بچه ها بیاین اینجا درباره خودتون

سلام.
اسم من خدیجه است 26سالمه شیرازی همستم و 3ساله مشهد زندگی میکنم.
الان 3سال و 2 ماه که ازدواج کردم.1سال و7 ماه جلوگیری داشتم 1سال و 5 ماه در حال اقدامم.تمام ازمایشاتم خوبه بوده فقط از نظر تیرئید اونم جزئی مشکل دارم و الان هم دارو مصرف میکنم . شوشو هم ازمایشش نرمال بوده.
چند ماهه که زیر نظر دکترم .
داروهایی که تا حالا مصرف کرد:
2 دوره قرص کلومیفن .بی نتیجه بود
قرص لتروزل و 2تا امپول اچ ام جی. بی نتیجه بود
این ماه هم 5تا قرص کلومیفن همرا با 2 تا امپول اچ ام جی
.

زندگی با همه ناملایمات اش دوست داشتنی است چون هدیه ای از جانب پروردگار است ...

سلام خدیجه جون انشالله که خدا بهت 1نی نی بده منم almira هستم 24سالمه 1سال و 6ماهه ازدواج کردم تو مهاباد زندگی میکنم تازگیا منم دلم میخو اد مامان شم اخه اکثرا تو خونه تنهام :cry: :wink:
AS

سلام من هنگامه مشهدی ام و توی رشت زندگی میکنم. نزدیک 3 ساله ازدواج کردم 5 ماهه اقدامم کلومفین خوردم ولتروزول.خدیجه عزیز خواهر منم مشکل تو رو داشت تیروئید داشت و الان حامله هست .اون پیش یکی از بهترین دکترای غدد تو مشهد که از اشناهای خودمون هست میرفت و دکتر زنان هم جداگانه میرفت جای دیگه. اگه دوس داری بهت بگم بری اونجا.اسم دکترت چیه من اکثر دکترای خوب اونجا رو میشناسم چون اونجا زندگی میکردم البته اینم میدونم که عوض کردن دکتر کار سختیه.
آخرین ويرايش توسط 1 on hengame, ويرايش شده در 0.

سلام اسمم عالمه 3 ساله ازدواج کردم 6 ماه جلوگیر نمیکنم تو اقدامم بچه گرگانم
منم هیچ مشکلی ندارم ولی نمیدونم چرا باردار نمیشم دکترگفته باید زمان بدی
این سری سر خود دارو خوردم لتروزل خوردم بعد دکتر بهم امپول داد زدم الانم 28 پری هستم ومنتظر نتیجه . :roll:
کسی به فرجام زندگی آگاه نیست.............

hengame نوشته شده:سلام من هنگامه مشهدی ام و توی رشت زندگی میکنم. نزدیک 3 ساله ازدواج کردم 5 ماهه اقدامم کلومفین خوردم ولتروزول.خدیجه عزیز خواهر منم مشکل تو رو داشت تیروئید داشت و الان حامله هست .اون پیش یکی از بهترین دکترای غدد تو مشهد که از اشناهای خودمون هست میرفت و دکتر زنان هم جداگانه میرفت جای دیگه. اگه دوس داری بهت بگم بری اونجا.اسم دکترت چیه من اکثر دکترای خوب اونجا رو میشناسم چون اونجا زندگی میکردم البته اینم میدونم که عوض کردن دکتر کار سختیه.

سلام هنگامه جون خوبی عزیزم؟
من تا حالا 2 دکتر عوض کردم و دیروز با وقت قبلی رفتم پیش دکتر مهدی ترک زاده بهم یه سری دارو داده.واسه تیروئیدم دارم قرص می خورم.
اینجا که همه تعریفشون میکنن.انشالله که این بار نتیجه بگیرم
واسم دعا کن هنگامه جون

بوس بوس

Raziyeh نوشته شده:سلام منم 22 سالمه 4 ساله ازدواج کردم الانم ماه 4 بارداری هستم

سلام راضیه جون خوبی عزیزم.
بهت تبریک میگم انشالله که بارداری راحتی داشته باشی .
عزیزم چند مدت اقدام داشتی ؟
دارو مصرف کردی؟

armila نوشته شده:سلام خدیجه جون انشالله که خدا بهت 1نی نی بده منم almira هستم 24سالمه 1سال و 6ماهه ازدواج کردم تو مهاباد زندگی میکنم تازگیا منم دلم میخو اد مامان شم اخه اکثرا تو خونه تنهام :cry: :wink:

سلام المیرا جون خوبی خانومی؟
عزیزم به نظر من دیگه جلوگیری نداشته باش که سریعتر جواب بگیری .حتما تحت نظر دکتر باش.
من هم واست دعا می کنم که خدا یه فرشته ناز بذار تو دلت . :D

hirkan نوشته شده:سلام اسمم عالمه 3 ساله ازدواج کردم 6 ماه جلوگیر نمیکنم تو اقدامم بچه گرگانم
منم هیچ مشکلی ندارم ولی نمیدونم چرا باردار نمیشم دکترگفته باید زمان بدی
این سری سر خود دارو خوردم لتروزل خوردم بعد دکتر بهم امپول داد زدم الانم 28 پری هستم ومنتظر نتیجه . :roll:

سلام خانومی خوبی ؟
واست دعا می کنم که خدا زود زود بهت یه کوچولویی ناز بده . :wink:

دکتر ترک زاده واقعا دکتر خوبیه کاملا میشناسمش. واسه غده تیروئیدت برو پیش شکوفه بنکداران توی بیمارستان قائم هم میاد گاهی اوقات و اینترنتی هم نوبت میده سرچ کنی متوجه میشی چطور باید نوبت بگیری.موفق باشی
آخرین ويرايش توسط 1 on hengame, ويرايش شده در 0.

سلام خدیجه جان خوبی که منم که میشناسی ولی برا بقیه میگم که تازه واردن :)
من سما 8ساله ازدواج کردم یک سقط 5ماهه داشتم.الانم سه ماهه که دوباره میخوام باردار شم.
بچه ها برام دعا یادتون نره

پیغام خصوصیت رو چک کن :)

سلام

سلام........من الهام هستم .28 ساله ...4 سال و 11ماهه که ازدواج کردم ....2 تا سقط داشتم ..یکی 31 خرداد 90 .یکی 21 دی 90...........من 2 تا بارداریای قبلیم رو زود حامله شدم .....این بار یک ماه اقدام کردم ولی باردار نشدم .....الانم روز 6 پری هستم ..............1سال و 7 ماهه که نی نی میخایم ...........دارو هم زیاد خوردم و میخورم و خواهم خورد

سلام بچه ها من اسما هستم 27سالمه بچه اصفهانم ولی 7ساله ماهشهر زندگی می کنم 7سال هم هست که ازدواج کردم 8ماه بعد از عروسی بدون مصرف دارو باردار شدم وخدا بهم یه دختر گل داد بعد از 5سال تصمیم گرفتم دوباره باردار شوم چون هم دختر هم خودم به دلیل دوری از خانواده تنها بودیم چون این اواخر پریم حدود10روزی عقب می افتاد رفتم اصفهان پیش یه پزشکی که تو مرکز باروری و ناباروری هم کار می کردگفت فولیکولهات خیلی ریزن قرص لتروزول شبی 2تا روم تاثیری نداشت دفعه بعد شبی 3تا لتروزول و 2تا آمپول اچ سی جی مصرف کردم که بعد از گذشتن چند روز از پریودیم رفتم آزمایش مثبت بود به دلیل لکه بینی رفتم سونو و انتظار شنیدن هر چیزی را داشتم به غیر از اینکه بگه 4 قلو باردارم همشون هم سالم تا یه هفته ای کاملا دبرس بودم تا اینکه دوباره اومدم اصفهان پیش پزشکم والان اصفهانم دکتر بهم گفته باید 2تاشون را حذف کنی وگرنه همشون سقط می شن حالا قراره سه شنبه25/7 برم واسه کاهششون تو را به خدا واسم دعا کنید که همه چیز با موفقیت پیش بره ذهنم خیلی درگیره :roll:

سلام دوستای خوبم . زینب هستم 28 سالمه از بابلسر .3ساله ازدواج کردم 2ماه قبلو جلوگیری نداشتم ولی خبری نشد خودم خیلی دوست دارم بچه دار شم ولی شوهرم هی میگه الان وقتش نیست و بازم این ماه جلوگیری میکنیم
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 60 مهمان