بیقراری کودک

باعرض سلام وخسته نباشید
پسر من اول تیر بدنیا امد والان اوایل 5ماهگی است الان یک هفته است که فقط دوست دارد جیغ بزند وگریه می کند وحرکاتش شبیه ادم های است که اعصابشان خورد است وفقط موقع خواب ارام است الان چند روزی است که من ماندم چکار کنم هرکاری میکنم بازم بیقرار است بغلش میکنم اول ارام است ولی بعد حوصله اش سر می رود وگریه میکند راستی همیشه هرچی شیر بخوره پس میده وفقط موقع خواب پس نمیده اب دهنش هم همیشه اویزونه اگه میشه بگید چکار کنم که اروم بشه ؟احتمال داره این بیقراری برای اینکه دندونش در بیاد باشه

با سلام وتشکر از سوالی که مطرح نمودید:
میتواند علایم فوق به علت شروع رویش جوانه های دندانی باشد ویا وجود هر گونه عفونت در بدن, پس مراجعه بالینی الزامی است چرا که معاینه پزشکی کمک کننده است در این گونه موارد اگر از شیر خودتان تغذیه میشود,نه تنها قطع ننمایید,بلکه دفعات آنرا افزایش دهید.
مشاور پزشكي فيروز

باسلام وممنون از پاسختون دوسوال داشتم در مورد ختنه پسرم باتوجه به اینکه الان تازه 5ماه شده میتونم اونو ختنه کنم وکدام روش سنتی یا حلقه ای؟ وبعضی ها میگن که الان هوا سرد شده نباید ختنه بشه امکان عفونت زیاده من موندم چکار کنم ؟دوست دارم بچه ام زودتر راحت بشه ممنون

باسلام وخسته نباشید من قراره 4شنبه پسرمو ختنه کنم امروز بردم دکتر برای چک اپ گفت که گلودرد جزیی داره وگفتم برای درد ختنه اش هم دارو بنویسه براش استامینوفن با شربت مستر زینک نوشته و کتوتیفن وقتی اومدم خونه متوجه شدم روی دستور پزشک برای این دارو نوشته در صورت نیاز 1قاشق مرباخوری میخواستم بپرسم این در صورت نیاز رااز کجا بفهمم بعدشم برای اروم کردن بچه بعد ختنه چکار کنم ؟ همین دارو ها کفایت میکنه یا داروی دیگه استفاده کنم؟ وهمچنین اون قسمت باید باز باشه یاباپوشک میشه بسته نگه داشت؟
باتشکر ممنون

باسلام وخسته نباشید من قراره 4شنبه پسرمو ختنه کنم امروز بردم دکتر برای چک اپ گفت که گلودرد جزیی داره وگفتم برای درد ختنه اش هم دارو بنویسه براش استامینوفن با شربت مستر زینک نوشته و کتوتیفن وقتی اومدم خونه متوجه شدم روی دستور پزشک برای این دارو نوشته در صورت نیاز 1قاشق مرباخوری میخواستم بپرسم این در صورت نیاز رااز کجا بفهمم بعدشم برای اروم کردن بچه بعد ختنه چکار کنم ؟ همین دارو ها کفایت میکنه یا داروی دیگه استفاده کنم؟ وهمچنین اون قسمت باید باز باشه یاباپوشک میشه بسته نگه داشت؟
باتشکر ممنون
ارسال پست

بازگشت به “ساير موارد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 10 مهمان