درد سینه بعد از پریود

سلام ببخشید درد سینه بعد از پریود از چی میتونه باشه؟
من همیشه تا پریود میشدم درد سینه تموم میشد تا چند روز قبل پری بعدی. اما این دفعه از روزی که پری تموم شد دوباره درد سینه دارم. اولش خیلی کم بود ولی هی داره به شدت و دفعاتش اضافه میشه . بارداری هم مطمئنم نیستم چون ۶ تا بی بی چک منفی داشتم . و پریروزم آز دادم و منفی بود. موندم این درد بی سابقه از چیه؟
در ضمن پریروز بشدددت از پهلوی راستم درد داشتم ک کم کم رفت طرف تخمدان. امروزم هراز گاهی پهلوی چپم تیر می کشه. نگرانم

Re: درد سینه بعد از پریود

سلام دوست عزیز
درد سینه علتهای مختلفی میتواند داشته باشد از جمله : ورم سینه، استفاده از سینه بند نامناسب،ضربه به قفسه سینه مصرف برخی داروها،تغییرات فیبروکیستیک سینه و....
بهتر است مصرف نمک شکلات قهوه چای و نوشابه را محدود کنید
سینه بند مناسب بپوشید
رژیم غذایی کم چرب استفاده نمایید
میزان مصرف روزانه میوه ها وسبزی و غلات را افزایش دهید وویتامین Eمصرف نمایید .در صورت عدم بهبودی به درمانگرتان مراجعه نمایید.درد پهلوها گاهی در کیستهای تخمدانی ،عفونتهای ادراری و...دیده میشود استراحت کنید پهلوها را گرم نگه دارید در صورتیکه بهبود نیافتید باید معاینه بالینی شوید
كارشناس مامايي فيروز

KarshenaseMamaee نوشته شده:
جمعه 12 مهر 1398, 6:21 pm
سلام دوست عزیز
درد سینه علتهای مختلفی میتواند داشته باشد از جمله : ورم سینه، استفاده از سینه بند نامناسب،ضربه به قفسه سینه مصرف برخی داروها،تغییرات فیبروکیستیک سینه و....
بهتر است مصرف نمک شکلات قهوه چای و نوشابه را محدود کنید
سینه بند مناسب بپوشید
رژیم غذایی کم چرب استفاده نمایید
میزان مصرف روزانه میوه ها وسبزی و غلات را افزایش دهید وویتامین Eمصرف نمایید .در صورت عدم بهبودی به درمانگرتان مراجعه نمایید.درد پهلوها گاهی در کیستهای تخمدانی ،عفونتهای ادراری و...دیده میشود استراحت کنید پهلوها را گرم نگه دارید در صورتیکه بهبود نیافتید باید معاینه بالینی شوید

خییییلی ممنونم.

با وجود این که معمولا قبل از دوره قاعدگی یا در طول دوره، درد خفیف در پستان ها وجود دارد، اما بعضی از زنان پس از پایان دوره خونریزی نیز درد پستان دارند. درد پستان بعد از قاعدگی اغلب ناشی از تغییرات هورمونی در چرخه قاعدگی است. با این وجود، حساسیت پستان پس از دوره قاعدگی می تواند منجر به التهاب و یا حتی درد قفسه سینه شود. در این شرایط احساس سوزش شدید در سینه وجود دارد.
بسیاری از زنانی که درد پستان بعد از قاعدگی را تجربه می کنند، علائم دیگری نیز دارند. بسیاری از آنها نوک سینه هایشان دردناک است، سینه هایشان بزرگتر شده یا حتی بثورات در سینه  دارند. درد خفیف پستان ۲ هفته پس از گذشت دوره قاعدگی می تواند نشان دهنده تخمک گذاری باشد. همچنین یکی از علائم بارداری پس از دوره قاعدگی حساسیت پستان است.
در این مطلب در مورد علل و روش های طبیعی درد پستان بعد از قاعدگی صحبت خواهیم کرد. با ما همراه شوید.
درد پستان بعد از قاعدگی، می تواند علت هایی مانند تخمک گذاری، عدم تعادل هورمونی، تغییرات فیبروکیستیک پستان و مصرف قرص های پیشگیری داشته باشد.
 تور باکو نوروز 99
تور استانبول 
تور لحظه آخری باکو

