شوهرم اومد .
مریم جون خیلی برات دعا میکنم. ختم صلوات خیلی کارسازه. ختم یارئوف ویا رحیمم همینطور.
خداحافظ تافردا :lol:
الهی مرا به حال خود رها مکن یا حی یا قیوم...........

من كه اسمشو دوس دارم بذارم سلطان
اسمش ازقبل اينكه بوجود بياد انتخاب شده سميه جون
اگه پسر شد ميذاريم علي
خونه مامانمم ميرم....اونجام فعلا
بروسميه جون عزيزم...سلام رسون...ممنونتم

ایشالله الیس و امیر حسین جون.ایشالله هممون با هم.همه منتظرا.این دفعه نوبت ماست که پشت سر هم بیاییم بگیم مامان شدیم.نوبتی هم که باشه نوبت ماست.خدایاااااااا.

ملیسا جان ممنون ازاین تایپک .ان شاا..هممون به زودی زودمامان میشیم .ملیساجان خوبی؟کوچولو خوبه؟مامان ملیسابرام دعاکن خیلی حالم گرفته دیشب مادرشوهرم میگه چندماهته؟100باربیشترگفتم چون سقط داشتم دکترم گفته ممکن طول بکشه ولی کوگوش شنوا باورکن خسته شدم نمیدونم خداکجاست ؟چرابه دادم نمیرسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کی باشه که خدایه نینی بزارتودل هممون واقعاانتظارکشیدن خیلی سخته.........................

اعظم جون به حرفاش محل نزار مادره دیگه نگرانتونه.بعضی از ادما نمیدونن چه جوری باید نگرانیهاشونودرمورد دیگران نشون بدن.سعی کن مثبت فکرکنی بالاخره ماهم خدایی داریم خودش حاجت روات میکنه. به شوهرت بگو یکم ارومش کنه.
الهی مرا به حال خود رها مکن یا حی یا قیوم...........

سلام مریم جون.. نه بابا از ویار که نگو.. اینقدر شدیده که نمیتونم حتی بیشتر به سایت بیام.. حالم خیلی بده..
عزیزم از مشکلاتت تا حدودی خبر دارم گلم.. ولی مگه نگفتی شوهرت بهتر شده عزیزم!!
من نگران تم.. بی خبرم نذار گلم..
اعظم جون راضیه جون سمیه جون مینا جون برای همتون از ته دلم دعا میکنم.. ولی.... یادتون نره اینجا فقط باید مثل شفق جون با اراده و مصمم باشید تا موفق بشید..
شفق جونم همین طور ادامه بدی مامان این ماه میشی.. البته انشالله که همتون بشید..
آلاله من گل لاله من کجایی!!
بی روحیه نبینمتون هاااااااااااا..
من منتظر خبر خوشم.. اگه دیر به دیر سر میزنم به خاطر ویاره شدیدمه که نمیدونید چقدر سخته.....
اعتماد به نفس و قوی کنید و بیاید ببینم چی کار میکنید..
یا امام رضا..
تو که آخر گره رو وا میکنی!
پس چرا امروز و فردا میکنی!

سلام ملیسا جون خوبی؟
چه خبرا؟
نی نی خوبه؟
از الاله چه خبر؟
منم ایشالا بعد از همه شما(امیر حسین و الاله و ونوس و اعظم و سمیه و مینا و هنگامه ........................همه)مامان بعدیم.......
فعلا 5 ماه باید صبر کنم........
برا منم دعا کنم.....................
بعد از 5 ماه منم مامان میشم هورا.......................
منتظر یه هدیه از طرف خدا.....

هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااا ....ايشالله فاطيما جونم :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
يه فرشته از آسمون برای عزیزترین موجود خدا مادر...............
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 21 مهمان