سلام مرضيه جون مرسي عزيزم بد نيستم فعلا.
تا ٢ماه قبل دكتر ميرفتم والان ٨ماهه بعد ٣سال اقدام كردم و ماه دوم اقدام هم همينطور شدم و ي ماه اصلا بريود نشدم و با آمبول بروزستروني كه دكترم داد ماه بعد بري شدم و تا قبل از عيد هم ميرفتم ولي ديكه از همه جي خسته شدم.
نيني سالم ميخوام

بهار جان عزیزم:
پشت هر کوه بلند ، بعد از آن چشمه پرآب و خنک ، در دل دشت وسیع گندم ، سبزه زاریست پر از یاد خدا ، و در آن باز کسی می خواند : که خدا هست ، خدا هست ، چرا غصه ؟ چرا؟
شکسته هاي دلت را به بازار خدا ببر، خدا، خود بهاي شکسته دلان است.
در پناه او
بهترین ها را برایتان آرزو می کنم.

salam be gole nargese aziz v hamegye shoma doostan. Manam taze varede in sayt shodam. Ghablan ozve sayti nabudam vali dar ninisayt micharkhidam. Matalebe in sayt baram jaleb bud in bud ke ozv shodam.. Omidvaram betuunim az danestehaye ham estefde konim. Manam mesle baharjoon peryodam aghab oftade o baby chek gozashtam manfi neshun dad o doktor raftam goft az esterese ke montazeri bardarshy vase hamin peri nashodi hanuz. 5sale arusi kardam o 10 mah eghdam vali hanuz bardar nashodam. Kheyli bache dust daram. Doktor ham raftam gofte moshkeli nadari.. Gole nargese aziz v dustan aya be nazaretun man moshkeli daram ke bade 5sal tu in 10mah bardar nashodam? B b ch ham ke manfy bud. Be nazaretun chy kar konam?

ممنون مرضيه عزيزم.
هرجي خدا بخواد نميدونم.. امروز روز٧ سيكلم بود به نظرت با اين بريودي كه من دارم روزش كي ميشه؟ معمولا سيكلام از ٢٨ تا ٣٣ است. زير ٢٨ تابه حال نشدم كه از ١١ سيكل تخمك كذاري كنم!..!.. اكه راهنماييم كني ممنون ميشم خانومي.
نيني سالم ميخوام

بهار جونم فکر کنم که باید روزهای 14 تا 22 به صورت یک روز درمیان نزدیکی داشته باشی گلم. برای اینم که مطمئن شی از خانم کارشناس کمک بگیر عزیز خودم.

دكتر خودم كفته بود سه روز بعد از اتمام قرص ها تا زماني كه بريود بشي يه شب در ميون نزديكي به نظرتون دير نيست؟ البته من از همون موقع كه بريودم تموم شد يه شب در ميون و شروع كرديم ولي به نظرم از روز ١٣ سيكل ديره درسته؟
نيني سالم ميخوام

نه گلم دیر نیست
منم سیکلم 28 روزه بود از روز 14 اقدام کردم تا 18 ولی چون شما بین 28 روز و 33 روزه پس میشه از 14 تا 22 که تازه دکترتم از 13 گفته. نگران نباش گلم ایشالله که این ماه نتیجه میگیری گل خودم. توکل بخدا
خیلی دوست دارم بهارم :wink:

خواهش میکنم بهارم ایشالله که با توکل به خدا شما هم مامان میشی چون واقعا لیاقتت خیلی از من بیشتره. ایشالله که به همین زودیا خبر بارداریتو میدی گلم.
من برای بارداری قرص نمیخوردم چون تصمیم گرفتم باردار شم سه ماه قبلش فولیک اسید شروع کردم. بعد هم که به خاطر دعای شما عزیزان در حق من باردار شدم. (میگم شما از من پاکتریت چون دعاتون در حق من خیلی زود گرفت، ایشالله که بخاطر همین هم که شده خداوند شما رو هم به مراد دلتون برسونه) بهار جونم با شناختی که ازت دارم و میدونم که دختر صبور و محکمی هستی، با توکل بخدا حتما نتیجه میگیری گلم. تنها نیستی همه فیروزه ای ها دارن برات دعا میکنن. به امید خبرهای خوش بهار جونم
بووووووس بووووووس :P
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 34 مهمان