mer حالا دیگه سن نی نی تو به رخمون می کشی :wink: منم همش رفلکس معده دارم ... چیزی هم برای رفلکس معدت میخوری؟ جوهرمیوه به نظرت خوبه؟ ضرر نداره ؟

eligoli66 نوشته شده:کارشناس محترم
خیلی ممنون :) یه سوال دیگه من تاحالا که ویارنداشتم به نظرتون میتونم به سرکاررفتن ادامه بدم ؟ شغلم هم تدریس زبان هست
الی جون خودتو لوس نکن از الان میخوای لنگتو بندازی هوا تو خونه منتظر ماما باشی :D
ویارت شروع میشه خیلی دلت برا حالت تهوع تنگ نشه دخترم :D
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

نازلی جون اخه یکی ازجاهائی که تدریس میکنم استرس خالیه دوربین توکلاسه یه نفرنشسته صداتو گوش میده اگه مراحل تدریس موسسه رو رعایت نکنی حالتو میگیرن هرهفته هم یه روانشناس میادسرکلاس که رفتارتو چک کنه!!!!! بعدشم سه ملیون چک گرفتن برای تضمین حسن انجام کار یه بارنتونی برای کلاس اماده شی حالتوحسابی می گیرن ... حالا من بااین حالم که معلوم نیست چه طوری میشه به نظرت برم این کلاس هارو ؟

آره گلم کارتو به این زودی کنار نزن :D
تو همون آدم هستی نباید برات فرقی کنه که باردار هستی :D
در ضمن بارداری یه افسردگی کنارش هست اگه بیکار بشینی و همش به بارداریت فک کنی بیشتر اذیت میشی :D
مصمم باش :D
هزار نفر هم تورو کنترل کنن برات مهم نباشه بخودت استرس وارد نکن :D

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

من هنوز تو هفت ماه هستم
پسرم تازه رفته تو 7 سال
خودم هم شاغلم
کارم مالیه :D

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

انشالا نی نی سالم و خوشکلتوبه راحتی دنیابیاری:D درضمن کامن طوریه که به پسرهای ازخودم بزرگ تردرس میدم وقتی پاتو میذاری توکلاس از کف کفشت تا نوک موی سرتو بیست بارچک میکنن!!! تصورشم برام غیرممکنه که با یه شیکمه تپل برم جلوشون وایسم !!!!! هزارو هفتصدتاجک برام میسازن :P
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 35 مهمان