هر کی تجربه داره کمکم کنه. . .

با سلام
من در هفته 27 بارداری هستم.جدبدترین سونوم نشون داده که طول سرویکسم 26 mm و دکترم گفت الان دیگه نمیتونی سرکلاژ کنی و تنها راه استراحت مطلقه.چون شاغل بودم توی خونه نشستن برام عذابه :cry: ولی... حالا چند تا سوال دارم:
1-آیا مصرف ایزوپرین 10 لازمه و اینکه درسته این قرص جلو رشد جنینو میگیره؟
2- با شرایط من استراحت مطلق واقعا یعنی چی؟منظورم اینه که تا چه حد می تونم فعالیت داشته باشم؟آخه بدبختی اینجاس که خونمون طبقه سومه و بدون آسانسور 8O
3- آیا با استراحت طول سرویکس بیشتر میشه یا نه فقط از این کوتاهتر نمیشه؟
ممنونم

Re: هر کی تجربه داره کمکم کنه. . .

عزیزم منم این تجربه رو داشتم ، توی هفته ۳۰، استراحت من به این صورت بود که فقط واسه کارای واجب از جام بلند میشدم ، البته من آشپزی هم خودم میکردم چون اینجا کسی رو نداشتم....و بعضی مواقع مثل مورد من طول سردیکس بیشتر میشه ...
درباره قرص زیاد اصلاعات ندارم ...
راستی توی همون هفته ۳۰ به من آمپول کورتیزون زدن واسه رشد ریه های نی نی ، که اگه زود به دنیا بیاد رشدش خوب باشه....

Re: هر کی تجربه داره کمکم کنه. . .

مرسی sahar جونم فقط نگفتی الان نی نی چطوره؟ توی چه هفته ای به دنیا اومد؟ مشکلی نداشت؟
صفیه جون علایم خاصی نبود فقط وقتی نی نی تکون میخورد به مثانم خیلی فشار می آورد گاهی حس میکردم پاهاش توی کشاله رونمه. ولی در اصل دکترت باید عاقل باشه و خودش از سونوگراف بخواد تا توی هفته های 10 تا 15 طول سرویکستو اندازه بگیره مخصوصا اگه مامانت این طور بوده یا خودت سابقه داری
ایشالله همه مامانا و نی نی هاشون سالم باشن
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 127 مهمان