کم شنوایی و استفاده از سمعک

کم شنوایی تنها برای سالمندان نیست. ممکن است افراد در سنین مختلف دچار کم شنوایی شوند. حتی در برخی نوزادان و کودکان هم این مسئله بروز پیدا میکند که باید علائم کم شنوایی کودک شناسایی و جدی گرفته شود تا بتوان با سنجش شنوایی راهکار آن را به کار بست. 
کلینیک شنوایی سنجی و سمعک نیک آوا، با کادری مجرب و برخورداری از دستگاه ها و تجهیزات روز دنیا در راستای سلامت شما عزیزان تلاش می کند.

شما میتوانید از طریق سایت نیک آوا با این مجموعه در ارتباط باشید و پیش از خرید سمعک خود، اطلاعات مختلف انواع سمعک را بخوانید و در نهایت با مشاوره صحیح، اقدام به خرید نمایید.

Re: کم شنوایی و استفاده از سمعک

پدربزرگم سالیان ساله که از سمعک استفاده میکنه
اون اوایل خیلی اذیت میشدیم چون سمعک میزان انرژی زیادی مصرف میکنه و باتری زود تموم می شد، اما داروخانه برند ریوواک رو معرفی کرد بهمون که برای سایز های مختلف باتری با کیفیت داره
من راجب راهنمای خرید باتری سمعک خیلی مطالعه کردم و آخرش به باتری برند ریواک رسیدم

Re: کم شنوایی و استفاده از سمعک

سمعک وسیله الکترونیکی کوچکی است که به فرد با اختلال شنوایی، امکان می‌دهد صداها را بهتر شنیده و آنچه را که به وضوح گفته می‌شود درک کند و در نتیجه توانایی کلی فرد در برقراری ارتباط را بهبود می‌بخشد. کاهش شنوایی می‌تواند تأثیر زیادی در ابعاد مختلف زندگی، از جمله شغل، روابط اجتماعی و همه احساسات و حتی تعادل فرد داشته باشد و افراد را در این زمینه‌ها دچار مشکل کند.
پس با توجه به اهمیتی که درباره سمعک بهتون گفتم در صورت کم شنوا بودن باید در اصرع وقت برای درمان اقدام کنید. ولی اگه به دنبال کلینیکی مجهز و متخصص دراین باره می گردین حتما به کلینیک گوش تهران مراجعه کنید.
ارسال پست

بازگشت به “ساير موارد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 8 مهمان