سلام و خدا قوت.نمیدونم چرا اینجوری شدم . من این ماه تاخیر پریود دارن. ماه قبل از عکس رنگی همیشه ۲۳ ماه پریود میشدم عکس رنگی ک رفتم بعدش ۱۹ ام پریود شدم. همیشه وقتی تاریخ پریودم عوض میشه با تاریخ جدید برا ماه بعد هماهنگ میشه بدنم. برا همین این ماه ۱۹ ام منتظر بودم ک نشد. از دیروز دردام بدتر شده گفتم حتما میخواد امروز ک ۲۳ ام هس، بشه و برگرده به زمان قبلیا. ولی فعلا ک خبری نیس.

نمیدونم اگه تا فردا نشدم برم آز بدم یا نه. این بی بی چکا دو دل کرده. تا حالا اینجوری سابقه نداشته برام

چیکار باید بکنم؟ چرا اینجوری شده

چهارشنبه 23 بهمن 1398, 6:25 pm
سلام دوست عزیز
بهتراست هرچه زودتر آزمایش بتا انجام دهید تا در صورت بارداری جهت کاهش درد اقدامات لازم انجام شود
سلام خیلی ممنون. چشم ان شاء الله فردا میرم آز میدم فقط بنظرتون با توجه ب اینکه بی بی چکام منفی بودن امکانش هس اگه باردار باشم تو آزمایش نشون بده؟

سلام خدا قوت. ببخشید من این ماه ی روز تاخیر داشتم بی بی چک گذاشتم هاله خیلی کمرنگ داشت. ولی فرداش ک ۲۶ ام بود پریود شدم. دو روز خونریزی داشتم خیلی شدید نبود روز دوم حمام رفتم بعد از اون تا امروز لک بینی دارم یا فقط داخل هس.
درد سمت راستم داشتم شب با اینکه با عرض معذرت ادرار غلیظ نبود بی بی چک گذاشتم بوضوح هاله انداخت. صب دوباره امتحان کردم ک فقط خط خود تی مشخص شد ک کاملا بی رنگه و در واقع منفی هس.
تقریبا خسته و خواب آلود و تکرر ادرار هم دارم. امروز صب ک غلیظ نبود ادرار متاسفانه، دوباره بی بی گذاشتم همون طور فقط خط تی سفید مشخص شده و رنگ نگرفته. می‌خواستم ببینم چرا اینجوری شدم؟ آیا کیست باعث این حالات میشه؟ تا حالا سابقه کیست نداشتم برا همین نمیدونم.
در ضمن درد سمت راستم همچنان میگیره و ول می کنه.
ممنون میشم راهنمایی کنید .

سلام دوست عزیز
در صورتیکه در بی بی چک فقط خط تی رنگ گرفته یعنی اینکه تست منفی نیست و مشکوک است و با توجه به لکه بینی و دردی که دارید سریعا به صورت اورژانسی یک آزمایش بتا انجام دهید چون احتمال حاملگی خارج رحمی وجود دارد که در صورت سهل انگاری و عدم تشخیص خطر پارگی لوله رحمی و خدای نکرده خطر مرگ وجود دارد
كارشناس مامايي فيروز

یک‌شنبه 3 فروردین 1399, 10:11 pm
سلام دوست عزیز
در صورتیکه در بی بی چک فقط خط تی رنگ گرفته یعنی اینکه تست منفی نیست و مشکوک است و با توجه به لکه بینی و دردی که دارید سریعا به صورت اورژانسی یک آزمایش بتا انجام دهید چون احتمال حاملگی خارج رحمی وجود دارد که در صورت سهل انگاری و عدم تشخیص خطر پارگی لوله رحمی و خدای نکرده خطر مرگ وجود دارد

نه فقط پریشب تی رنگ گرف و دیروز صبح و امروز صب فقط سفید بود و رنگ نداشت. امروزم همش بی حالم و بدنم حس نداره.
تو این موقعیت فقط بیمارستان آز میگیره؟ فک نکنم آزمایشگاه ها باز باشن. بیمارستان هم ک نمیشه رف.بنظرتون بازم باید بی بی چک بذارم؟ 😭
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Bing [Bot] و 13 مهمان