سلام . من تازه عضو شدم .
الان 1 سال و 4 ماه هست که ازدواج کردم و حدود 1 سال هست که برای بارداری اقدامکردم اما چون نمی دونستم عفونت شدید دارم هر بار که پریود می شدم بد جوری حالم گرفته می شد . الان 2 ماه هست که عفونت ندارم . ماه پیش که اقدام کردم پریود شدم .این ماه باید 18 پریود بشم اما نزدیک 2 هفته هست که دل درد دارم . به نظر شمااحتمال اینکه حامله باشم هست؟
تورو خدا واسم دعا کنین :( :(

اگه قبل تخمک گذاریتون دل دردتون شروع شده خب شاید دلیل دیگه ای داره غیر از بارداری. انشاءالله باردارهم باشین
من برای شما و شما برای من دعا کنین

aram67 نوشته شده:Ba salam be hameye doostan, Man aram hastam, taze ozv shodam, ye soal az khedmatetoon dashtam, Man 1 salo 11 mahe ke ezdevaj kardam va 23 sal sen daram, 2 mahe ke jologiri nemikonam, 12 bahman bayad peryod besham amma az rooze 16 peryodim be sheddat noke sinehayam dard mikonad va misoozad, hamchenin tarashohe vazhenam ham be kolli ghat shode? ellate an chist? aya emkan darad bardar basham?khahesh mikonam be bande javab bedin. :cry:
سلام
آرام عزیز! علائم بارداری به این زودی ها خود را نشان نمیدهند . باید صبر کنیم تا تاخیر قاعدگی...
كارشناس مامايي فيروز

سلام لطفا راهنماییم کنید. من یک هفته قبل از پریود رابطه کاملا سطحی داشتم. فقط تماس و نه دخول و بعد از یک هفته پریود شدم منتها به شدت همیشه نبود. روز اول کم، روز دوم زیاد و روز سوم خیلی کم. در ماه دوم هم به موقع پریود شدم ولی باز به همون صورت ماه قبل. از بی بی چک یک ماه و نیم بعد از رابطه استفاده کردم جواب منفی بود. ولی نگرانم بخاطر دوره یه کم غیر معمول پریودم و چون یه کم کمر درد دارم . لطفا بگین احتمال داره باردار باشم؟

سلام
یک هفته پیش از قاعدگی از نظ رعلمی هیچ تخمکی نباید وجود داشته باشد.
کم شدن حجم خونریزی علتهای فراوان دیگری می تواند داشته باشد. چون 2 سیکل تکرار شده باید پیگیری کنید عزیزم
كارشناس مامايي فيروز

دوستان عزيزي كه به آرزوي مادر شدن خود رسيدين يه خورده از اون علايم اوليه قبل از بري تون واسه ما مادران منتظر توضيح بدين. ميدونم هر كي يه جوره ولي هركس هر علايمي داره بنويسه ممنون انشاالله خدا به همه اونهايي كه آرزو دارن نيني بده. آمين.
نيني سالم ميخوام

سلام بهارجون. نه باردار نشدم. اين دوره هم دوهفته است عقب انداختم. دوس ندارم برم دكتر. سه روز بعد از عقب افتادن ازمايش خونم منفي بود. ديگه هم نرفتم ازمايش
منم خسته شدم

سلام مریم جان
منم الان دو ماهی که اقدام کردم. این ماه 5 روز پریودم عقب افتاده. :P تو رو خدا برای منم دعا کنین تا به مراد دلم برسم. ممنون از همتون :wink:
بهترین ها را برایتان آرزو می کنم.
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 41 مهمان