سلام

با عرض سلام وخسته نباشید وتشکر از اینکه خیلی زود به سوالم جواب دادید
می خواستم بپرسم بعد از چند روز از نزدیکی بیبی چک قادر خواهد بود حاملگی را تشخیص دهد؟
حتما باید تابه تاخیر افتادن پریود صبر کرد. احتمال اینکه قبل از عقب افتادن پریود متوجه بارداری شد وجود دارد یا خیر ؟
واقعا از شما تشکر می کنم خیلی خوب من را راهنمایی میکنید
باتشکر

با سلام
قبلا شما را از وضعیت بارداریم مطلع کرده بودم قرار شده بود دوباره سونو کنترلی بدم تا معلوم بشه جنین تشکیل شده یا نه شنبه 6/9 به پزشکم مراجعه کردم اونم جواب ناامید کننده ایی بهم نداد فقط گفت ممکنه لقاح دیر صورت گرفته باشه صبر میکنیم تا 2 هفته دیگه برای سونو شب همون روز بدون هیچ دل دردی یا نشونه ایی از قبل احساس کردم چیزی از بدنم خارج میشه کنترل که کردکم لباس زیرم کاملا خونی بود هنگامیم که ادرار میکردم مقداری خون ازم خارج میشد بار دوم که دستشویی رفتم یه تکه لخته خون به اندازه دو بند انگشت ازم خارج شد من تا صبح گریه کردم وفکر میکردم همه چی تموم شده ولی یه ساعت بعد دیگه خونریزیم قطع شده بود وصبح هم دیگه مشکلی نداشتم چند روزه استراحت مطلق دارم هیچ اثری از لکه بینی ندارم ولی حالت تهوع ام بیشتر شده دیگه هیچی نمیتونم بخورم معده دردم هم بیشتر شده فکر میکنید مشکلی برام پیش اومده ایا نینیم از بین رفته در صورتی که هنوز تشکیل نشده بود ایا باید نگران باشم یا صبر کنم تا 16 برای سونو دومم ترو خدا کمکم کنید متشکرم.

Re: سلام

love نوشته شده:با عرض سلام وخسته نباشید وتشکر از اینکه خیلی زود به سوالم جواب دادید
می خواستم بپرسم بعد از چند روز از نزدیکی بیبی چک قادر خواهد بود حاملگی را تشخیص دهد؟
حتما باید تابه تاخیر افتادن پریود صبر کرد. احتمال اینکه قبل از عقب افتادن پریود متوجه بارداری شد وجود دارد یا خیر ؟
واقعا از شما تشکر می کنم خیلی خوب من را راهنمایی میکنید
باتشکر
سلام دوست عزیزم، خیر تا پیش از تاخیر امکان ندارد. بی بی چک هم برای اطمینان فقط باید 1 هفته پس از تاخیر تست شود.
كارشناس مامايي فيروز

سلام
دوست عزیزم! چنین خونریزی که داشتید راستش را بخواهید مطلب خوشایندی را متذکر نمی شود اما واقعاً نمی شود از الان برای شما وضعیت کاملاً روشنی را بیان کرد. بسپارید به خدا انشالله که هرچه صلاح است همان شود.
د رعین حال پزشکتان رااز خونریزی که داشتید مطلع کنید شاید سونو را جلو بیاندازد.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 36 مهمان