Re: بارداری

تنبلی تخمدان
سلام وقت بخیر من ۳۲ سالمه و یک بچه ۶ ساله دارم ۸ ماهه میخوام باردار بشم ودارو میخورم با لتروزول و کلومیفن به ۱۲ میرسه
بنظر شما ایا شانس ایجاد تخمک سالم رو دارم
باوجود این دارو ها ی مصرف شدو فولیکولی که رشد نداشته
ممنونم از شما

سلام کارشناس محترم. من تو ماه دوم اقدام هستم . ماه قبل با وجودعلائمی مثل درد زیاد تخمدان واحساس کشیدگی رحم و خستگی باردار نشدم. این ماه هم روز ۱۰ و۱۲ اقدام کردم روز ۱۳ فکر میکنم تخمک گذاری داشتم (ب خاطر علائمی ک داشتم )احتمال حاملگی من چقدره؟ روز ۱۴ هم نزدیکی داشته باشم ؟روز ۱۴ از ۲۴ ساعت بیشتر میگذره چون در طول روز امکانشو ندارم.ممنون. ببخشید طولانی شد

sofi64 نوشته شده:تنبلی تخمدان
سلام وقت بخیر من ۳۲ سالمه و یک بچه ۶ ساله دارم ۸ ماهه میخوام باردار بشم ودارو میخورم با لتروزول و کلومیفن به ۱۲ میرسه
بنظر شما ایا شانس ایجاد تخمک سالم رو دارم
باوجود این دارو ها ی مصرف شدو فولیکولی که رشد نداشته
ممنونم از شما
سلام
عزیزم باید تحت نظر متخصص حاذقی مدام دوز دارو و نوع آن مدیریت شود تا سایز فولیکول بیشتر رشد کند و تخمک گذاری داشته باشید.
كارشناس مامايي فيروز

Bahar1363 نوشته شده:سلام کارشناس محترم. من تو ماه دوم اقدام هستم . ماه قبل با وجودعلائمی مثل درد زیاد تخمدان واحساس کشیدگی رحم و خستگی باردار نشدم. این ماه هم روز ۱۰ و۱۲ اقدام کردم روز ۱۳ فکر میکنم تخمک گذاری داشتم (ب خاطر علائمی ک داشتم )احتمال حاملگی من چقدره؟ روز ۱۴ هم نزدیکی داشته باشم ؟روز ۱۴ از ۲۴ ساعت بیشتر میگذره چون در طول روز امکانشو ندارم.ممنون. ببخشید طولانی شد
سلام
عزیزم چون سونو یا ... نداشتید نمی توانم بگویم روز تخمک گذاری کی می تواند باشد و ...
فقط یک شب در میان کلا اقدام کنید
به شخصه شاهد بوده ام که علائم مشابه تخمک گذاری را فرد داشته اما در سونو متوجه تخمک گذاری در مثلا 6- 7 روز بعد شده اند
پس نمی شود قطعی از روی علائم نظر داد و برنامه ریزی کرد
كارشناس مامايي فيروز

لکه بینی در هفته ششم بارداری

با سلام

من ۶ سال پیش یه سقط در هفته پنجم داشتم، ۵ ماه پیش هم یک بارداری خارج رحمی در هفته ششم داشتم که با لاپاراسکوپی لوله سمت چپم خارج شد، الان باردارم و امروز وارد هفته ششم شدم، دو روز پیش به دلیل لکه بینی خفیف که متمایل به صورتی بود و سابقه بارداری خارج رحمی سونو واژینال شدم یعنی در هفته ۴ و ۶ روز، که گفت ساک ۴mدر رحم دیده شد ولی فتال پل و جسم زرد دیده نشده و دو هفته بعد بیا، از روز بعد از سونو لکه بینی قهوه ای تا سیاه دارم بیشتر بصورت دونه دونه هست و یکنواخت نیست مثل خون اواخر پریود، دکترم از دیشب شیاف پروژسترون شبی یکی تجویز کرده،  خیلی نگرانم میشه راهنماییم کنید که دلیلش چیه. 

