براي طلب فرزند و بچه دار شدن
اين آيات و دعا را نوشته در كمر زن بندد (سوره مريم از اول تا آيه 6).
بسم اللّه الرحمن الرحيم

كهيعص ذكر رحمت ربك عبده زكريا اذ نادي ربه نداء خفيا قال رب اني و هن العظم مني و اشتعل الراس شيبا و لم اكن بدعائك رب شقيا و اني خفت الموالي من ورائي و كانت امراتي عاقرا فهب لي من لدنك وليا يرثني و يرث من ال يعقوب واجعله رب رضيا هو الذي يصوركم في الارحام كيف يشاء لا اله الا هو العزيز الحكيم انما امره اذا اراد شيئا ان يقول له كن فيكون برحمتك يا ارحم الراحمين اللهم يا ذا العرش الكريم و الملك القديم يا اللّه يا رحمن يا رحيم يا ستار يا غفار يا احد يا صمد صل علي محمد و آله اجمعين رب لا تذرني فردا و انت خير الوارثين .
يه فرشته از آسمون برای عزیزترین موجود خدا مادر...............

دعا برای فرزند دار شدن

1. نقل شده که امام صادق ـ علیه السلام ـ دعای زیر را توصیه فرمودند:

«اللهم لا تَذَرنی فَرداً و أنت خیرُ الوارثین وحیداً و حشاً فَیقصُرُ شُکری عن تفکّری بل هب لی

عاقبه صدقٍ ذکوراً و اناثاً آنَسُ بهم من الوحده و اسکُنُ الیهم من الوحده و أشکُرُکَ عند تمام

النعمه یا وهّابُ یا عظیم یا مُعظِم ثمّ اعطِنی فی کلّ عافیهٍ شکراً حتی تُبلِغُنی منها رضوانک

فی صِدقِ الحدیث و اداءِ الاَمانه و الوَفاء بعهد.»

2. در حدیث دیگر از ایشان نقل شده که فرمودند: در سجده این دو آیه را بخوانید:

«ربّ هَب لی من لدنک ذُرِیهً طیبهً اِنّک سمیعُ الدعاء، ربّ لا تَذَرنی فرداً و أنت خیرُ الوارثین».

تغذیه سالم: در دین مقدس اسلام، غذا هم از لحاظ مادی مورد اهمیت است و هم از لحاظ

معنوی. غذای حرام تأثیری بسیار منفی در روح و روان فرزند می گذارد از این رو بسیار سفارش

شده که والدین از غذای حرام و حتی غذای مشکوک پرهیز نمایند. (سوره بقره آیه 168) همین

طور آثار منفی مصرف نوشیدنی های حرام چه از لحاظ شرعی و چه به لحاظ علمی ثابت شده

است. به طوری که نتایج آن می تواند کم هوشی و یا سست شدن استخوانها در کودک

باشد. جالب است بدانید که در بسیاری از منابع مطالعاتی مربوط به دوران بارداری توصیه های

فراوان تغذیه ای را با توجه به متون دینی برای مادران ذکر کرده اند. مثل اینکه خوردن گلابی

در این دوران باعث صفای دل، زیبایی کودک، و نیکو گرداندن اخلاق وی می شود

آيه جهت فرزند خواستن از خداوند مهربان

اين آيه را مرتب بخواند:

ربي لا تذرني فردا و انت خير الوارثين .

فوليك اسيد را به رژيم غذايي خود اضافه نماييد- اگر شما در سنين بچه دار شدن هستيد بسيار مهم است كه مكمل هاي فوليك اسيد را به رژيم غذايي خود اضافه نماييد اين توصيه در مواردي

كه شما استفاده از قرص هاي بارداري را متوقف نموده ايد جلوه بيشتري مي يابد. فوليك اسيد نوعي از ويتامينB است كه ريسك نقص لوله هاي عصبي مانند اسپينابيفيدا را كاهش مي دهد.

در میان توصیه‌های مربوط به تغذیه، مصرف میوه و سبزی به مقدار كافی كلیشه‌ای به‌نظر می‌رسد اما همیشه این توصیه را جدی بگیرید. برای حفظ قدرت باروری باید از انواع ویتامین‌ها و

مواد معدنی استفاده كرد. بهترین راه این است كه مطمئن شوید رژیم غذایی‌تان سرشار از میوه و سبزی‌هاست به‌خصوص آنهایی كه رنگی هستند. زیرا هرچه میوه و سبزی خوشرنگ‌تر باشد، خواص آن نیز بیشتر است و این، همان چیزی است كه شما نیاز دارید.

زنان و مردانی که رحم یا نطفه ضعیفی دارند برای تقویت آن سبزی تره زیاد بخورند و نیز پیاز زیاد مصرف نمایند و سبزی تره برای تقویت اعصاب کل بدن به خصوص اعصاب رحم زن بسیار مناسب است.

ممنون ونوس جان
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

در دین مقدس اسلام، غذا هم از لحاظ مادی مورد اهمیت است و هم از لحاظ معنوی. غذای حرام تأثیری بسیار منفی در روح و روان فرزند می گذارد از این رو بسیار سفارش شده که والدین از غذای حرام و حتی غذای مشکوک پرهیز نمایند. (سوره بقره آیه 168) همین طور آثار منفی مصرف نوشیدنی های حرام چه از لحاظ شرعی و چه به لحاظ علمی ثابت شده است. به طوری که نتایج آن می تواند کم هوشی و یا سست شدن استخوانها در کودک باشد. جالب است بدانید که در بسیاری از منابع مطالعاتی مربوط به دوران بارداری توصیه های فراوان تغذیه ای را با توجه به متون دینی برای مادران ذکر کرده اند. مثل اینکه خوردن گلابی در این دوران باعث صفای دل، زیبایی کودک، و نیکو گرداندن اخلاق وی می شود.
بهترین ها را برایتان آرزو می کنم.

نوشتن ايات 1تا6 سوره مريم و بستن به كمر زن

زياد خواندن اين ايه.: رب لا تذرني فردا و انت خير الوارثين

مرضيه جونم اينم بدرد تو ميخوره نفسم. :D براي فرزند پسر آوردن آيه الكرسي را برانارشيرين بخوانيد و پيش ازچهارماهگي به زن باردار بدهيد بخورد

هركه 21 مرتبه ايه ياذالجلال و الاكرام را بخواند حاجتش روا شود انشاالله تعالي

آویشن خون را به جریان می اندازد. اعمال و اعضای جنسی و تناسلی را در بدن تحریک و تقویت می کند.

روغن نخود خیلی گرم و خشک است و مقوی نیروی جنسی است.
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google [Bot] و 6 مهمان