Re: کارشناس محترم لطفا کمکم کنید

سلام.خداقوت.🌹
ببخشید من pco دارم. برای بارداری اقدام کردم.
قرص تیروئید و متفورمین هم مصرف میکنم و دکتر بهم قرص لتروزول و کلومیفن از روز ۳ تا ۷ پریود دادن،روز ۸و ۹ هم سینال اف زدم دور ناف وصبح روز ۹ عکس رنگی گرفتم و عصر سونو شدم و دکتر گفتن ک عکس رنگی مشکلی نداره و فولیکول هام خوبن و این ماه احتمال زیاد باردار میشم و اگر نشدم برای ماه بعد دوباره قرص لتروزول و کلومیفن رو بخورم ولی سینال اف رو نزنم.
در حال حاضر ۸ روز هست ک پریودم ب تاخیر افتاده وروز ۴ بعد از تاخیر پریودم ازمایش خون دادم برای بارداری اما منفی بود.من قبلا هم اینجوری بوده ک پریودم ب تاخیر میفتاده و یا حتی تا زمانی ک امپول پروژسترون نمی زدم، پریود نمیشدم.ماه های قبل از روز ۱۵ تا ۲۵ پریود قرص مدروکسی پروژسترون مصرف میکردم و پریود میشدم اما این ماه قرص پیدا نشد و ب همین خاطر نخوردم.
الان نمیدونم باید چیکارکنم،آیا دوباره آزمایش خون بدم یا بر اساس ازمایش قبلی منفی هست؟
برای دکتر هم نوبت گرفتم اما دو هفته دیگه نوبتم هست.تا اون زمان باید چیکار کنم؟
در ضمن یک هفته ای هست ک خیلی کمر درد و درد در ناحیه رحم وتخمدان دارم.ممنون از پاسخگویی شما🌹

Re: کارشناس محترم لطفا کمکم کنید

سلام دوست عزیز
متاسفانه احتمال باردار بودن با توجه به آزمایش منفی کم است ولی جهت اطمینان یک بی بیچک انجام دهید در صورت منفی بودن دو عدد آمپول پروژسترون ۵٠ میلی گرمی عضلانی تزریق کنید تا پریود شوید
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 18 مهمان