Re: بالاخره خدا به من هم نظر کرد

nazly53 نوشته شده:سلام
نیکی جان از حال خودت مارو بی خبر نذار
سلام نازی جون. ممنون از اینکه به فکر من هستی. من هفته 5 که برای اولین بار پیش دکتر رفتم. به اصرار من سونو کرد که فقط با من از ساک حرف زد و چیزی از جنین نگفت. بعد گفت خوب حالا خیالم از داخل رحم بودن راحت شد برو و یک ماه دیگه بیا. حالا به من 16آذر وقت داده من تا اون موقع واقعا برام سخته تو بی خبری باشم. حالمم اصلا خوب نیست. همش حالت تهوع دارم و سرم گیج میره. راستی سرگیجه طبیعیه؟

niki63 نوشته شده:
سلام نازی جون. ممنون از اینکه به فکر من هستی. من هفته 5 که برای اولین بار پیش دکتر رفتم. به اصرار من سونو کرد که فقط با من از ساک حرف زد و چیزی از جنین نگفت. بعد گفت خوب حالا خیالم از داخل رحم بودن راحت شد برو و یک ماه دیگه بیا. حالا به من 16آذر وقت داده من تا اون موقع واقعا برام سخته تو بی خبری باشم. حالمم اصلا خوب نیست. همش حالت تهوع دارم و سرم گیج میره. راستی سرگیجه طبیعیه؟
سلام :P
شکر خدا ، حالت و سرگیجه نشانه رشد جنینه :P
ایشالله خیره :P
مراقب خودت باش :P
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

سلام نیکی جان خیلی خیلی تبریک میگم عزیزم ایشاا.. بغل بگیریش شما بعد ازمینو دومین نفری هستی که من از مامان شدنش خیلی خیلی خیلی خوشحال شدم ایشاا.... روزی بقیه دوستان منتظر بشه ایشاا.. بسلامتی وشادی این دوران رو به پایان برسونی و نی نی نازتو بغل بگیری ایشاا........................... الهی امین
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

nazly53 نوشته شده:
niki63 نوشته شده:
سلام :P
شکر خدا ، حالت و سرگیجه نشانه رشد جنینه :P
ایشالله خیره :P
مراقب خودت باش :P
ممنونم نازی جون. ایشالا که همینطور باشه.

rozroz64 نوشته شده:سلام نیکی جان خیلی خیلی تبریک میگم عزیزم ایشاا.. بغل بگیریش شما بعد ازمینو دومین نفری هستی که من از مامان شدنش خیلی خیلی خیلی خوشحال شدم ایشاا.... روزی بقیه دوستان منتظر بشه ایشاا.. بسلامتی وشادی این دوران رو به پایان برسونی و نی نی نازتو بغل بگیری ایشاا........................... الهی امین
سلام رز عزیزم ممنونم از این همه محبتت. واقعا ایشالا همه منتظرها بیان و خبر خوش بدن. برام دعا کن عزیزم.

سلام دوستای خوبم و کارشناس عزیز
من دیروز قلب کوچولوم رو دیدم. خدایا شکرت.
از ته دلم برای همه منتظرها دعا کردم که این روزها رو تجربه کنن.
خدایا تو خودت وقتی ما زنها رو آفریدی عشق مادر بودن رو تو وجودمون گذاشتی، پس بهتر از هر کس می دونی که انتظار برای مادر شدن چقدر سخته، خدایا خودت عنایتی کن و دوستای گلم رو بیشتر از این منتظر نذار.

niki63 نوشته شده:سلام دوستای خوبم و کارشناس عزیز
خدایا تو خودت وقتی ما زنها رو آفریدی عشق مادر بودن رو تو وجودمون گذاشتی، پس بهتر از هر کس می دونی که انتظار برای مادر شدن چقدر سخته، خدایا خودت عنایتی کن و دوستای گلم رو بیشتر از این منتظر نذار.
خداروشكر نيكي جون خوشا به سعادتت
ممنون بابت دعات ايشالا مستجاب بشه
خدايا مرا آن ده كه آن به
http://samyad.blogfa.com/

سلام نیکی جون خدا رو هزار مرتبه شکر که صدای قلب کوچولوت رو شنیدی.ممنون دوست عزیز بابت دعای قشنگت .منتظریم به امید حاجت روایی اش :D
وقتی پایین ترینم ،خدا امید من است.
وقتی تاریک ترینم،خدا روشنایی من است.
وقتی ضعیف ترینم ،خدا نیروی من است
وقتی غمگینم،خدا آرام جان من است
خدا...
Http://elahemehrabani.blogsky.com

خدا رو شکر نیکی عزیز. ممنون که تو شیرین ترین لحظاتت یاد ما بودی. ایشالا که همه چی عالی پیش میره عزیزم
http://ghasedakemehr.blogsky.com

سلام نیکی عزیزم خدا رو شکر .پست هات رو دنبال میکردم. برات واقعا خوشحالم خدا بحق شش ماهه و چهار ساله امام حسین دعای هیچ کسی رو بی جواب نذاره.عزیزم امیدوارم بارداری خوبی داشته باشی.به چیزای خوب فکر کن.خدایی که با یه معجزه نی نی رو بهت داده خودش حفظش میکنه.ایمان داشته باش. فقط تو سه ماه اول چیز سنگین بر ندار و کار زیاد نکن و حدیث کسا و سوره والعصر رو هم زیاد بخون.
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google [Bot] و 32 مهمان