سلام کارشناس عزیز.لطفا راهنماییم کنید. من یک هفته قبل از پریود رابطه کاملا سطحی داشتم. فقط تماس و نه دخول و بعد از یک هفته پریود شدم منتها به شدت همیشه نبود. روز اول کم، روز دوم زیاد و روز سوم خیلی کم. در ماه دوم هم به موقع پریود شدم ولی باز به همون صورت ماه قبل. از بی بی چک یک ماه و نیم بعد از رابطه استفاده کردم جواب منفی بود. ولی نگرانم بخاطر دوره یه کم غیر معمول پریودم و چون یه کم کمر درد دارم . لطفا بگین احتمال داره باردار باشم؟

سلام
یک هفته پیش از قاعدگی از نظ رعلمی هیچ تخمکی نباید وجود داشته باشد.
کم شدن حجم خونریزی علتهای فراوان دیگری می تواند داشته باشد. چون 2 سیکل تکرار شده باید پیگیری کنید عزیزم
كارشناس مامايي فيروز

با سلام خدمت كارشناس عزيز
5 روز از زمان پريودم ميگذره بيبي چك استفاده كردم ولي منفي بود تا الان سابقه تأخير نداشته نميدونم باردارم يا نه ؟ :?:
اگر تنهاترين تنهايان شوم باز هم خدا هست.

سلام کارشناس محترم
من قرار بود 18/2 اردیبهشت پریود بشم اما نشدم تا الان نشدم 3تا بی بی چک تو روزای مختلف استفاده کردم مثبت بودن اما 25/2 آزمایش خون دادم منفی بود
لطفا راهنماییم کنید
با تشکر

سلام مارال جان.

مبارک باشه عزیزم .منم با دوستان موافقم درصد بارداریت خیلیه .بهتره یه ازمایش دیگه بدی. مواظب خودت باش و خبر رو زود به ما برسون.

سلام
مارال جان! آمپول hcg زده بودید ؟
البته اگ رهم جوابتون مثبت باشه بازهم با یک آزمایش منفی با توجه به مثبت بودن بی بی چک آنهم دو بار نمیتوان بارداری را به طور قطع رد کرد و نیاز به تکرار آزمایش می باشد
كارشناس مامايي فيروز

سلام کارشناس عزیز خوبین ؟من30فروردین پریود شدم با توجه به تاخیر پریود بی بی چک گذاشتم مثبت بود .سوال من از شما اینه که من الان در هفته چند حاملگی هستم؟؟؟؟؟؟؟
با تشکر از لطفتون

سلام به شما مادر عزیز
اگر اولین روز آخرین قاعدگی تون 30 فروردین بوده باشد، امروز نی نی تون 4 هفته و 4 روز هست. حتماً با آزمایش خون بارداری هم مطمئن شوید عزیزم .
مراقب خودتون باشید
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 48 مهمان