نه قربونت درد دلتو بگو ....... ميدوني همه ما مشكل داريم و از شدت اونا اومديم توي اين سايت

خانمي من قصدم دور كردن دل نگرونيه .... بعضي وقتي خودمو اينجوري آروم ميكنم .

وگرنه منظورم اين نبود .

شرمنده كه بيشتر ناراحتت كردم

يه فرشته از آسمون برای عزیزترین موجود خدا مادر...............

ونوس جان
مطالب رو که خوندیم میبینم چقدر به دیگران امید دادی عزیزم....ایشالا همینطور که دیگرانو شاد میکنی خدا دلتو شاد کنه.....و مطمئن باش به خاطر اینکه به دیگران روحیه میدی خدا حتما جواب خوبی بهت میده
*خدایا وقتی تو با منی چرا احساس تنهایی!!!
وقتی هوامو داری چرا ترس؟؟؟
وقتی پشتمی چرا نگرانی!!!*

سلام بچه ها. اوضاع من بدتره ..مادر شوهر من به هر کی میرسه میگه عروسم حامله بود نتونست نیگهش داره :? تازه اون اصلا نمیدونست حامله بودم ........ رفته برام لباس نوزادی خریده به هر کی میرسه میگه بیاین لباسارو بدم به بچه های شما.......بعدشم میگه شما دارین اقدام میکنید ولی به ما نمیگین آخه اینم چیزیه که من بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پرواز را به خاطر بسپار ..................پرنده مردنی است...........

آلاله گلم
عزیز دلم غصه نخور.....بدون همه،مشکلاتی تو زندگیشون دارن....مال بعضیا انقدر وسعت غماشون زیاده که نگو ... ریشه درخت هرچی عمیق تر توی خاک باشه طوفان حوادث سخت تر میتونه از ریشه درش بیاره پس توکلت به خدا باشه گلم...
منم اگه بخوام از مشکلاتم بگم از وقتایی که دیگران ناراحتم میکنن خیلی چیزا دارم واسه گفتن....ولی بیخیال گاهی باید خودتو به بی خیالی بزنی...الکی خوش باش
راستی هرموقع غمات زیاده سوره انشراح رو بخون....معنیشو بخون ببین چه قشنگه ..خدا خودش میگه بعد از سختی آسونی هست و تاکید هم میکنه 2بار پشت سرهم میگه بعد از سختی آسونیه ....من وقتی غصه ام میشه این سوره رو مدام با خودم زمزمه میکنم و واقعا معجزه میکنه :D
*خدایا وقتی تو با منی چرا احساس تنهایی!!!
وقتی هوامو داری چرا ترس؟؟؟
وقتی پشتمی چرا نگرانی!!!*

سلام به همگی
همه ما یه سری ازین مشکلات داریم مثلا خانواده خودم بهم میگن چرا بچه دار نمی شید حالا خوبه مامانم میدونه من تا همین چند ماه پیش کیست داشتم حتی یه بار کارم به بیمارستان رسید اما حسابی گیر میدن .چند روز پیش هم دایی همسرم بهمون میگه ما ولیعهد می خوایم بعد ادامه اش میگه ببخشید من این حرف زدما!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
به شوهرم میگم میگه برم باهاشون دعوا کنم در دهن مردم نمیشه بست اما خداروشکر مادر شوهر و خواهرشوهرم تا به حال چیزی نگفتند به همسرم هم چیزی نگفتند بیشتر خانواده خودم گفتند مرداد که بیا 3 سال که عروسی کردم اما تازه 2 ماهه که اقدام کردیم.
به مامانم میگم چرا اینقدر گیر میدی؟میگه چند وقت شوهرت به روت میاره میگه من بچه می خوام بنده خدا شوهرم اصلا ازین اخلاقا نداره همیشه میگه علم پیشرفت کرده و تا انجا که میشه باید درمان بکنیم انشااله نتیجه بده.منم گفتم اصلا شوهرم این طور نیست حرف عوض کرد و گفت من باید دست به دعا بشم که بچه دار می شید .
منم گفتم مسئله کاملا خصوصیه و به هیچ کس ربطی نداره که ما کی بچه دار میشیم.
در ناامیدی بسی امید هست

اره الاله جون کار خدا بی حکمت نیست....
صبر شما در برابر مشکلات و حرفهای دیگران هم بی پاداش نمی مونه...
در برابر همه این حرفها خودتو به بی خیالی بزن...
این همه دوست خوب اینجا داری...
بیا هر روز به این دوستا سر بزن و ازشون انرژی مثبت بگیر..
من که هر روز میام مخصوصا تو این تاپیک که ونوس جون فرستاده..
کلی انرژی میگیرم...
خدا دوست داره صداش بزنی...
پس از ته دل صداش بزن....
منتظر یه هدیه از طرف خدا.....

چشم عزیزم شما هم برای ما دعا کنین. اره می دونم عزیزم. حرفهای اطرافیان ادمو بیشتر اذیت میکنه..
باز خدارو شکر که مامانت هواتو داره.
همسرت چی؟اونم هواتو داره؟
من به شخصه اگه همسرم پشتم باشه مخصوصا تو خانواده خودشون دیگه هیچ نگرانی ندارم.ادم احساس امنیت و ارامش می کنه اگه همسرش طرفشو بگیره.
راستی مگه شما نگفتی تازه اقدام کردی؟
منم سه ساله ازدواج کردم.
منتظر یه هدیه از طرف خدا.....

آلاله عزیزم ایشا..هرچه زودتر مامان بشی
سوگل جان ایشا... که مامان شدی :wink:
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

کاملا درکت میکنم آلاله عزیزم
من از یک ماه بعد از عروسی شروع شد بچه بیارین ماهم گفتیم نمیخایم همین جوریش دیونمون کردن چه برسه بگیم داریم اقدام میکنیم به کسی ربطی نداره عزیزم منم اگربخام یکسری ماجرا برات تعریف کنم خیلی طولانی میشه صحبتم من هرروز به امیدی وارد این سایت میشم وخوشحال هستم دوستان خوبی مثل شما پیدا کردم وراحت میایم درد دل میکنیم عزیزم تحت نظر بهترین دکترا باش ایشا.. که امسال مامان میشی ومارو خوشحال میکنی ایشاا...امسال تمام بچه های فیروز نی نی دارمیشن وبیایم درمورد نی نی هامون صحبت میکنیم گلم هرروز هستم ما اگر برای هم دردل نکنیم که منفجرمیشیم قربانت

سلام ونوس جان خوبم دوسی از اون هفته تا حالا مهمون داشتم تازه امروز رفتن وقت کردم بیام سرم بزنم توخوبی خبر مبری نیست نی نی نیومد توشکمت
من هفته دیگه باید پری بشم دعا کن واسم ایشاالله عیدی از پیامبر بگیریم

آلاله عزیز غصه نخور درست میشه هر چیزی یه زمانی داره باید مصلحت خدا هم توش باشه که ایشالله یه نی نی بیاری .
تا خدا نخواد برگ از درخت نمی افته امیدوارم که این ماه به حق پیمغبرکه یه نی نی سالم ،صالح بهت بده به امید اون روز

الهی آمین طه های عزیز

دوستان نازنینم ما هرکدوم به نحوی مشکل داریم ایشاا... خدا گره از مشکل همه ما باز کنه الهی آمین همه ما نی نی میخایم ایشاا... خدا به همه ما نی نی های سالم وصالح بده الهی آمین ایشاا... صدای خنده نی نی تو خونه همه ماها بپیچه الهی آمین
متاسفانه آلاله عزیزم بعضیا ها با فخرفروشی به داشته هاشون دیگران رو پایین میارن فکرنمیکنن که خدا همون جوری که داده همون جور هم میتونه بگیره
همه ما داریم یه طوری با مشکلمون میسازیم توکل به خدا ایشا..همون مرادمون رو هرچه زودتر میگیریم ای خدای بزرگ مهربون ازت خاهش میکنم دل تمام دوستای فیروزی رو شاد کن الهی آمین :wink: :wink: :wink: :wink: صبورباش دوستت دارم

متشکرم رز عزیز
راستش منم هر روز با یه امیدی به اینجا سر میرنم بلکه خبری از مادر شدن همه بچه های فیروز بگیرم .بچه ها من در نی نی سایتم عضوم توی نی نی سایت یه تاپیکی هست که افرادی هستند که سال های باردار نشدن حالا یا مشکل از خودشون و یا همسرشون و یا هردو. به یکی برخوزذم که بنده خدا 14 سال باردار نشده مشکل بیشتر از طرف همسرش هست و تازه داره بهتر میشه اما امیدش رو از دست نداده.به قول فاطیما جان حرفی خوبی زدند مهم اینکه از طرف همسرت حمایت بشی و همیشه پشتیبانت باشه.همسرم تعریف می کرد دوستی داره که 16 سال بچه دار نشدند و همیشه مادر پسره به عروسش سرکوفت میزده باید اجازه بدی پسرم زن بگیره بیبنید چه دل پری داشته این عروس تا اینکه اینها به مرکز ناباروری یزد مراجعه می کنند و بالاخره بعد از 4 بار IVF صاحب یه پسر می شوند.
در ناامیدی بسی امید هست

مهم اینکه با همسرتون زندگی خوبی رو داشته باشید و بدونید خدا صداتون میشنوه و اگه تا به حال نداده حتما حکمتی داشته .
راستی یه چیزی به ذهنم رسید یه تاپیکی تو نی نی سایت هست که تا 40 روز دعای معراج می خونن برای هر حاجتی .بیائید ما هم تا 40 روز این دعا رو بخونیم بلکه گره از مشکل یکی از ما وا بشه.
من انشاله از فردا می خونم به نیت مادر شدن همه فیروزی ها :D :D :D
در ناامیدی بسی امید هست
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 100 مهمان