تفسیر جواب آزمایش

سلام و خسته نباشید خدمت کارشناس محترم سایت.
من هفته 28 بارداری هستم و دکتر برام آزمایش نوشته بود. من جواب آزمایش رو ضمیمه کردم، میشه لطفا بخونید و بگید مشکلی هست یا نه؟ :? :?

http://www.xum.ir/images/2014/06/17/test.jpg
http://www.xum.ir/images/2014/06/17/test1.jpg

با توجه به این که در 3 ماهه آخر بارداری هستم، آزمایش یا سونو دیگه ای لازم نیست؟ :roll: :roll: :roll:

Re: تفسیر جواب آزمایش

سلام
از 3 فاکتور آزمایش gtt تون فقط قند ناشتا کمی بالاست که آنهم با رعایتی که از این پس داشته باشید انشالله در آزمایش بعدی زیر 95 خواهد بود.
البته تشیخص با درمانگر شماست . اما عفونت ادراری که داشتید درمان تجویز شده ؟
كارشناس مامايي فيروز

ممنون از پاسختون.
عفونت ادراری در چه حدیه؟
دکتر برام نوبت زده 10 تیر، عفونتی که دارم در حدی هست که نیاز باشه زودتر برم پیش دکتر؟ :roll: :roll:

یه سوال دیگه هم داشتم :
اولین روز آخرین پریود من 13 آذر 92 بود، می خواستم بدونم سن دقیق بارداری من چند هفته است؟ :roll:
ممنون

خوب اگر می شد و به منشی می گفتید و مثلآً 1 تیر می رفتید ، با یک درمان 10 روزه با 10 تیر ، برطرف می شد.
چون هم باکتری دیده شده هم گلبول سفید در ادرار بالا رفته هم کشت ادرار مثبت بوده. اینها تشخیص رو برای نیاز به درمان قطعی می کنند. نه اینکه خطرناک باشد اما باید درمان شود
تا انتهای بهار یعنی 31 خرداد= 28 هفته و 3 روز
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشید. وجود شما برای من قوت قلب میده که کسی هست تا سوالمو بپرسم. من دو بار سقط داشتم با فاصله ی تقریبی یکسال الان قبل بارداری آزمایش دادم اگه ممکنه جواب آزمایشو برام توضیح ح بدید و از نگرانی در بیارید ممنونم. میبخشید چطوری عکس آزمایشمو بذارم اینجا از فایل اضافه میکنم نمیاد

سلام و خسته نباشید من سونو جنین انجام دادم اگه میشه تفسیر کنین با تشکر ...... ساک حاملگی واحدبادیامترتقریبی 8 میلی متردرون اندومتر رحم دیده میشود حدود ساک منظم است ضخامت و اکوژنیسیتی راکیسون دسیدوا نرمال است حجم سال از حد انتظار قدری کوچکتر است کنترل مجدد بیشنهاد میشود YOlk sac با نمای طبیعی درون ساک حاملگی قابل رویت است در داخل ساک 1فتال پل 3 میلی متری دیده میشود ک فعلا برادیکارد میباشد کنترل مجدد پیشنهاد میشود سن حاملگی براساس ابعاد ساک برابر 5 هفته 5 روز و براساس crl برابر 6 هفته 1 روز است تاریخ احتمالی زایمان 16/12/94 در بررسی ادنکس ها ضایعه دیده نشد اکو ی میومتر طبیعی است در بررسی رحم انومالی مشاهده نشد

Nansi mami نوشته شده:سلام میبخشید، نتیجه تروید من 4.31و انتی تیپو 3هستش این مقدار کم کاری تیروید برای بارداری مضر است؟
آنتی TPO که اینطور که متوجه شدم 3 بوده و نرمال است (نباید بالا باشد) اگر هم TSH شما 4.31 بوده که از مقدار نرمال فکر نمی کنم زیاد بالاتر باشد . رنج آزمایشگاهتون مگر تا 5 و ... نرمال نیست؟
اگر مطابق نبود بهتر است رنج رو ذکر بفرمائید.
كارشناس مامايي فيروز

مژگان88 نوشته شده:سلام و خسته نباشید من سونو جنین انجام دادم اگه میشه تفسیر کنین با تشکر ...... ساک حاملگی واحدبادیامترتقریبی 8 میلی متردرون اندومتر رحم دیده میشود حدود ساک منظم است ضخامت و اکوژنیسیتی راکیسون دسیدوا نرمال است حجم سال از حد انتظار قدری کوچکتر است کنترل مجدد بیشنهاد میشود YOlk sac با نمای طبیعی درون ساک حاملگی قابل رویت است در داخل ساک 1فتال پل 3 میلی متری دیده میشود ک فعلا برادیکارد میباشد کنترل مجدد پیشنهاد میشود سن حاملگی براساس ابعاد ساک برابر 5 هفته 5 روز و براساس crl برابر 6 هفته 1 روز است تاریخ احتمالی زایمان 16/12/94 در بررسی ادنکس ها ضایعه دیده نشد اکو ی میومتر طبیعی است در بررسی رحم انومالی مشاهده نشد
سلام
فعلاً داخل ساک ، جنین و کیسه زرده رویت شده. باید با اختلاف 1 هفته تکرار شود تا از نرمال بودن ضربان قلب جنین و رشد مورد انتظار برای 1 هفته در دو سونو هم مطمئن شویم.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 20 مهمان