سلام وقت بخیر من الان ۴ماهه اقدام به بارداری کردم و ۱۰روزه که از پریودیم گذشته و چندروز پیش تست انجام دادم منفی شد و امروز لک دیدم احتمال بارداری هست؟؟لطفا کمکم نکنید خیلی نگرانم :(

Re: لکه بینی در هفته ششم بارداری

Mahfat نوشته شده:با سلام

من ۶ سال پیش یه سقط در هفته پنجم داشتم، ۵ ماه پیش هم یک بارداری خارج رحمی در هفته ششم داشتم که با لاپاراسکوپی لوله سمت چپم خارج شد، الان باردارم و امروز وارد هفته ششم شدم، دو روز پیش به دلیل لکه بینی خفیف که متمایل به صورتی بود و سابقه بارداری خارج رحمی سونو واژینال شدم یعنی در هفته ۴ و ۶ روز، که گفت ساک ۴mدر رحم دیده شد ولی فتال پل و جسم زرد دیده نشده و دو هفته بعد بیا، از روز بعد از سونو لکه بینی قهوه ای تا سیاه دارم بیشتر بصورت دونه دونه هست و یکنواخت نیست مثل خون اواخر پریود، دکترم از دیشب شیاف پروژسترون شبی یکی تجویز کرده،  خیلی نگرانم میشه راهنماییم کنید که دلیلش چیه. 
سلام
استراحت و شیاف سیکلوژست و ...
كارشناس مامايي فيروز

سلام وقت بخیر.من جمعه اون هفته درحالی که قرص ال دی روسه روز شروع کرده بودم...نزدیکی محافظت نشده داشتم...امروز هشت روزازش گزشته ومن شدیداعلائم حاملگی دارم...ینی ممکنه حامله باشم وبه این زودی علایمش رونشون بده...بارداری دومم هست...روز ۹قاعدگی نزدیکی داشتم...ممنون میشم راهنمایی کنید...علایمم:دردزیرشکم؛تهوع شدید؛تکرر ادرار؛سردرد؛بزاق زیاددهان؛کمردرد

سلام.من ازمايش بتا دادم اما عددش چهارصد و چها بود.با سونوي داخلي ساك ديده شد.اما بعد از يك روز ازمايش بتا رو مجدد دادم و اين عدد به شصت رسيد.علتش چيه؟من نگرانم.چون هپارين مصرف ميكنم

عاطفه...ر نوشته شده:سلام وقت بخیر.من جمعه اون هفته درحالی که قرص ال دی روسه روز شروع کرده بودم...نزدیکی محافظت نشده داشتم...امروز هشت روزازش گزشته ومن شدیداعلائم حاملگی دارم...ینی ممکنه حامله باشم وبه این زودی علایمش رونشون بده...بارداری دومم هست...روز ۹قاعدگی نزدیکی داشتم...ممنون میشم راهنمایی کنید...علایمم:دردزیرشکم؛تهوع شدید؛تکرر ادرار؛سردرد؛بزاق زیاددهان؛کمردرد
سلام
خیلی بعید است عزیزم
حداقل 10 روز دیگر باید بگذرد تا از نظر علمی علائم شروع شود
كارشناس مامايي فيروز

Maman zinat نوشته شده:سلام.من ازمايش بتا دادم اما عددش چهارصد و چها بود.با سونوي داخلي ساك ديده شد.اما بعد از يك روز ازمايش بتا رو مجدد دادم و اين عدد به شصت رسيد.علتش چيه؟من نگرانم.چون هپارين مصرف ميكنم
سلام
عزیزم یا خطای آزمایش است یا رو به سقط می رود.بعد از 72 ساعت تکرارش کنید
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “پاسخ به سئوالات شما در مورد محصولات فیروز توسط کارشناسان واحد تحقیق و توسعه”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 12 مهمان