Re: مشکل بارداری

پریماه نوشته شده:سلام و خسته نباشید خدمت کارشناس محترم
میشه لطف کنید در مورد سوال دومم ک در مورد سیستمguو sprineجنین بود و در سونو ذکر شده بود دیده نشده توضیح دهید.و اینکه آیا عدم روئت آنها نشان از وجود مشکل هست؟؟
ممنون میشم پاسخم را بدهید.دکترم تا روز 4شنبه نیست.و من نگرانم
منظورتون spine و Gl است پریماه جان؟
كارشناس مامايي فيروز

با سلتم خدمت کارشناس عزیز امن ماه گذشته برای اولین بار با تجویز پزشکم کلومفین رو شروع کردم اما طبق فرمایش شما که گفتید دهم قاعدگی برای فولیکول به دکترم مراجعه کردم و گفتن فعلا لازم نیست احتمالا شما به کلومفین جواب بدین امروز سه روز از وقت پریودم گذشته به نظر شما امکان بارداری دارم با توجه به تنبلی تخمدانم پریود منظمی دارم 17هر ماه میشم کی بیبی چک بزنم و ایا تا قبل از اینکه مطمئن نشدم باردارم متفورمین رو قطع کنم یا تا جواب ازمایشم مصرف کنم؟؟؟؟

با سلام متاسفانه من امروز قبل از اینکه بیبیچو یزنم پریود شدم واقعا خورد تو ذوقم خیلی ناراحتم میترسم از نازایی ! به نظرتون دکترمو عوض کنم یا نه ؟ تنبلی تخمدانم درنان شدنی هست پس فردا سوم پریودی به پزشکم مراجعه کنم برای تجویز مجدد کلومفین؟ ایا کلومفین تجویز خوبیه؟؟؟ با داشتن تنبلی تخم دان پریود متظم نشونه ی خوبیه یا ربطی نداره؟

سارا جان! پریود منظم ، حتما نشانه ی خوبی است و نشان می دهد که تنبلی تخمدان درحد شدید نیست اصلاً.
برای تنبلی تخمدان هم کلومیفن داروی انتخابی ست .بله مراجعه کنید.انشالله در بهترین زمان ممکن خبر آزمایش مثبتتون رو بگذارید.
كارشناس مامايي فيروز

با سلام نخیر من اصلا تا حالا پیش نیومده لک بینی داشته باشم پریودمم هم منظم و دقیقه! استروژن نباید مصرف میکردم؟؟در ضمن دیروز 12پریودیم بود کیت زدم روشن شد برای سونو واژینال پیش دکترم رفتم یه فولیکول 18یه 22داشتم گفت 13که میشد امروز نزدیکی داشته باشید و امپول مولتی ویتانین هم بهم داد نظر شما چطوره؟ و نگران استروژن که گفتید شدم!!

دوست عزیزم خوبه شرایط و روندتون. یک شب درمیان تا چند اقدام ، ادامه دهید
در مورد استروژن علت رو این ماه از درمانگرتون سوال کنید.ممکن است تجربه ی ایشون بیان کند که فایده ی دیگری از آن انتظار دارند و ...
كارشناس مامايي فيروز

با سلام متاسفانه من بازم این ماه با داشتن فولیکول 22و18 پریود شدم دل درد شدیدی دارم به نظرتون حالا باید چکار کنم خانم دکتر ؟؟؟خیلی ناراحتم واقعا امروز حالم گرفته شد افسردم من انقد پریودم مرتبه حتی ساعتشم تقریبا یکیه فولیکولم که خوب بود چکار کنم واقعا؟ به نظرتون چه دارویی بگیرم بهتره لتروزل از کلومفین بهتر جواب میده ایا؟؟
آخرین ويرايش توسط 1 on سارا خلج, ويرايش شده در 0.

ببخشید معذرت میخوام خونریزی شدیدی دارم لخته های زیادی ازم دفع میشه من همیشه روز اول خیلی کمه اما از دیروز که پریود شدم با لخته شروع شد الانم زیاده و خونش هم خیلی کش داره اصلا مثل همیشه نیست همش فکر میکنم نکنه باردار بودم دفع شده !!!! چرا اینطوری شدم من همیشه درد پریودی هم نداشتم اما این سری کمردرد و دل درد شدیدی داشتم! کلومفین علتشه ؟ ناه پیش که مصرف کردم اصلا اینطور نبودم
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 125 مهمان