معاینه سینه

با سلام و خسته نباشید من هفته 23 بارداری هستم تو سینم 3 ساله یه کیست هست اسمشو نمیدونم فیبرو کیست یه همچین چیزی که مینویسن خوش خیم هست 6 ماه یدفعه سونو میرو حتی اخرین سونو من 1 مرداد بود که نوشت هیچ چیزی دیده نشد؟؟؟؟ دکترم میگه دوران بارداری نباید معاینه رفت و اینقدر غدد هست که تشخیص داده نمیشه؟ایا همینطور هست؟من نباید معاینه برم حتی با دست هم ÷یش دکتر نرم یعنی سونو نه مشکل من نیاز به سونو مرتب داره معاینه معمولی چی تو دوران بارداری و شیر دهی نباید انجام بشه لطفا سریع جواب بدید ممنون

سلام و خسته نباشید نمیدونم اسمش چی بود ولی گفت اکثرا دارن و تا 6 سانت نشه در نمیارن ماله من 3 ساله 1.5 هست بیشتر سوال من اینه که تو دوران بارداری معاینه نباید بشه سینه ؟میتونه با شیر دادن بعدا خوب بشه؟ تو دوران بارداری و شیر دهی نباید سینه معاینه بشه؟چه سونو چه همینطوری با دست؟ممنون

با توضبحاتی که فرمودید احتمالاً فیبروآدنوم است. جراحی بسته به بزرگ شدن بیش از 3 سانت دارند(یعنی اغلب متخصصین بر این نظر هستند) یا اینکه کوچکتر باشد اما مادر در حس کند یا سینه عدم تقارن پیدا کند و ...
در شیردهی یا بارداری انتظار بهبود از آن نداریم حتی برخی افراد در شیردهی کمی درد نیز به این علت دچار می شوند که به انها پیش از بارداری توصیه می شود که اگر خواهان هستند جراحی کنند.
نیاز چندانی به معاینه نیز ندارد.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “ساير موارد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 9 مهمان