Re: بالاخره خدا به من هم نظر کرد

سلام نيكي جونم خوبي عزيزم مبارك باشه خيلي خوشحال شدم گلم بهترين ها نصيبت بشه ايشالله نه ماه ديگه بغلش بگيري تو لايق بهترينها هستي ايشالله هميشه شاد باشي
ي روزي شما بهم ستاره دادي حالا من با تموم وجودم بهت ستاره ميدم.
ستاره بچه هاي فيروز تقديم تو باد.
ميبوسمت.

يا ارحم الراحمين ويا اكرم الاكرمين

hirkan65 نوشته شده:سلام نيكي جونم خوبي عزيزم مبارك باشه خيلي خوشحال شدم گلم بهترين ها نصيبت بشه ايشالله نه ماه ديگه بغلش بگيري تو لايق بهترينها هستي ايشالله هميشه شاد باشي
ميبوسمت.
وای عزیزم از اینکه دوستای قدیمی هنوز به یادم هستن خیلی خوشحالم. مرسی از ستاره ات عزیزم.

niki63 نوشته شده:
hirkan65 نوشته شده:سلام نيكي جونم خوبي عزيزم مبارك باشه خيلي خوشحال شدم گلم بهترين ها نصيبت بشه ايشالله نه ماه ديگه بغلش بگيري تو لايق بهترينها هستي ايشالله هميشه شاد باشي
ميبوسمت.
وای عزیزم از اینکه دوستای قدیمی هنوز به یادم هستن خیلی خوشحالم. مرسی از ستاره ات عزیزم.
قربونت عزيزم.
يا ارحم الراحمين ويا اكرم الاكرمين

نیکی جونم عزیزدلم
نمیدونی وقتی فقط عنوان تاپیکت رو خوندم چه حالی بهم دست داد ، باور کن اشک شوق به چشام اومد خدایاااااااااااااا شکرت
اسم چندتا از دوستان منتظرم ویژه ی ویژه توی ذهنم بوده و هست توهم یکیشون بودی اگه قابل بوده باشم همیشه دعاگوشون هستم
انشاالله قسمت بقیه منتظران فیروز بشه الهی آمین
خدایا شکرت که ناامیدمون نمیکنی
امیدوارم به حق این ماه عزیز این دوران رو با شور و عشق و آرامش تمام به دور از استرس و به سلامت سپری کنی عزیزم و لحظه لحظش برات خاطره ای شیرین باشه :D
مارو از دعای خیرت بی نصیب نذار...التماس دعا
وقتی خداوند از پشت دستانش را روی چشمانم گذاشت
از لای انگشتانش آنچنان محو دیدن دنیا شدم
که فراموش کردم منتظر است تا نامش را صدا کنم...

niki63 نوشته شده:نازی جون از این که همیشه به فکر ما منتظرها بودی و هستی ممنونم. همیشه لطف داری عزیزم ایشالا خودت هر حاجتی داری برآورده بشه. و شاد و سلامت باشی و سایه ات بالاسر پسرای گلت باشه.
خواهش میکنم
التماس دعا
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

sa89324ba نوشته شده:نیکی جونم عزیزدلم
نمیدونی وقتی فقط عنوان تاپیکت رو خوندم چه حالی بهم دست داد ، باور کن اشک شوق به چشام اومد خدایاااااااااااااا شکرت
اسم چندتا از دوستان منتظرم ویژه ی ویژه توی ذهنم بوده و هست توهم یکیشون بودی اگه قابل بوده باشم همیشه دعاگوشون هستم
انشاالله قسمت بقیه منتظران فیروز بشه الهی آمین
خدایا شکرت که ناامیدمون نمیکنی
امیدوارم به حق این ماه عزیز این دوران رو با شور و عشق و آرامش تمام به دور از استرس و به سلامت سپری کنی عزیزم و لحظه لحظش برات خاطره ای شیرین باشه :D
مارو از دعای خیرت بی نصیب نذار...التماس دعا
وای صبای عزیزم ممنونم ازت، می دونم که همیشه به فکرم بودی، ایشالا خودت هرچی می خوای خدا بهت بده و سایه ات بالاسر کوچولوت باشه.ایشالا واقعا ایشالا هیچ زنی منتظر مادرشدن نمونه.

minoo1 نوشته شده:سلام عزیزم
خدا رو شکر
الهیییییییی
انقدر خوشحال میشم وقتی میشنوم زنی از انتظار در میاد
الهی این ماه ها رو به سلامت بگذرونی و برای همه منتظرا دعا کنی :P
ممنونم مینو جون. لطف کردی عزیزم ، حتما اگه قابل باشم هم برای سلامتی مامانا هم برای حاجت روا شدن منتظرها دعا می کنم.
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 35 مهمان