Re: کارشناس محترم لطفا

سلام کارشناس محترم من بدون نسخه پزشک قرص کلسیم استفاده میکنم و ماه دوم بارداری هستم . شنیدم از لحاظ مغزی یا قلبی ضرر داره برای جنین درسته؟؟؟؟ خیلی پا درد دارم. بنظرتون استفاده نکنم؟

خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا

سلام آرزو جون. ممنونم . منم چندماه اقدام بودم و خیلی تو فکر بودم و استرس داشتم ماه آخر زدم به پیاده روی و بیخیالی فکر نمیکردم باردار باشم از روز ۲۲ پری شروع کردم به گرمیجات خوردن زعفران و دارچین و آویشن و گفتم که پریودی بیاد و باز اقدا کنم که باوجود اینکه خیلی گرمیجات خوردم و اصلا تو فکر بارداری نبودم یکی دو روز عقب افتاد بیبی گذاشتم فقط هاله افتادم تا چند روز گذاشتم کمرنگ بود ۱۱ روز از پریودیم گذشت آز دادم بالای ۱۰۰۰بود. علائم هام هم پادرد و کمر درد داشتم و برگشت اسید معده زیاد داشتم یبوست نفخ . انشالله تو هم زودی باردار میشی فقط خودتو مشغول کن و بیخیال باش
خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا

سلام ازی چون .
امذور بی بی زدم دو خطه شد .نمیدونی چقدر خوشحال شدم ولی درد یک طرفه ار ناف تا زیر شکم دارم.خیلیی میترسم.البته تا ازمایش نرفتم نمیتونم مطمن باشم که حامله ام .خدا بر عکس بچه اول نخواست زیاد منظر باشم خیبلیییییی ممنون خداااا
له نظرت فردا برم تزمایش نشون میده؟

سلام گلم خداروشکر منم خیلی برات خوشحال شدم . منم همچنان با دردا دست و پنجه نرم میکنم . انشالله که بسلامتی بغلشون کنیم. آره عزیزم میتونی بری آز بدی .وقتی دوخط شد پس حتما بتات رفته بالا

سلام کارشناس محترم من بدون نسخه پزشک زنان و بانظر دکتر داروساز قرص کلسیم استفاده میکنم و ماه دوم بارداری هستم . شنیدم از لحاظ مغزی یا قلبی ضرر داره برای جنین درسته؟؟؟؟ خیلی پا درد دارم. بنظرتون استفاده نکنم؟

شرکت تابلوسازی اریانا ساین با سالها سابقه و تجربه، همراه با طراحان متخصص و مجرب خود ارائه دهنده انواع تابلو تبلیغاتی (تابلو چلنیوم -تابلو استیل-تابلو فلکسی-تابلو وکیوم و....به مشتریان عزیز در کوتاه ترین زمان ممکن و کمترین هزینه میباشد
دوستان عزیز لطفا از سایت ما هم دیدن فرمایید
www.arianasign.com
شرکت تابلوسازی اریانا ساین با سالها سابقه و تجربه، همراه با طراحان متخصص و مجرب خود ارائه دهنده انواع تابلو تبلیغاتی (تابلو چلنیوم -تابلو استیل-تابلو فلکسی-تابلو وکیوم و....به مشتریان عزیز در کوتاه ترین زمان ممکن و کمترین هزینه میباشد

سلام وخسته نباشید
من بعدازسقطم رفتم سونو که گفتن چیزی ازبقایا نمانده وهمه چی خوبه،منتها گفتنداندومیوز 25*13میلی متری مشاهده میشه که تا اندومترکشیده شده،قبلا این رانداشتم ،این چیه؟ ممکنه خونهای باقی ماندس جمع شدن ودرپریودی بعدی بزطرف شوند؟؟؟
مشکلی دربارداری ایجاد میکند؟؟؟؟
ارسال پست

بازگشت به “رشد و تكامل در كودكان”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 12 مهمان