Re: .......

سلام..تبریک میگم نفس جون... عزیزم تا موعد پریودت وارد ماه دوم بارداری میشی
زیادم بخودت سخت نگیر..زیاده روی نکن تو هرچیزی...چیزای زیاد ترش و گرم نخور... متعادل بخور تااضافه وزن نگیری..تا ماه سوم همون غذایی که قبلا میخوردی کافیه برای تغذیه خودت و نی نی ات...چایی و چیزای کافئین دار هم کم بخور..من روزی یک چایی کمرنگ میخوردم..انشالله بسلامتی

تشکرازبچه ها

ممنونم مریم جون واکرم جون.
میخاستم بگم من حتی ویارهم ندارم.فقط بعضی وقتا سمت راست شکمم یه تیرمیکشه.ضمنا دکتر فقط گفت آزمایش خون بده منم دادم مثبت شدسونوهم ننوشت فقط گفت شهریورماه یه سونوگرافی داری.ضمنا فقط گفت اسیدفولیک مصرف کن وویتامین ولی یادم رفت بپرسم کدوم ویتامین؟وبنظرت اسیدفولیک روزی یکباربخورم دیگه؟راهنماییم کن عزیزم.دعاکن بچه ام سالم باشه

Re: تشکرازبچه ها

نفس نوشته شده:ممنونم مریم جون واکرم جون.
میخاستم بگم من حتی ویارهم ندارم.فقط بعضی وقتا سمت راست شکمم یه تیرمیکشه.ضمنا دکتر فقط گفت آزمایش خون بده منم دادم مثبت شدسونوهم ننوشت فقط گفت شهریورماه یه سونوگرافی داری.ضمنا فقط گفت اسیدفولیک مصرف کن وویتامین ولی یادم رفت بپرسم کدوم ویتامین؟وبنظرت اسیدفولیک روزی یکباربخورم دیگه؟راهنماییم کن عزیزم.دعاکن بچه ام سالم باشه
نفس جون هنوز زوده براش نگران باشی..انشالله سالمه..تو شهریور هم برا قلبش میری سونو انشالله
ویتامین روهم معمولا ازسه ماهه دوم شروع میکنن...مگه وزنت کم باشه..منظورشون همون مولتی ویتامینه
اسید فولیک هم روزی یکباره
هفته های بارداریتم از روی اولین روز اخرین پریودت حساب میکنن
نگران نباش...
راستی نازلی برات یک تایپیک گذاشته یه سرم اونجا بزن :D

مبارک باشه نفس.مواظب خودت باش.برا حالت تهوعت هم بگم اگه ویار داشته باشی از هفته 6 به بعد شذوع میشه الان زوده.غذاتم تا 3 ماه اول مثل قبل باشه البته تند تند گرسنه ات میشه بعدچند روز این حالتها میاد سراغت.بازم اگه راهنمایی خواستی ما در خدمت هستیم

ممنونم ناجی جونم خدانصیب همه بکنه بزوری انشالله
عزیزم من تابحال علایمی نداشتم وندارم فقط پریودم تاخیرافتاد منم تست بیبی گذاشتم مثبت شدتابحال هم ویارندارم بنظرت مشکلی که نیست؟

نه عزيزم مشكلي نيست منم فقط سينه هام وزير شكمم خيلي درد داشت اولش ماه دوم حالت تهوع شروع شد واخراي برج ٢ سقط شدفقط مواظب خودت وخوراكت باش
خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 41 مهمان