خدایا هزار مرتبه شکر منم باردار ش

سلام به خانم کارشناس وتمام دوستان فیروزه ای گلم
امروز 34 پریودم بود صبح بی بی گذاشتم دو خطه شد رفتم ازمایش دادم ++++++++++++++++++ بود بتام 1888 بود بچه ها خیلی خوشحالم صبح وقتل بی بی+ شد خیلی گریه ام گرفت واز خدا خواستم به تمامی منتظران نظری بندازه ودامنشون سبز شه
راستی بتام خوبه؟ پریودام 28 الی 32 روزه است :P :P :P :P :P :P :P

یا امام حسین کمکم کن

سلام آلیس جان، خیلی خوشحال شدم منم توی شادی خودت شریک بدون.
خوشحالم که من اولین تبریک را بهت بگم
خیلی خیلی مبارک باشه
آخرین ويرايش توسط 1 on 0000, ويرايش شده در 0.

خیلی خیلی مبارک باشه آلیس عزیز خیلی خوشحال شدم خدایا شکررررررررررررررررررررررت

ایشاا... روزیه همه بچه های فیروز بیان این خبر خوب رو بگن ایشااااااااااا......... :D :D :D
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

سلام نگین شفق و دریای عزیزم از همه شما ممنونم
خیای خوشهالم که دوستهایی مثل شما رو دارم :P :P
انشا... به زودی نگین وشفق عزیزم شما هم مامان بشین :P :P
یا امام حسین کمکم کن

آلیس عزیزم
از صمیم قلب بهت تبریک میگم و امیدوارم نی نی سالم و صالح خدا بهت بده.... :P
خدا به همه منتظرا زودتر جواب بده انشالله :lol:
خیلی خیلی خیلی مواظب خودت و نی نی کوچولو باش :lol:

سلام دوست خوبم واقعا از صمیم قلب بهت تبریک میگم ایشالله دوران خوب و بیادموندنی رو داشته باشی خیلی مواظب خودت باش.
اللهم لا تذرنی فردا و انت خیرالوارثین وحیدا وحشا فیقصر شکری من تفکری بل هب لی عاقبت صدق ذکورا و اناتا

سلام...الهی............چه لحظه قشنگی بوده وقتی بی بیتو مثبت دیدی وازمایشتم همینطور...آلیس جون دیدی انتظار تو هم سر اومد.... بچه ها صبور باشین..هرکدومتون یک روز بالاخره نوبتتون میشه امید بخدا...فقط دعا کنین و ازخدا بخواین و امیدوار باشید
واقعا بهت تبریک میگم و میگم از ته دلم شاد شدم

سلام الیس جون
نمیدونی چقدرخوشحالم.یادته چقدرناامیدبودی ولی بالاخره تونستی حاجتتوبگیری.
الیس جون ازته قلبم دعامیکنم نی نی نازت سالم وسلامت دنیا بیادوقدراین لحظاتوبدونی .
میبوسمت ودوست دارم گلم .
الهی مرا به حال خود رها مکن یا حی یا قیوم...........

سلام آلیس عزیز تبریک میگم خیلی خیلیییییییییییییییییییییییی خوشحالم :D :D :D ازاینکه باردارشدی ان شا.. دوران سالمی داشته باشی ومواظب خودتو نینی کوچولوت باش .ماروهم ازدعای خیرت فراموش نکن
آرزویـے بکن ...
گوش ـهاے خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه..
ارزویـے بکن ...
شاید کوچکترین معجزه اش بزرگترین آرزوے تو باشد

سلام سحر جون انشا... خدا ایلار خانم خوشگلتو برات نگه داره
انا جون امیدوارم شما هم این دوران رو به خوبی وسلامتی سپری کنی .فکر می کتم فاصله بارداریمون کمه ؟
مریم جون راست می گی خیلی اجساس خوبی بود وقتی بی بی چکمو + دیدم انتظار سهته ولی رمانی که بدستش می یاری قدرشو بیشتر می دونی من اگر این انتظارو نمی کشیدم فکر نمی کنم که این فدر خوشحال بودم
سمیه عزیزم اره دیکه اخرش نا امید بودم شوهرمو راضی مرده بودم که اگه باردار نسدم ازمایش بده بعد نمی دونم چرا به خودم گفتم گه اگر باردار نشدم دیگه دکتر نمی رم هر وقت خدا داد صلاحمهچون مینا جون ودریا جونو دیدم که با فولیکول ریز باردار شدم و من با فولیکو ل غالب نتونستم باردار شم گفتم خدا نمی خوا د الان من تو ابن ماه اخر روز 15 پریور با فولیکول 11و9 باردار شدم ولی خودم فمر می کنم روز 13 یا 14 تجمک ازاد شده بود چون درد شدیدی تو اون روز ها داشتم که سابقه نداشت
اسمونی عزیزم خیلی ممنون انشا... حاجت روابشی.من 9 ماه بود که منتظر بودم وتو همون ماه 9 باردار شدم
اعظم جون وقتب که صبخ بی بی چکم + شد دلم لرزید اون موقع واسه همه شماها از خدا خواستم که بهزودی همه دویتان عزیزم باردار شن .اگه فابل باشم چشم دعا می کنم
من خیلی خوشحالم که دوستانی مثل شما ها رو دارم از صمیم قلب براتون ارزوی موفقیتو دارم اونایی که نی نی دارن خدا براشون نگه داره واونایی که ندارند به زودی نی نی دار بشن
:P :P :P :P
یا امام حسین کمکم کن
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 29 مهمان