سلام زینب جان. تصمیم زندگی هر کسی با خودشه . ولی خیلی از ماهایی که فک میکردیم بچه واسمون زوده الان همه پشیمونیم. مامانامون همه بهمون میگفتن زود بچه دار شین تنبل میشه تخمدوناتون ولی ما همش میگفتیم قدیما خرافاتی ان و علم پیشرفت کرده و ... ولی درسته که علم پیشرفت کرده ولی تنبلی مسئله درستیه و بعد چند سال اتفاق میوفته البته نه واسه همه . هزینه های دکتر و سونو هم اینقد بالاست ادم میگه کاش اصلا جلوگیری نمیکرد.
استرس هم که از همه بدتره و اصلا دست خودت نیست و نمیتونی کنترلش کنی.

سللام من الیس هستم 27 سالمه 8 ساله ازدواج کردم تقریبا 5 ماهه که جلوگیری نمی کنیم 1 دوره کلومیفن از روز 3 تا 7 پریود روزی 2 تا مصرف کردم ولی روز 14 پریود سونو رفتم فولیکول 11 داشتم
این ماه دکتر بهم هم متفورمین روزی 1 عدد ودوز کلومیفن رو زیاد کرد روزی 3 تا ولی امروز زور 46 پرنودم هستم و3 روزه امپول زدم که پریود شم ولی خبری نیست
راستی دوره دوم کنومیفن رو اگه پریود بشم شروع می کنم
یا امام حسین کمکم کن

Re: سلام

sadeghi نوشته شده:سلام........من الهام هستم .28 ساله ...4 سال و 11ماهه که ازدواج کردم ....2 تا سقط داشتم ..یکی 31 خرداد 90 .یکی 21 دی 90...........من 2 تا بارداریای قبلیم رو زود حامله شدم .....این بار یک ماه اقدام کردم ولی باردار نشدم .....الانم روز 6 پری هستم ..............1سال و 7 ماهه که نی نی میخایم ...........دارو هم زیاد خوردم و میخورم و خواهم خورد

سلام الهام جون خوبی عزیزم؟
توکلت به خدا باشه انشالله زود زود حامله میشی و یه نی نی سالم خدا بهت میده . واست دعا می کنم خانومی . مواظب خودت باش
زندگی با همه ناملایمات اش دوست داشتنی است چون هدیه ای از جانب پروردگار است ...

alis_khoob نوشته شده:سللام من الیس هستم 27 سالمه 8 ساله ازدواج کردم تقریبا 5 ماهه که جلوگیری نمی کنیم 1 دوره کلومیفن از روز 3 تا 7 پریود روزی 2 تا مصرف کردم ولی روز 14 پریود سونو رفتم فولیکول 11 داشتم
این ماه دکتر بهم هم متفورمین روزی 1 عدد ودوز کلومیفن رو زیاد کرد روزی 3 تا ولی امروز زور 46 پرنودم هستم و3 روزه امپول زدم که پریود شم ولی خبری نیست
راستی دوره دوم کنومیفن رو اگه پریود بشم شروع می کنم

سلام الیس جون خوبی گلم؟
انشالله که بارداری خانومی :D . واست دعا می کنم و از امام رضا می خوام که این ماه یه نی نی سالم داشته باشی.
مواظب خودت باش خانومی

هنگامه جون کاملا حرفاتو قبول دارم ولی همسرم میگه بذار شرایط مالیمون بهتر شه انقد که بهش اسرار کردم 2ماه جلوگیری نداشتیم که باردار نشدم دیگه نمیدونم چه جوری راضیش کنم

zenii نوشته شده:هنگامه جون کاملا حرفاتو قبول دارم ولی همسرم میگه بذار شرایط مالیمون بهتر شه انقد که بهش اسرار کردم 2ماه جلوگیری نداشتیم که باردار نشدم دیگه نمیدونم چه جوری راضیش کنم

زینب جون بالاخره هر کسی یه قلقی داره . شوهر منم دقیقا همین حرفو زد هنوز که هنوز وضیعتمون همنجوری شاید اون موقع بهتر از لان بود .

واست پیام خصوصی میذارم بخونش

alis_khoob نوشته شده:خیلی ممنون هستی جون
انشا.به زودی زود مامان بشین

مرسی عزیزم.

فکر میکنم دیگه منومیشناسین.سمیه ام یه پسر 9ساله دارم 5ماه تو اقدامم ماه قبل روزی یه دونه کلومیفن خوردم ولی امپول نزدم حالام منتظر پریمم که فکر میکنم یه 8-9روز دیگه بیاد .
الهی مرا به حال خود رها مکن یا حی یا قیوم...........

باشه نازی جون چون تو گفتی اومدم :mrgreen:
من معرف حضور بعضی از بچه های سایت هستم برای اونایی که منو نمیشناسن خودمو معرفی میکنم :
من صبا هستم، 26 سالمه ، 2 سال و 2 ماهه که ازدواج کردم ، اهل تهرانم ولی بعد از ازدواج ساکن اصفهان شدم ، الان هم 5 ماهه که خدا خواسته و باردارم :wink:
امیدوارم همه منتظران به زودی زود این حس خوب رو تجربه کنن... الهی آمین...
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google [Bot] و 29 مهمان