بواسیرناشی از برقراری رابطه مقعدی

#1
رابطه مقعدی چیست؟رابطه جنسی مقعدی یا به اصطلاح رابطه از پشت به برقرای رابطه جنسی گفته می شود که مقعد در آن نقش آلت تناسلی زنانه را دارد. این رابطه نوعی از انواع مختلف برقراری رابطه جنسی است که در آن فرد از مقعد برای دخول استفاده می کند. از آنجایی که اطلاعات کافی درباره نوع صحیح رابطه مقعدی وجود ندارد، بسیاری از افراد از آن امتناع می کنند.
اما می توانید با روشهای صحیح برقراری آن از بیشترین میزان لذت و تنوع جنسی برخوردار شوید. و عوارض آن را تا حد چشمگیری کاهش دهید.
چه افرادی تمایل به برقراری نزدیکی مقعدی دارند؟به طور کلی مقعد دارای نقاط بسیار حساسی است که تحریک آن باعث لذت خانمها و آقایان می شود. بسیاری از خانمها تصور می کنند برقراری این رابطه برای آنها تنها درد آور است اما باید بدانید رابطه جنسی مقعدی بافت های متصل به نقطه G را تحریک می کند و خانمها را نیز به ارگاسم می رساند. از این رو از برقراری این عمل اجتناب می کنند.
بنابراین لذت این نوع عمل جنسی تنها برای مردان نبوده و زنان نیز از آن بهره مند هستند.
از این رو افرادی که از دیر انزالی رنج می برند، به دنبال تنوع و لذت بیشتر هستند، افرادی که نمی خواهند دچار بارداری ناخواسته شوند یا دختران مجردی که قصد حفظ بکارت را دارند، تمایل بیشتری به برقراری رابطه نشان می دهند.
چگونه رابطه ای لذت بخش داشته باشیم؟درصورتیکه دخول با شدت زیاد صورت بگیرد و آمادگی های لازم از قبل صورت نگرفته باشد، ممکن است فرد موجب آسیب به بافت مقعدی یا حتی زخم و خونریزی گردد. در نتیجه شریک جنسی شما از برقراری این رابطه هراس داشته و لذت نمیبرد.
برای افزایش میزان لذت در این رابطه می توانید از نکات زیر استفاده کنید:
برای شل کردن عضلات دهانه مقعد ابتدا انگشت خود را به خوبی به ژل یا مواد روان کننده آغشته نمایید و به آرامی به درون مقعد برده و شروع به ماساژ دیواره اطراف آن کنید. در این هنگام مقعد به ثبات رسیده و آمادگی لازم را برای دخول پیدا می کند. می توانید مقداری از ژل را بر روی آلت ریخته و دخول را بدون هیچگونه فشار و ضربه انجام دهید.
بنابراین بهترین نحوه برقراری این رابطه به گونه ای است که همراه با رضایت طرفین، رعایت بهداشت، استفاده از پوزیشن مناسب، دخول آرام همراه با پیش نوازی باشد.
 
عوارض رابطه از پشت برای زنان و مردانهمانطور که گفته شد مقعد راهی برای اجابت مزاج است که دارای دو عضله اسفنکتر می باشد. عضلات اسفنکتر خارجی و داخلی وسیله ای برای کنترل اختیار هستند که خاصیت ارتجاعی که آلت جنسی زنانه دارد را ندارد. انجام رابطه جنسی از پشت به صورت ناشیانه و بدون توجه به نکات مربوط به آن موجب آسیب به این ناحیه و همچنین خروج ترشحات مقعدی می گردد.
در ادامه با برخی از کمترین عوارض جسمی این عمل جنسی که هم زنان و هم مردان را تحت تاثیر قرار میدهد، آشنا خواهیم شد.
بواسیر یا هموروئیدهموروئید یکی از اصلی ترین و شایع ترین بیماری های ناحیه نشیمنگاهی است که امروزه افراد به آن دچار می شوند. بواسیر به طور کلی عروق متورم و ملتهب رکتوم و مقعد است که دارای دو نوع بواسیر داخلی و بواسیر خارجی می باشد. که هر دو در اثر وارد شدن فشار به وجود می آید.
رابطه جنسی مقعدی بدون در نظر گرفتن نکات آموزشی می تواند یکی از دلایل ابتلا به بواسیر تلقی شود؛ چرا که در حین برقراری این عمل جنسی، مقعد که توانایی متحمل شدن فشار ناشیانه را ندارد، دچار آسیب شود. درمان بواسیر بالیزر در کلینیک نشیمنگاه امکان پذیر بوده و به بهترین نحوه و بدون عوارض انجام می گردد.
 
 


ارسال پست

بازگشت به “ساير موارد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان