دلت را خانه ما کن

دلت را خانه ما کن مصفا کردنش با من
به ما درد دل افشا کن مداوا کردنش بامن
اگر گم کرده ای ای دل کلید استجابت را
بیا یک لحظه با ما باش پیداکردنش بامن
بیفشان قطره اشکی که من هستم خریدارش
بیاور قطره ای اخلاص دریا کردنش با من
اگر درها برویت بسته شد دل برمکن بازآ
در این خانه دق الباب کن واکردنش بامن
به من گو حاجت خود را اجابت میکنم آنی
طلب کن آنچه میخواهی مهیا کردنش بامن
بیا قبل از وقوع مرگ روشن کن حسابت را
بیاور نیک و بد را جمع و منها کردنش بامن
اگر عمری گنه کردی مشو نومید از رحمت
تو نامه توبه را بنویس امضا کردنش بامن

http://simingoli.blogsky.com

Re: دلت را خانه ما کن

هتل چهار ستاره بست وسترن سیتی سنتر در تفلیس گرجستان واقع شده است. این هتل در سال 2017 ساخت آن به اتمام رسیده است.
از محبوب ترین امکانات هتل بهترین مرکز تفریحی شهر تفلیس می توان به اتاق و سوئیت های غیر سیگاری، خدمات اتاق، سرویس خشکشویی، میز پذیرش 24 ساعته، مرکز کنفرانس، رستوران، بار، شاتل فرودگاه، باغ، تراس، پارکینگ اختصاصی، بوفه صبحانه و Wi-Fi رایگان اشاره نمود.
کارکنان این هتل علاوه بر گرجی به زبان های انگلیسی و روسی صحبت می کنند.
در تمامی اتاق های best Western سیستم تهویه مطبوع، تور دبی،تختخواب و مبلمان مدرن، میز، کمد لباس، تلویزیون ماهواره ای، حمام خصوصی با سشوار، دمپایی و لوازم آرایشی و بهداشتی رایگان وجود دارد. در برخی از اتاق ها بالکن نیز در دسترس است.
رستوران هتل با منویی از غذاهای تور مالزی ایتالیایی از مهمانان استقبال مینماید.

نزدیکترین فرودگاه، تور استانبول فرودگاه بین المللی تفلیس با حدود 20 کیلومتر فاصله از هتل می باشد.
فاصله هتل بست وسترن از میدان آزادی تفلیس 3کیلومتر، باغ وحش تور تفلیس تور باکو ، تفلیس 3کیلومتر، تالار کنسرت تفلیس 1.4کیلومتر و تور تایلند،آکادمی ملی علوم گرجستان 1.4کیلومتر است.

Re: دلت را خانه ما کن

هتل دالیدا تفلیس (Hotel Dalida Tbilisi) از ایستگاه متروی دانشگاه فنی گرجستان (Technical University) حدود پانزده دقیقه به صورت پیاده فاصله دارد. یکی از مزیت‌های هتل دالیدا تفلیس که برای بسیاری از مسافران اهمیت فوق‌العاده زیادی دارد، دسترسی رایگان به شبکه وای فای رایگان است.
در هر اتاق هتل دالیدا تفلیس یک تلویزیون وجود داشته و سیستم تهویه هوای جداگانه‌ای تعبیه شده است. یک یخچال نیز برای هر اتاق در نظر گرفته شده است، به همین دلیل از نظر ابتدایی‌ترین لوازم مورد نیاز حین اقامت در یک هتل، تور تفلیس ، هیچ مشکل و کم و کسری نخواهید داشت. هر اتاق دارای سرویس بهداشتی و حمام مخصوص به خود است. در برخی اتاق‌ها، امکان دسترسی به تمامی کانال‌های ماهواره‌ای از طریق تلویزیون تعبیه شده در اتاق فراهم است. یکی از تور باکو ویژگی‌های مهم هتل دالیدا تفلیس فاصله 20 کیلومتری آن از فرودگاه بین‌المللی تفلیس محسوب می‌شود. به همین دلیل در تور دبی طول تور تفلیس متحمل هزینه تور مالزی،زیادی برای جابه‌جایی بین هتل و فرودگاه نخواهید شد.
در رستوران داخل هتل، انواع غذاهای گرجی سرو می‌شود. بخش اطلاعات هتل دالیدا تفلیس به صورت 24 ساعته در دسترس بوده و به نیازهای مسافران پاسخگو است. وجود یک تراس و یک باغ در هتل به مسافران تور استانبول ،اجازه می‌دهد در صورت تمایل، در محیطی آرام به استراحت بپردازند. در صورت نیاز به انواع مواد خوراکی، مسافران می‌توانند با یک تماس تلفنی، به تور تایلند سادگی مواد مورد نیاز خود را جلوی در اتاق تحویل بگیرند. یک سالن استراحت عمومی و اشتراکی نیز در هتل دالیدا تفلیس وجود دارد که می‌توان از آن برای گذران وقت یا گفتگو با مهمانان استفاده کرد.
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 31 مهمان