انتخاب بهترین شامپو از محصولات کودکان

#1
چگونه بهترین شامپوها و شوینده های کودک را انتخاب کنیم؟
هر شامپو یا شستشوی از سری محصولات کودک بسیار موئثر میباشد (حتی آب ساده هم موثر است)، بنابراین ما بهترین محصول را به عنوان شامپو / شستشوی موثر، ملایم، مقرون به صرفه، و دارای عطر مطبوع یا بدون عطر، و ممکن است ترکیبات ویژه‌ای داشته باشد، تعریف می‌کنیم.
با این حال، با تعداد زیادی شامپوی مختلف برای کودک در یک فروشگاه مواجه میشوید، و انتخاب بهترین ها از میان ردیفی از گزینه های کاملاً یکسان در قفسه می تواند دشوار باشد. بنابراین، ما تحقیقات خود را با جستجو در میلیون‌ها پست در انجمن BabyCenter ، در جستجوی شستشوها و شامپوهایی که والدین در خانه استفاده می‌کنند و به یکدیگر توصیه می‌کنند، آغاز کردیم.

هنگامی که شامپوها و شوینده‌هایی را که مادران و پدران BabyCenter استفاده می‌کنند و مانند آن‌ها پیدا کردیم، فهرست را برای تحقیق و بررسی در اختیار تیم تحریریه متخصص خود قرار دادیم تا آن‌هایی را که صرفاً خوب هستند از موارد برجسته جدا کنیم. همه شامپوها و شوینده‌های فهرست ما، انتخاب‌های مورد علاقه والدین هستند که با استانداردهای گروه‌هایی مانند آکادمی پوست آمریکا و آکادمی اطفال آمریکا و همچنین متخصصانی مانند دکتر مگینس مطابقت دارند.

برای یافتن بهترین شامپو بچه طبیعی، بهترین شامپو بچه برای اگزما و موارد دیگر به خواندن ادامه دهید. و اگر به دنبال محصولات کودک بیشتری برای حمام کردن کودک هستید، توصیه‌های ما برای بهترین حوله‌ها و وان‌های حمام کودک ممکن است به شما کمک کند.

آیا شامپو بچه برای بزرگسالان خوب است؟
طبق بررسی‌ها، تعدادی از بزرگسالان در واقع ترجیح می‌دهند از شامپو بچه برای خود نیز استفاده کنند، زیرا این شامپو برای موها ملایم‌تر است و فاقد مواد شیمیایی زیادی است که در محصولات بزرگسالان یافت می‌شود. اگر از خشکی مو یا خشکی پوست سر رنج می برید، ممکن است خودتان با استفاده از این شامپو بچه مرطوب کننده نتایج خوبی داشته باشید.

ویژگی شامپو بچه مناسب چیست؟
شامپوی هیپوآلرژیک Hypoallergenic (ضد حساسیت)
شامپو بچه ضد کلاه گهواره
شامپو بچه ضد اگزما
شامپو بچه فاقد پارابن
شامپو بچه فاقد فتالات
فاقد رایحه های مصنوعی Fragrance-Free
شامپو غیر خشک کننده
شامپوهای بدون سوزش چشم
شامپو ارگانیک
نرم و براق کننده
کف کنندگی بالا
شامپو بچه تقویت شده با ویتامین
عدم استفاده از رنگ و مواد شیمیایی
رتبه بندی EWG  


ارسال پست

بازگشت به “كودك بيمار و مراقبت بهداشتي”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان