سلام مریم جون
ممنون از پاسخی که دادید.من از دیشب تکرر ادرارم دارم و همچنین سوزش سر دل اما از علائمی که پری بیاد خبری نیست همسری خیلی امیدواره که باردار باشم تا 3 روز دیگه صبر می کنم و بعد آزمایش میدم حتما خبرش رو میدم.

در ناامیدی بسی امید هست

سلام سوگل جون .
با این شرایطی که گفتی احتمال بارداریت زیاده حتما یه بیبی چک بزن و خیال خودت رو راحت کن .انشاالله که باردار باشی ولی با زم اگه نشد امیدت رو از دست نده هنوز خیلی فرصت داری عزیزم.
بیبی چک زدی خبرشو به ما هم بده. :wink:
مریم

سوگل جون انشاله كه بارداري خانمي

تو كه تا حالا صبر كردي بزار روز پري يا 1 روز بعدش بي بي چك بزار ....................

با خبر خوبت منتظريم........هورااااااااااااااااااااااااااا Very Happy
يه فرشته از آسمون برای عزیزترین موجود خدا مادر...............

سلام مريمم قربون اون حرف زدنت برم كه اين قدر اميد توشه
ممنونم ازت گل نازم.. انشالل ههرچي خدا بخواد جيگري..
انشالله تو هم زودتر خبر هااااااااي خوش و بهم ميدي عشقم.. بعد از خدا همه اميدم به حرفها و همدلي هاي شماهاست.. دوستت دارم مريمم. بوووووس :) :wink:
نيني سالم ميخوام

مرسي سوكل عزيزم منم از آشناييت خوشبخت شدم التماس دعا دارم واسم دعا كن..
راستي علائمت و از صبح كه بلكد ميشي واسم مينويسي؟
نيني سالم ميخوام

سلام بچه ها
عیدتون مبارک دیشب برای تمام کسانیکه دوست دارن مامان بشم دعا کردم انشاالله که در این ماه با خبرهای خوش میان آخه رفته بودم زیارت شاه عبدالعظیم
من امروز روزی که پری بیاد امتحان کردم منفی بود ممکنه زود گرفته باشم و باردار باشم؟
در ناامیدی بسی امید هست

سلام سوگل جان ممنون از دعات خوشا به سعادتت عزیزم زیارت قبول قربانت
در آسانی ها خدا را بخوان تا در سختی ها صدایت برایش نا آشنا نباشد . . .

سلام
من هنوز پریود نشدم و با امروز3 روزه تاخیر افتاده به نظرتون من زود بی بی چک امتحان کردم؟حالت تهوع ام شروع شده اما هنوز درد سینه هام و زیر دلم درد می کنه و تیر میکشه.12 اردیبهشت تاریخ آخرین پریودم بوده.و در روزهای 27 و 29 نزدیکی داشتم ممکنه باردار باشم.آخه روزهایی که قمر در عقرب باشه و همچنین شنبه و سه شنبه که نحس هست برای بارداری مناسب نیست گفتم شاید به دردتون بخوره مامانای آینده.
در ناامیدی بسی امید هست

سلام ونوس جان
من تا آخر هفته باید صبر کنم تا مطمئن بشم و بعد میام خبر میدم فقط اینون بدونید که از دیروز حالت تهوع شدید شده و امروز صبح بعد از صبحانه خوردن شدیدتر فعلا یکم زنجبیل خوردم تا بهتر بشم و تکرر ادرار هم هنوز دارم.
در ناامیدی بسی امید هست
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 38 مهمان