هزینه عمل فیستول با لیزر یا جراحی در بیمارستان خصوصی

#1
 بیماری های نشیمنگاهی شامل عارضه هایی است که مقعد و نواحی اطراف آن را درگیر می کند. بواسیر(هموروئید)، کیست مویی، فیستول و شقاق جزء مهمترین این بیماری ها دسته بندی می شود. بیماری های ذکر شده در سال های اخیر به سبب تغییر شیوه زندگی افراد جامعه شیوع گسترده را پیدا کرده و همین امر موجب شده پزشکان و مراکز درمانی مختلفی در رابطه با درمان این بیماری فعالیت داشته باشند.
 
می‌دانید که بیماری فیستول مقعدی فقط از طریق عمل جراحی درمان می شود، زیرا باید عفونت تخلیه شود. همچنین ترمیم مسیر ایجاد شده در فیستول فقط از طریق عمل جراحی و لیزر میسر است. یکی از مسائل مهم و اولین سوالی که اکثر بیماران از ما می پرسند درباره هزینه عمل فیستول است، که در ادامه به بررسی آن و موارد مهمی که در تعیین این هزینه تاثیرگذارند می‌پردازیم:
 ما در مطالب جداگانه به بررسی هزینه درمان سایر بیماری های نشیمنگاهی مثل هزینه درمان شقاق با لیزر یا هزینه عمل بواسیر هم پرداخته ایم که در صورت نیاز می توانید به آن مراجعه کنید.
 
هزینه عمل جراحی فیستول در بیمارستانجراحی بیماری های نشیمنگاهی در بیمارستان انجام شده و نیازمند این است که بیمار یک روز قبل  و حداقل یک روز بعد از عمل جراحی، به جهت دریافت مراقبت های ویژه در بیمارستان حضور داشته باشد که این امر خود هزینه‌های بیشتری را می طلبد.
 به خصوص اگر در بیمارستان خصوصی بستری شوید، هزینه عمل فیستول خیلی افزایش می یابد. البته هزینه عمل فیستول بر اساس فاکتورهای مختلفی تعیین می شود:
به طور مثال نوع بیماری و تعداد مسیرهای فیستول، شرایط بیمار، شهر و مرکز درمانی که جراحی در آن انجام می شود، دستمزد جراح، تخصص آن و غیره همگی در تعیین دقیق هزینه تاثیرگذار هستند. از همین روی عنوان کردن هزینه عمل جراحی فیستول بدون معاینه و بطور دقیق مشکلی است.
نوع دیگری از بیماری‌های نشیمنگاهی کیست مویی است که مشابه بواسیر، فیستول و شقاق برای درمان قطعی نیاز به جراحی یا لیزر دارد. برای اطلاع از هزینه جراحی و لیزر کیست مویی روی لینک کلیک کنید.
 نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که بیمه‌های تکمیلی پرداخت مبلغ عمل بیماری های نشیمنگاهی را بر عهده می گیرند و از این بابت نگرانی وجود نخواهد داشت.
اما نکته منفی که در مورد جراحی وجود دارد این است که معمولاً عمل جراحی فیستول نمی تواند روشی قطعی برای درمان بیماری باشد و ممکن است بیمار علاوه بر تحمل درد و مشکلات جراحی، بعد از مدتی دچار بازگشت مجدد بیماری شود.
هزینه عمل فیستول با لیزردرمان فیستول با لیزر بهترین روش درمان این بیماری است، زیرا در این روش اولاً هیچ نیازی به بستری شدن در بیمارستان نیست و این خود مخارج را به شدت کاهش می‌دهد. دوماً عمل سرپایی لیزر فیستول بدون خونریزی و یا احساس درد انجام می شود و از طرفی دیگر لیزر بیماری‌های نشیمنگاهی روش قطعی برای درمان این بیماری است.
 بنابراین با یک بار پرداخت هزینه درمان فیستول با لیزر برای همیشه از شر این عارضه خلاص خواهید شد و به هیچ عنوان دچار عوارض و مشکلات بعد از عمل جراحی نمی‌شوید.

https://b2n.ir/j21240


ارسال پست

بازگشت به “ساير موارد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان