Re: سلام دوست خوبم هفته چند بارداری هستی؟

سلام دوستان عزیزم از همه شما ممنونم
شفق جون هنوز نمیدونم می تونم طبیغی زایمان کنم یا نه هفته بعد 1 سونو دارم
راستی کی معاینه لگنی می کنن ؟هفته چند؟
صفیه جون منم تازگی ها شکمم کلا رحمم زیاد سفت میشه ولی وفتی دراز می کشم بهترم
سمیه جون صفیه جون شفق جون انشا... زایمان راحتی داشته باشین ونی نی تونو بغل بگیرن
نازلی جون خدا گل پسراتو برات نگه داره
ازی جون اکرم جون واعظم عزیزم انشا... به همین زودیات شما وبقیه منتظران هم باردار بشین و به ارزتون بریسن

یا امام حسین کمکم کن

سلام
خدا را شکر بلاخره منم تو این تایپیک اومدم وهفته هامو ثبت میکنم امیدورام انتظار همه منتظرا به سر برسه.
من هفته 7 بارداریم.
بچه اولمه.
دو دوره کلومفین خوردم که بی نتیجه بود آخرینش آذر ماه پارسال بود. از اون موقع تاحالا هیچ دارویی مصرف نکردم فقط فروردین رفتم عکس رنگی که مشکی نداشت حتی جوابشا به دکتر هم نشون ندادم. فقط شوهرم 3 ماهی پنتوکسی فیلین مصرف کرد.
به خاطر لکه بینی پزشک تو هفته 6 سونو شکم انجام داد که ساک بارداری را دید ولی گفت برای دیدن قلب از روی شکم زوده. 2 هفته دیگه برم برای قلب.

0000 نوشته شده:سلام
خدا را شکر بلاخره منم تو این تایپیک اومدم وهفته هامو ثبت میکنم امیدورام انتظار همه منتظرا به سر برسه.
من هفته 7 بارداریم.
بچه اولمه.
دو دوره کلومفین خوردم که بی نتیجه بود آخرینش آذر ماه پارسال بود. از اون موقع تاحالا هیچ دارویی مصرف نکردم فقط فروردین رفتم عکس رنگی که مشکی نداشت حتی جوابشا به دکتر هم نشون ندادم. فقط شوهرم 3 ماهی پنتوکسی فیلین مصرف کرد.
به خاطر لکه بینی پزشک تو هفته 6 سونو شکم انجام داد که ساک بارداری را دید ولی گفت برای دیدن قلب از روی شکم زوده. 2 هفته دیگه برم برای قلب.
سلام زهره جون دوباره تبریک میگم انشااله این دوران به خوشی وسلامتی بگذره.
عزیزم این قرصی که همسرت میخورده به خاطرضعف اسپرم بوده یامشکلی نداشته

نمیدونم چی بگم .
من 31 سالمه . 3 سال ازدواج کردم . به همسرم پیشنهاد بچه دار شدن و دادم و اونم موافقت کرد.فقط ما برنامه ریزیمون برای 7-8 ماهه دیگه بود.
همه میگفتن از موقعی که اقدام کنی تا باردار شی 6 تا 8 ماهی حداقل طول میکشه.
مام اقدام کردیم و ماه اول باردار شدم.
امیدوارم این حس قشنگ مادر شدن و خدا به همه آرزومندانش هدیه کنه.
اگه سوالی داری بپرس گلم.
شمام بارداری؟
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 102 مهمان