طراحی سایت فروشگاهی چه اهمیتی دارد؟

بعد از سال ها فعالیت در راه اندازی و توسعه کسب و کارهای اینترنتی، یک موضوع هست که خیلی مهمه!! من همیشه تاکیدش میکنم. آن هم این است که اگر قراره کاری را شروع کنید، حتما قبل از شروع تحقیق کنید، برایش برنامه ریزی کنید و استراتژی شروع کسب و کار داشته باشید و بی گدار به آب نزنید! اگر این کاری که گفتم را انجام دهید خیلی درصد موفقیت شما بیشتر می شود.

خب اگر از دنیای کسب و کار سنتی فاصله گرفته اید و می خواهید وارد کسب و کار اینترنتی شوید؛ به شما تبریک می گویم. من و تیم وبین سئو مثل همیشه همسفر شما در راه موفقیت هستیم و اینجاییم که به شما فوت کوزه گری داشتن یک وبسایت فروشگاهی حرفه ای را یاد بدهیم.

بجنب؛ اگه اینترنتی بفروشی بردی!
همین اول کار میخواهم به شما بگویم که من هم قبول دارم که شروع یا راه اندازی کسب و کار اینترنتی کار آسونی نیست.

دلایلی هم برای اینکه بگم آسون نیست برای شما آوردم:

بازار آنلاین خیلی شلوغ شده!
فروش و رقابت با بازار سنتی قابل مقایسه نیست.
ذائقه مشتریان اینترنتی کاملا متفاوت است و همین باعث سخت شدن نگه داشتن مشتریان راضی است.
و...
خب این دلایل را نگفتم که بیخیال ماجرای طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای با تجربه فروش 24 ساعته شوید. هنوز هم می توانید به راحتی فروشگاه اینترنتی خودتون را داشته باشید.

خب قطعا بخاطر توجه به سختی مسیر، زمان زیادی است که از تجربه فروش آنلاین عقب مانده اید. اما بدانید که حتی در شرایط سخت از این ها هم می توان با استراتژی درست وارد بازار شد و سهمی از بازار را برای خودمان بکنیم.

مثلا همین شرکت تپسی وقتی وارد بازار شد که همه ما داشتیم از یک شرکت معتبر دیگری مثل اسنپ استفاده می کردیم ولی خب تپسی با انتخاب های درست و تکنیک های درست توانست به موفقیت دست پیدا کند. پس فکر نکنید که دیگر دیر شده و نمی توان کار انجام داد، ادامه دهید چرا خیلی ها در حال کسب سود از همین بازار هستند.
مرجع

ارسال پست

بازگشت به “ساير موارد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 64 مهمان