سلام نگار جان.. خیلی خوشحالم که تمام درد و دلهات و خیلی راحت بیان کردی و همین باعث میشه خیلی احساس سبکی کنی و نظر ها و دیدگاه های دوستان خوبی که باهات همدردی کردن و درد دلت و شنیدن خیلی در بهبود روحیه ات موثر است ....
نگار جونم به نظر من عزیز دلم از همان 14 سالگی که دچار افسردگی شده بودی هنوز تنش هایی در وجودت هست که عذابت میده. چرا چون که نتونستی و نخواستی که درمان بشی گلم.. واقعا باید دختر مهربون و به قول معروف دل گنده ای باشی که بچه ها رو جذب میکنی و همه دورت جمع میشن.. چون بچه ها محبت خالص و واقعی رو از چشمهای اطرافیان شون خوب تشخیص میدن.. نگار جون به نظرم صد در صد برو با یه مشاور خوب هم صحبت بشو و هر مشکلی داری با ایشون در میون بذار..
نگار جونم تو هنوز سنی نداری واسه ناامید شدن و غصه خوردن و افسرده شدن.. سعی کن صبح که از خواب بیدار میشی با روحیه شاداب سر از متکا برداری و به خودت سلام صبح به خیر بگی و تمام کارهایی که باید در طول روز انجام بدی رو واسه خودت مرور کنی..
ورزش که گفتی میری خیلی بهت کمک میکنه یک نگار دیگه از خودت بسازی.. ببین عزیزم ما همه در سن تو که بودیم همین احساس ها رو به اعضای خونوادمون داشتیم.. من خودم به شخصه از بابا و مامان و برادرهام دلگیر بودم و همش میگفتم همه تون فقط فکر خودتونید.. ولی وقتی دانشگاه قبول شدم و به شهرستان رفتم تازه قدر تمام اون لحظه های حتی سکوت و حتی نق نق های هر کدوم و به قول خودت نیش و کنایه هاشون و داشتم.. از همون موقع فهمیدم پس منم فکر خودم بودم که آنها را تنها گذاشتم و به شهری دور از آنها کوچ کردم.. پس همه همین کار را میکنند تا زندگی کنند.. تا برای خود کسی شنوند.. تا به آرزوهایشان برسند.. الان هم که ازدواج کردم باز هم از خونواده ام دورم ولی چاره ای نبود جز اینکه خودم را با شرایط جدید وفق دهم.. چون خودم خواستم..
نگار جون با برنامه ریزی جدید روزهای زندگی ات را تغیر بده تا کل زندگی همان طور که میخواهی بچرخد.. عینک بدبینی را بردار و به زندگی خوش بین باش.. زندگی خیلی زیباست فقط کافی است زیبا ببینی و از مشکلاتش گله ای نکنی تا ببینی چه چطور مشکلاتش کمرنگ و کمرنگ تر میشود.. درست را بخوان کار مناسب شوهر خوب و مناسب اون وقت میبینی دنیا آنقدر هم که فکر میکنی زشت نیست.. نگار جون فقط خواهشن قدر پدر و مادرت و بدون من تا وقتی پیش هم بودیم همش با هردوشون قهر میکردم اما الان روزی نیست که حسرت همان دوران را نخورم که فقط یک لحظه ببوسمشان.. نگار مادر پدر واقعا دوست داشتنی هستند حتی بدترین آنها.. مطمین باش آنها هم تورا به حدی دوست دارند و برایشان مهم هستی که از بیمار بودن و افسرده بودنت رنج میکشند و عقده شان رابا نیش و کنایه میزنند ولی عاشقت هستند من مطمین هستم..
عزیزم خوش بین باش و هرروز را با انرژی جدید شروع کن . دوستت دارم منتظر پیامهای شادت هستم.. بوس. :P

یا امام رضا..
تو که آخر گره رو وا میکنی!
پس چرا امروز و فردا میکنی!

باشه ملیسا جون
مرسی
من از 13 سالگی ورزش می کنم (مداوم) امیدوارم تاثیر کنه. به ورزش خیلی علاقه دارم دوس دارم تو دانشگاه تربیت بدنی بخونم.خلاف حرف همه. :wink:
واسه چند روز دیگه یه وقت روانپزشک دارم میرم.
خدا که ...
کاش امام رضا واسطه شه.

وای نگار جان شما چقد ناامیدی اگه همینطور ادامه بدی هم از خدا دور میشی هم از بندگان خدا عزیزم سعی کن امید و توکل رو در خودت تقویت کنی همیشه به چیزای خوب فکر کن تا چیزای بد ببین اینجا هر روز چقد آدم امیدوار میاد و میره ببین چقد بچه ها هر روز منتظر یک خبر خوش واسه خودشون یا دوستاشون هستن همه اینا داشتن حتی یک بچه سالم و بر سر صدا رو به تنهایی و نامیدی ترجیح میدن

واقعا همه باید داشتن امید و توکل رو از بچه های فیروزه ای یاد بگیرن که این همه وقته واسه بچه دار شدنشون دست به درگاه خدا بردن این همه وقت صبر کردن این همه از دورو برشون متلک شنیدن این همه دوادرمون کردن هنوزم که هنوزه به خدا توکل دارنو به خودشون و دوستاشون امید میدن واقعا خدا قوت فیروزه ایییییییییییییییییهای عزیززززززززززززززززززززم :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

واقعا همه باید داشتن امید و توکل رو از بچه های فیروزه ای یاد بگیرن که این همه وقته واسه بچه دار شدنشون دست به درگاه خدا بردن این همه وقت صبر کردن این همه از دورو برشون متلک شنیدن این همه دوادرمون کردن هنوزم که هنوزه به خدا توکل دارنو به خودشون و دوستاشون امید میدن واقعا خدا قوت فیروزه ایییییییییییییییییهای عزیززززززززززززززززززززم :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

واقعا همه باید داشتن امید و توکل رو از بچه های فیروزه ای یاد بگیرن که این همه وقته واسه بچه دار شدنشون دست به درگاه خدا بردن این همه وقت صبر کردن این همه از دورو برشون متلک شنیدن این همه دوادرمون کردن هنوزم که هنوزه به خدا توکل دارنو به خودشون و دوستاشون امید میدن واقعا خدا قوت فیروزه ایییییییییییییییییهای عزیززززززززززززززززززززم

آهان باشه چشم.. ممنونم که به فکرمی گلم.. انشالله این ماه با هم خبر خوش بیاریم.. ولی این تایپیک کورسه پس بجنب که جا نمونی.. :lol:
یا امام رضا..

آلاله 15 سیکلت بود امروز درسته!! من 17 سیکل بودم.. تخمک گذاریت رد شده یا مثل من از 18 تا 24 روزهای مهمته!! :)
یا امام رضا..

سلام
منم می خوام باهاتون کوس بذارم! میشه؟
آرام باش، توكل كن، تفكر كن، سپس آستين ها را بالا بزن، آنگاه دستان خدا را خواهي ديد كه زودتر دست به كار شده است. امام علي (ع)
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 33 مهمان