کمکممممممم کنیدبچه ها

اولا سلام وعیدهمگی مبارک ونماز وروزه هاتون قبول حق
من تقریبا 4 هفته ای میشه که باردارم امروز از صبح وقتی به دسشویی میرم کمی لکه به رنگ قهوه ای خیلی کمرنگ میبینم.بنظرتون درزنان باردار این مسیله عادیه یا واسه جنین خطرناکه؟الان هم لکه بینی خیلی کمترشده مثل صبح نیست.
بچه ها خیلی نگرانم لطفا کمکم کنید.خیلی ازشماها سپاسگذارم

گزارش این پست

Re: کمکممممممم کنیدبچه ها

نفس جون لکه بینی اگه قهوه ای باشه بهتره تا اینکه روشن باشه یعنی خون روشن در بارداری خطرناکه.

لکه بینی قهوه ای هم اگه با درد *شدید* زیر شکم باشه خوب نیست ولی الان جای نگرانی برای شما وجود نداره.

خیر باشه انشاالله
جایی در پشت ذهنت به خاطر بسپار، که اثر انگشت خداوند بر همه چیز هست .

نفس جون منم اوایل بارداریم فکر کنم هفته 7-8 وقتی دستشویی میرفتم لک قهو های کمرنگ میدیدم.رفتم دکتر به شیاف داد عرض روز خوب شدم.تو هم اینجور چیزارو حتما به دکترت خبر بده.بدن و بارداری هر کسی فرق میکنه .شوهر خواهرم میگفت رحمت داره باز میشه به خاطر اونه ولی من محض اطمینان دکتر رفتم

نفس نوشته شده:اولا سلام وعیدهمگی مبارک ونماز وروزه هاتون قبول حق
من تقریبا 4 هفته ای میشه که باردارم امروز از صبح وقتی به دسشویی میرم کمی لکه به رنگ قهوه ای خیلی کمرنگ میبینم.بنظرتون درزنان باردار این مسیله عادیه یا واسه جنین خطرناکه؟الان هم لکه بینی خیلی کمترشده مثل صبح نیست.
بچه ها خیلی نگرانم لطفا کمکم کنید.خیلی ازشماها سپاسگذارم

گزارش این پست
لك لانه گزيني براي چند روز مانده به پريود است و نه 4 و 5 هفته. سريعآ‌ً درمانگرتون رو مطلع كنيد تا اگر لازم است شياف سيكلو‍ژست تجويز كنند
كارشناس مامايي فيروز

سلام کارشناس عزیز
خواهش میکنم کمکم کنید.من آخرین پریودم 7 تیر بود.روز 12 مرداد بتام 154 بود.چون کم بود باید مجدد تکرار میشد و روز 14 مرداد 413 بود و دکتر گفت نگران نباش حتما تخمک گذاریت دیرتر بوده.(البته نزدیکی من و همسرم روز 18 یا 19 دوره ام بود.)
دیروز یعنی 20 مرداد رفتم سونو گفتن ساک 5 میلی متره و سن بارداری 4 هفته و 5 روز!مگه میشه؟ممکنه بارداریم بلایتد باشه؟چون خواهرم 5 بار سقط داشت و تو 14 سال خیلی اذیت شد.مدام اون روزا میاد جلو چشام.خواهش میکنم بی پرده بهم جواب بدید چند درصد احتمال داره پوچ باشه؟
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 100 مهمان