میدهد بنده باردار هستم همین ماه میباشد که این اتفاق افتاده یا میتونه ماه آینده هم باشد ؟
با تشکر از لطف و توجهتون
خانومی نامزد شما اصلا ارضانشده پس غیرممکنه باردارباشین
اگه میخاین مطمئن بشین ازبیبی چک استفاده کنید

سلام دوست عزیز
اگر سیمن (مایع منی)داخل واژن راه یافته باشد حتی اگر پرده بکارت سالم بوده باشد احتمال بارداری وجود دارد ولی چون لباس تنتان بوده احتمال راه یافتن مایع منی به داخل واژن خیلی ضعیف است.از آنجاییکه علائمی مثل درد شکم ،درد سینه،تهوع. و....جزئ علائم قعطی بارداری محسوب نمیشوند نمیتوان به آنها استناد کرد .غیر از آزمایش خون که قطعی ترین راه تشخیص است شما میتوانید ۳-۴روز بعد از بی بیچک استفاده نمایید .اگر این ماه پریود شدید یعنی اینکه دیگر باردار نیستید
كارشناس مامايي فيروز

دوشنبه 28 بهمن 1398, 6:43 pm
سلام دوست عزیز
اگر سیمن (مایع منی)داخل واژن راه یافته باشد حتی اگر پرده بکارت سالم بوده باشد احتمال بارداری وجود دارد ولی چون لباس تنتان بوده احتمال راه یافتن مایع منی به داخل واژن خیلی ضعیف است.از آنجاییکه علائمی مثل درد شکم ،درد سینه،تهوع. و....جزئ علائم قعطی بارداری محسوب نمیشوند نمیتوان به آنها استناد کرد .غیر از آزمایش خون که قطعی ترین راه تشخیص است شما میتوانید ۳-۴روز بعد از بی بیچک استفاده نمایید .اگر این ماه پریود شدید یعنی اینکه دیگر باردار نیستید

با عرض سلام واقعا از جوابتون ممنونم کارشناس محترم فقط میخواستم بدونم مایع پیشاب در حد مایع سیمنی که جنابعالی عرض کردید قدرت باروری دارد ؟
چون همش فکر میکنم که شاید به احتمال خیلی کم مقداری از آن روی واژنم بوده ولی مطمئن نیستم که مایع واژنم بوده یا اون
امروز هم درد شکمم مقداری بیشتر شده و کمی ترشحات بی رنگ رو مشاهده کردم.
میخواستم بدونم این ترشحات قبل از پریود طبیعی هستند درسته ؟
باز هم ممنونم به خاطر توجهتون

Sara goon نوشته شده:
دوشنبه 28 بهمن 1398, 6:17 pm
Elham123123 نوشته شده:
دوشنبه 28 بهمن 1398, 3:46 pm
با تشکر از لطف و توجهتون
خانومی نامزد شما اصلا ارضانشده پس غیرممکنه باردارباشین
اگه میخاین مطمئن بشین ازبیبی چک استفاده کنید

بله درسته حرفتون ولی بخاطر حاملگی با پیشاب خیلی ناراحتم و تموم فکرمو مشغول کرده متاسفانه
اینکه احساس میکنم شاید یعنی فقط شاید که مقداری از اون به واژنم برخورد داشته .

سه‌شنبه 29 بهمن 1398, 5:04 pm
سلام دوست عزیز
احتمال بارداری با مایع پیشاب خیلی کم است ولی صفر نیست.وجود ترشح قبل از پریود غیر عادی نیست

عزیزم سوال منو کامل پاسخ ندادین لطفا اگه میشه کامل جواب
بدین
ممنونم
یعنی اون لکه بینی پریودم نبوده؟آزمایش ادرار بارداری معتبرنیست چون منفی شد؟من علائم بارداری هم ندارم الان۹روزه عقب انداختم

سلام دوست عزیز
تا زمانیکه آزمایش بتا انجام ندهید نمیتوان با اطمینان گفت لکه بینی مربوط به پریود بوده یا نه؟آزمایش ادرار احتمال خطا دارد.بهتر است آزمایش بتا انجام دهید در صورتیکه باردار نباشید با تزریق پروژسترون پریود خواهید شد
كارشناس مامايي فيروز

سه‌شنبه 29 بهمن 1398, 7:11 pm
سلام دوست عزیز
تا زمانیکه آزمایش بتا انجام ندهید نمیتوان با اطمینان گفت لکه بینی مربوط به پریود بوده یا نه؟آزمایش ادرار احتمال خطا دارد.بهتر است آزمایش بتا انجام دهید در صورتیکه باردار نباشید با تزریق پروژسترون پریود خواهید شد
ممنون عزیزم
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 32 مهمان